Перейти до змісту

Прийшов штраф


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Ось такий прікол. Прийшов мені штраф за перевищення швидкості в січні 2008р. Сума штрафу 300 грн.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а это случайно не превышение, снятое на легендарные камеры слежения? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо штраф за минулий січень, то можиш його викінути. Так як через 3 місяці він не дійсний.

Але якщо вже і заставлять платити, то сплатити мусиш по старих "тарифах."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидш за все, хтось помилився в цифрах, і тому фігурує січень 2008, а не 2009 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То взагалі не варто нічого платити :).

Yarchik щось я про закриття адмін. правопорушення бачу в неті термін і два місяці і три. Раніше було точно два. Зараз як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку бумажку в батька забрав, він звичайно трохи недобачив.

Постанова АС ХХХХХХ

12 01 2009

Я ........Сххххххххх Охххххххх

Встановив

10,01,09 о 12 год 32 хв. в Луцьку по вул. К.Карого

водій ТЗ Субару д.н. АС ХХХХХ що належить громадянину Ванусу ХХХХХ

рухався зі швидкістю 88 км/год чим допустив порушення пункту ...ПДР України

Серійний номер приладу Візар № 0810739

Постановив:

Накласти штраф 300 триста гривень :---(

Всьо пісець, продаю імпрезу купую тіко з круіз контролем.

ШО ДЕЛАТЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vanus - я теж чекав штрафу за перевищення швидкості (спішив нароботу а на набрежній стояло део з візіром) знайомий розказав таку штуку: що ДАЙци немають права візіром фіксувати перевищення швидкості за законом (нюансів точно незнаю) а лише стаціонарними камерами розміщеними, по місту, і що таких випадків було масса і що в суді вони тільки могли - що розводити руками у відповідь.... А аргументація така - а може вони їхали/бігли тобі назустріч і тому така швидкість :D а може просто зняли тебе за містом і наклали зображення в фотошопі!!!??? :)

......а 80 можна і на 3-тій їхати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н'юанси будуть при проходженні техогляду чи при продажу автомобіля. Цікаво а вночі ті камери щось фіксують? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно товариш, який живе в Німеччині, "похвалився". На перехресті він трохи завтикав і проїхав на червоне світло і, звичайно ж, камера сфоткала його бус. Покарання за таке правопорушення: штраф 150 Євро, начислення 4-ох штрафних пунктів (з 16-ти максимальних), і конфіскація водійських прав строком на 1 місяць. А враховуючи те, що він займається перевезеннями і саме бус годує його сім'ю (дружина наразі вагітна і не працює), сам він зараз просто в траурі. Так що в нас штрафи ще не найгірші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ДАЙци немають права візіром фіксувати перевищення швидкості за законом

Trener вже писав про це. Тут все описано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет повести печальнее на свете...... Шкода що фоткі мені не вислали

Кароче піду платити завтра, тільки ось кууда на який рахунок незнаю не написано

http://tsn.ua/ua/bin/video.php?media_id=98...d=&subtype=

Шкода шо там час 12:30, так би написав на Skoder-а що то він користуючись моїм безпорадним положенням забрав в мене машину, ганявся по вулицях Луцька, перетинав на винниченка сплошну, ставав на зупинці гром. транспорту. :-) :-) :-) но нажаль то було пізно ввечері, хотя х.з. може ще й на то прийде штраф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно товариш, який живе в Німеччині, "похвалився". На перехресті він трохи завтикав і проїхав на червоне світло і, звичайно ж, камера сфоткала його бус. Покарання за таке правопорушення: штраф 150 Євро, начислення 4-ох штрафних пунктів (з 16-ти максимальних), і конфіскація водійських прав строком на 1 місяць. А враховуючи те, що він займається перевезеннями і саме бус годує його сім'ю (дружина наразі вагітна і не працює), сам він зараз просто в траурі. Так що в нас штрафи ще не найгірші.

Що ти рівняєш Німечинну з Україною, там зарплати зовсім не ті!!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав,що на Карпенка постійно стоїть машина і в ній сидять папараці.

на грязнючому пасаті В5? я один раз там пузатого гайця бачив, але тепер вони вже в цивільному сиділи на Йордан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключити четверту і пяту передачі? :D
Ну в мене на другій 100 буває... лишити тільки першу? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, во як треба!

В Великобритании 21-летний автолюбитель потратил 1200 фунтов, устроив скоростной тест своей машины, для опровержения в суде показания "спид-камеры", сообщает Ananova.

Камера зафиксировала скорость автомобиля Дейла Лайла на отметке 160 километров в час. Мужчина оспорил обвинение в суде, так как его 14-летняя Honda не могла разогнаться до такой скорости.

Для этого он выкупил за 600 фунтов у приятеля проданную ранее машину и нанял независимого эксперта. Лайл заплатил ему также 600 фунтов для проведения теста на максимальную скорость. Эксперт сумел разогнать 1,3-литровую Honda Civic на пятикилометровом кольце только до 135 километров в час.

Дейл Лайл обратился с результатами тестов в суд, который отменил решение о штрафе. Теперь водитель намерен потребовать компенсацию в размере 1200 фунтов стерлингов. По его мнению, камера зафиксировала скорость другой машины, находившейся в кадре, так как на снимке запечатлены три автомобиля.

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, видання не уточняє, чим була заправлена машина і як в ній було підкручено карбюратор і запалювання, перш ніж експерт сів за кермо :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хонда не разогналась до 160?

600 фунтов эксперту не напрасно потрачены!

Так может это была какаято полуубитая Хонда Сити 94г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...