Перейти до змісту

Расизм


Рекомендовані повідомлення

це і є головна проблєма ...

так сказать, пока сам на собі не прочухаєш такого ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь
тобто, коли до твоїх співвітчизників за кордоном ставляться погано- то це нормально? так їм і треба?

- Мамо мене лбядью обзивають!

- То не ходи там, де тебе знають!

До нас, як правило, ставляться так, як ми заслуговуєм. :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ти скажеш про нєгрів-сєктантів, арабів-шахідів?

я з такими не стикалась. стикалась тільки з сектанами з білим кольором шкіри :) і з неграми/мексиканцями/китайцями/грузинами несектантами.

А ти не лукав і не лицемір. Любиш хачиків, люби і трясунів.

Ти вирішив відвести тему в сторону - я тобі вказала, чому ти відводиш її в сторону. Тут ми говоримо про расизм. Неприязнь до людей не через їхнє віросповідання, а через відмінності у зовнішності. Лукавиш тут якраз ти. Бо твоєї обгрунтованої думки ще так і не було тут написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіх, здається, тут висловили свою думку тільки Зевс і Захар.. А інші не вміють читати?

Чи є заповзятими расистами і бояться висловити свою думку, бо їх тут висміюватимуть?...

Ніц не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти за расизм, тому що ти бачиш себе "арійцем", вищим, у порівннянні з іншими етносами. а тепер уяви себе в ролі "нижчого" етносу. а за гітлера ти відносився би до нижчого етносу:) і тоді не ти, а тебе...:) чим ти вищий за інші етноси?

Я десь казав що я за расизм і відношуся до вищого етносу? :ohmy: Я таке казав? Неправда. Мій підпис - це просто цитата з к/ф "17 миттєвостей весни". Так, українці за класифікацією Гітлера були нижчою расою, але. Викорінювати нас ніхто не збирався, бо ми працьовита та невибаглива нація, на відміну від циган і євреїв, які ніколи не працювали і тому вважалися Гітлером неефективними. Особисто я горжуся тим, що народився саме українцем. Впринципі я не за расизм, а за здоровий глузд. Десь пару років тому був інцидент, коли в Києві побили хлопця єврейської національності. І що ж? Єврейська община зразу ж розтрубила на весь світ, що цей ганебний злочин був скоєний через національну приналежність, що в Україні процвітає антисемітизм, шовінізм, ітд. І наш Президент взяв розгляд цієї справи під свій особистий контроль. З іншого боку, щодня в Україні злочинці так само б'ють, грабують в під'їздах сотні звичайних українців, і Гаранта це абсолютно не хвилює. Це по твоєму нормально? В Штатах половину афроамериканців роками сидять на допомозі по безробіттю, і навіть не пробують щось змінити. А навіщо, якщо держава платить просто так. А звідки беруться гроші на соціальні виплати? З податків європеоїдів, в мізках яких закладена програма "здобути освіту - отримати хорошу роботу - зробити кар'єру", а не народити побільше дітей (бо на них теж ідуть виплати), як в афроамериканців. Далі. Всі найбільші відкриття, які рухали науково-технічний прогрес людства вперед, були зроблені вченими європеоїдної раси. Неграм просто не було стимулу щось змінювати. Навіщо будувати будинок, якщо в Африці сонце гріє цілий рік і достатньо простого шалаша? Навіщо вирощувати урожай, якщо банани самі ростуть, встигай тільки збирати. В рабстві в США негри були 170 років, зате тепер вони будуть довічно кричати про расову дискримінацію та недотримання їх прав. І взагалі, рабство існує вже 5000 років, зустрічалось в багатьох суспільствах, в нас воно називалося "кріпацтво", але ніхто зараз не висуває претензії до Польщі щодо експлуатації українського народу їх панами. Хтось пам'ятає про недавні масові безлади, підпали машин у Франції мешканцями мусульманських кварталів через те, що пару підлітків-мусульман не підкорилися вимогам поліцейських і ті були змушені застосувати зброю? Нам потрібен такий сценарій? Тоді наш вибір - демократія, толерантність і неприпустимість расизму. Просто зараз в Україні ця проблема явно не виражена, тому дехто її не бачить в перспективі. А перспектива тут зовсім невтішна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тобі моя думка, Іва:

якщо людина гівно, то для мене пофіг якої вона національності чи раси- в першу чергу вона гівно.

якщо людина класна, то теж пофіг якої вона національності чи раси, Вона класна як людина.

хоча зізнаюсь, на побутовому рівні я в емоціях можу використати етнічно забарвлені негативні характеристики.

ну і в іронічному, гуморному сенсі теж вживаю"жєдок, маскаль, нігга, блекбраза, хахол, палєщук "і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я десь казав що я за расизм і відношуся до вищого етносу? :ohmy: Я таке казав? Неправда.

Я думаю, Гітлер передбачав такий розвиток подій, через те і хотів відродити арійську расу. І мені дуже шкода, що в нього нічого не вийшло. (відродження своєї нації через знищення інших...це ти зовсім расизм не підтримуєш??)

Так, українці за класифікацією Гітлера були нижчою расою, але. Викорінювати нас ніхто не збирався, бо ми працьовита та невибаглива нація, на відміну від циган і євреїв, які ніколи не працювали і тому вважалися Гітлером неефективними. Особисто я горжуся тим, що народився саме українцем.(працьовитий, невибагливий...ефективніший за циган та євреїв:) )

Впринципі я не за расизм, а за здоровий глузд. Десь пару років тому був інцидент, коли в Києві побили хлопця єврейської національності. І що ж? Єврейська община зразу ж розтрубила на весь світ, що цей ганебний злочин був скоєний через національну приналежність, що в Україні процвітає антисемітизм, шовінізм, ітд. І наш Президент взяв розгляд цієї справи під свій особистий контроль. З іншого боку, щодня в Україні злочинці так само б'ють, грабують в під'їздах сотні звичайних українців, і Гаранта це абсолютно не хвилює. Це по твоєму нормально?(абсолютно. цей злочин мав резонанс саме через свою національну складову. він правильно зреагував. )

В Штатах половину афроамериканців роками сидять на допомозі по безробіттю,(статистика точна чи джерело- твій великий палець?) і навіть не пробують щось змінити. А навіщо, якщо держава платить просто так. А звідки беруться гроші на соціальні виплати? З податків європеоїдів, в мізках яких закладена програма "здобути освіту - отримати хорошу роботу - зробити кар'єру", а не народити побільше дітей (бо на них теж ідуть виплати), як в афроамериканців.(а от я чув, що дуже багато європеоїдів слов"янських національностей сидять у німеччинах-франціях на соціалках і теж в х.. не дують, щоб щось змінити...держава дбає, дойчі шуршать, податки платять...) Далі. Всі найбільші відкриття, які рухали науково-технічний прогрес людства вперед, були зроблені вченими європеоїдної раси.(а китайці-японці нічого не попридумували? порох там якийсь чи папір, для прикладу...) Неграм просто не було стимулу щось змінювати. Навіщо будувати будинок, якщо в Африці сонце гріє цілий рік і достатньо простого шалаша? Навіщо вирощувати урожай, якщо банани самі ростуть, встигай тільки збирати.( тобто, вони все-таки нижчі расово за тебе, європеоїда ?) В рабстві в США негри були 170 років, зате тепер вони будуть довічно кричати про расову дискримінацію та недотримання їх прав. І взагалі, рабство існує вже 5000 років, зустрічалось в багатьох суспільствах, в нас воно називалося "кріпацтво", але ніхто зараз не висуває претензії до Польщі щодо експлуатації українського народу їх панами.(а свої своїх, українці українців, у кріпаках не мали?...) Хтось пам'ятає про недавні масові безлади, підпали машин у Франції мешканцями мусульманських кварталів через те, що пару підлітків-мусульман не підкорилися вимогам поліцейських і ті були змушені застосувати зброю? Нам потрібен такий сценарій? Тоді наш вибір - демократія, толерантність і неприпустимість расизму. Просто зараз в Україні ця проблема явно не виражена, тому дехто її не бачить в перспективі. А перспектива тут зовсім невтішна.(тобто, наш вибір- расизм?:) )

Ні, друже, не переживай, ти не расіст :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не расист. Це твердо і впевненно. Навіть якщо мене відкопають негри чи араби або ж єврей із москаликом всеодно не расист, буду тримати жорстку та криваву злобу на учасників які завдали мені шкоди але не на всю расу. Якщо чесно то і особливої різниці я між нами не бачу (візуальні відмінності не рахуються, хоть в крапочку хоч в полосочку мені байдуже). Мене не хвилюють різні напрямки філософії різних культур. Звісно важко змиритись із деякими (наприклад відхилення по релігії де вказують вбити усіх "невірних" щоб потрапити на небеса..) не буду казати що мені це пофігу але і навіть проти цього я нічого неможу сказати проти... Ну вже такий я є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як казав мій знайомий який заробив купу бабла роблячи підвісні стелі в Лондоні, негри в Україну не скоро приїдуть - безробітнім мало платять, а от коли ліпше стане, тоді їх тут ціла купа приїде антирасизмові навчати, так-що переживати не будемо, ще років з 10 негрів в Україні не планується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

негри в Україну не скоро приїдуть - безробітнім мало платять, а от коли ліпше стане, тоді їх тут ціла купа приїде антирасизмові навчати, так-що переживати не будемо, ще років з 10 негрів в Україні не планується

такими темпами, як зараз - ще років піцот.. і слава Одіну ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, українці за класифікацією Гітлера були нижчою расою, але. Викорінювати нас ніхто не збирався, бо ми працьовита та невибаглива нація, на відміну від циган і євреїв, які ніколи не працювали і тому вважалися Гітлером неефективними.

А Кортеліси мабуть просто запізнились на нічну зміну,тому їх і спалили,щоб шугануть працьовитий народ.Чи може Кортеліси то був циганський табір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке гарне прислів'я: "Встрєчают по одёжке - провожают по уму". Так от, до чого я це сказав... От уявіть собі: іде, значить по луцьку негр під ручку із гарненькою українською дівчинкою. Обнімає її цілує, жартує із нею короче відбувається звичайне спілкування двох людей які подобаються один одному. Чітко уявили? Ну і які у вас первісні(на рівні фрейдівського ІД) думки виникають? У мене наприклад шось типу цього:"Нє, ну прикинь, така прикольна дівчина і з якоюсь чорножопою мавпою гуляє!!!" Потім включається СУПЕРЕГО і дені емоції беруться в контролюючі рамки. Аналогічні емоції мене переповнюють, коли із тою ж дівчиною іде підстаркуватий мужичок, такого росту, що якраз дівчину добре під колінце взяти! І усі ми прекрасно знаємо, що їй насрать який він "красень", головне що із кучою бабла на кармані і прикольною тачкою! І він уже ж не чорношкірий, не "жовтий"... Звідкі ж тоді такі схожі емоції?! А справа, то виявляється у зовсім іншому! НЕЗДОРОВА ЗАЗДРІСТЬ - ось яке почуття керує багатьма ярими расистами, ну і плюс занижена самооцінка, психічні відхилення, тощо(як бонусні, однак не обов'язкові атрибути)! А от якби цей самий негр чи підстаркуватий "папік" були б вашими ХОРОШИМИ знайомими чи друзями ви (і я :) ) уже б зовсім не так зреагували б на цей епізод! Це ніби як ваш особистісний простір, на який хтось посягає!

Підсумую: для мене не має значення колір шкіри, інший розріз очей, структура волосся. Головне, як писав вище Tolik_lt щоб людина гімном не була! А усе реште - це прояви впливу найлютішого і напідступнішого інородного тіла, що живе у нас - ЖАБИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в Рівненському університеті (нині - академія) інженерів водного господарства багато негрів навчалося - приїздили з країн Африки, щоб вчитися, як воду по своїх просторах прокладати... Так там цим ніггерам у гуртожитках цілі поверхи віддавали, де були поселені виключно чорні. І не тому, щоб підтримати общину. А тому, що наші люди в їхньому смороді і срачі жити не могли.

І в Америці ніггери здебільшого живуть в "своїх" районах - думаю, тут теж спрацювала сепаратизація по якихось інших критеріях, ніж виключно колір шкіри.

Тому я рекомендую всім уважно задуматися над постом Зевса. Тоді, коли інша нація/раса намагається внести в коло місцевого населення щось таке, що для корінних жителів є неприйнятне - тоді народжується націоналізм/расизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чесне слово ... добре шо поки шо нас це не стосується ....

З.І.

вчора якшо хтось дивився House M.D. по СТБ там був дуже крутий приклад =)

лікар запропонував чорношкірому пацієнту ліки, які краще помагають чорним людям ... так все .. суд ... гвалт .. расизм ... він хоче лікуватись як всі ..

ну це нормально ? я в таких випадках тоже расист тоді ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, ти ще, здається, незаміжня? Не хочеш заміж за іноземця? Детальніше читати тут. А особливо толерантні форумчани уявіть собі, що на місці цієї дівчини була б ваша сестра. Думаю, тоді б ваші погляди на проблему расизму кардинально змінилися б. Добре бути політкоректним, коли особисто тебе це не стосується. Пора би вже зрозуміти, що вихідці з країн Африки, Азіїї та Близького Сходу - це люди з зовсім іншою ментальністю, культурою та життєвими цінностями, погляди яких на багато звичних нам речей кардинально відрізняється від наших. І якщо з сусідами з великої поліської родини, які заважають вночі спати, ще можна домовитись по ряду питань, то домовитись з "гостями" буде важко. Я сам півтора року працював в Києві в міжнародному відділі одної великої організації, і на власному досвіді знаю, що навіть з тим же французом інколи важко порозумітися, хоча здавалося б, обидва є європейцями. Не кажучи вже про не-європеоїдів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то блін давайте ненавидіти всіх! Через те, що вони не такі як ми! Через те, що в чехів мова інша, а французи- взагалі жабоїди! А поляки - то пшеки! Правда, NetSerpent? Давайте будемо розпалювати ненависть, зло і негатив! Давайте! Хочете в такому світі пожити? Бо росіяни - то факінг москалі! І всііі всіі ідо одного вони погааані!! А німці- то фашисти, всі без виключення і до одного! А негри - то мавпи всрані і вонючі, і взагалі вони тупі, тупіші, ніж ми! Бо ж ми - то супер раса, так?!! А євреї..оооо!!!! ЖИДИ! Подумати страшно!..Отак треба мислити, любі мої? :)

От скажи: тобі хтось з НЕ білих зробив якесь западло, що ти маєш сміливість відкликатися про них отак? Якщо тебе цікавить, шановний, я не менше року прожила серед таких "страшних" негрів, мексиканців, грузинів та представників різних народів. Порозумітися можна - головне хотіти. І скажу вам одне: серед білих я стрічала набагато більше моральних уродів, ідіотів, непотрібу і, пробачте, гівна, ніж серед представників інших рас.

З.І. NetSerpent, не вказуй, за кого мені йти заміж, і я не вказуватиму, куди тобі треба піти, бо то дуууууже далеко ;), деякі ще в путі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то блін давайте ненавидіти всіх! Через те, що вони не такі як ми! Через те, що в чехів мова інша, а французи- взагалі жабоїди! А поляки - то пшеки! Правда, NetSerpent? Якщо вас цікавить, шановний, я не менше року прожила серед таких "страшних" негрів, мексиканців, грузинів та представників різних народів. І порозумітися можна - головне хотіти. І скажу вам одне: серед білих я стрічала набагато більше моральних уродів, ідіотів, непотрібу і пробачте гівна, ніж серед представників інших рас.

В мене в душі закріплюється таке враження, що хтось має намір за негрика заміж виходити в недалекому майбутньому, і з'ясовує громадську думку з цього приводу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, ти ще, здається, незаміжня? Не хочеш заміж за іноземця? Детальніше читати тут. А особливо толерантні форумчани уявіть собі, що на місці цієї дівчини була б ваша сестра. Думаю, тоді б ваші погляди на проблему расизму кардинально змінилися б. Добре бути політкоректним, коли особисто тебе це не стосується. Пора би вже зрозуміти, що вихідці з країн Африки, Азіїї та Близького Сходу - це люди з зовсім іншою ментальністю, культурою та життєвими цінностями, погляди яких на багато звичних нам речей кардинально відрізняється від наших. І якщо з сусідами з великої поліської родини, які заважають вночі спати, ще можна домовитись по ряду питань, то домовитись з "гостями" буде важко. Я сам півтора року працював в Києві в міжнародному відділі одної великої організації, і на власному досвіді знаю, що навіть з тим же французом інколи важко порозумітися, хоча здавалося б, обидва є європейцями. Не кажучи вже про не-європеоїдів.

нє, ну ти нас взагалі не поважаєш???ну ти сам читав ту статтю, що запостив????ну це якою треба бути тупою Бе, щоб піти заміж за людину, яку навіть не вмієш розпізнати серед її співплемінників??? "Тарасе, це ти???а у ліжку хто???я така затуркана..."вона через ікс часу зрозуміла, шо її іпуть різні люди.. і негри винні...якби у мене була така сестра, я би ставився до неї як до несповна розуму. Шкодував би і саму у світ не пускав. Бо її і білі би намахували з приводу і без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent, по-моєму, пропозиція дівчині вийти заміж за кого-небудь, окрім себе - відверта образа, тому при такій ситуації в реальному житті з високою вірогідністю отримав би по писку.

А я расист, так, ярий расист. Я ненавиджу свою націю, бо знаю за що її ненавидіти. А інші не ненавиджу, по поки що не знаю за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent, по-моєму, пропозиція дівчині вийти заміж за кого-небудь, окрім себе - відверта образа, тому при такій ситуації в реальному житті з високою вірогідністю отримав би по писку.

А я расист, так, ярий расист. Я ненавиджу свою націю, бо знаю за що її ненавидіти. А інші не ненавиджу, по поки що не знаю за що.

В даному випадку навіть варіант "за себе" був би образою, за яку отак в нижню щелепу ... :rolleyes: Для профілактики :D

DrFaust, все з тобою так. ;)

Судячи з деяких постів, люди стають якісь більш озлоблені.

Хоча...злість - це один з проявів страху в принципі. Ксенофобія. ЛЮдині властиво боятися невідомого їй. Невідоме породжує страх. СТрах породжує злобу і ненависть. Проста формула.

До речі:

Я так бачу, мало хто заглядає в далекий перший коментар даного топіка...

погоди, сейчас и девушек обсуждать начнем

Як у воду дивився :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо серйозно, то расим - це надзвичайно тупо. В тебе під боком бігає сусід, який хоче тебе обдурити/пограбувати/принизити/вибити/згвалтувати, а ти його любиш, а нігера, який тобі нічого не зробив і не зробить - ненавидиш. Бо ж мова йде про ВСЮ расу, а не тільки про тих, хто кудись приїжджає і качає права. Тому це взагалі якось неправильно так мислити, на мою думку. Хіба що в когось серйозні проблеми з логікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

расизм, расизм, якщо людині нема чим займатись, вона починає займатись расизмом. звинувачувати у своїх бідах інших простіше, ніж намагатись щось виправити...

щось мене на укр мову переклинило...

так вот. я не хочу что бы у нас был идиотизм. который твориться в мире, типа ударил негра, расизм, ударил белого хулиганство.

если меня обидит негр, и я надаю ему пилюлей, то я хочу быть судимым за нанесение телесных повреждений, а не за разжигание меж.нац розни

"мы одногрупников негров не бъём. мы их в баскетбол обыгрываем"(с)знакомый

меня в школе учили что чёрный, это негр. и я не видел ничего плохого в этом слове, а тут оказывается. что в гарлеме за это обращение к афро-американцу мне могут втулить по лицу.

я не хочу быть чёрным, что иметь право говорить негр, я считаю, что и так имею право говорить это слово, потому что меня так в школе учили, и хай они уважают мои права тогда я буду уважать их права.

или там, что бы не обижать гев, я не должен использовать слова папа и мама, а говорить родители.

что твориться у них в семьях, это лично их половое горе, а в мою пускай не лезут.

мне пофигу на базаре у кого покупать товары, меня интересует сам товар, а не продавец, к сожалению сиськатые тётки с оргомным декольте не продают арбузы, так бы только у них и покупал бы, да и кого цвета у них кожа, меня бы мало интересовало :)

слово жид, для меня всегда значило жлоб. и то что оно обидно для евреев, то уж простите, я стараюсь учитывать чувства собеседника, но и он пускай меня понимает.

если к нам приехали зимбабуйцы и не нравятся наши законы, то хай валят откедова приехали, нам они тоже не нравятся, но ведь живём как-то.

меня харит, когда наши студенты живут в общагах с тараканами в обнимку по 6-ть человек в трёх местной комнате, и то если им повезёт, а эти "понаехавшие" по обмену живут одни в одномесных с кондиционерами, это не их надо бить, за то что они живут лучше, а управление общнежития и их начальство.

когада во львове, препод делал замечание мне с одногрупником, что мы на паре общаемся между собой на русском, а не на украинском, а потом эта казлина чёрным студентам рассказывал предмет на русском, потому что они укр не знают, то я ему высказал всё что я про него думаю. за что и попал в первый раз в академку :) в забугорье, если бы я не знал языка, и требовал бы что бы мне предмет читали бы на моём языке, то меня бы вышвырнули бы сразу к чертям собачим.

"если тебе один сантехник не правильно парашу подключит, то что ты после этого будешь всех сантехников ненавидеть?"(с)ещё один знакомый

если цыган, негр, еврей или будь кто иной насрет мне пол, то я буду бить не всех представителей его расы/национальности, я буду искать именно эту падлу.

а, вместо улучшения жизни очень просто сказать, что во всё виноваты, негры, жиды и синички и спокойно сидеть в своей луже дерьма, зато с полным чувством гордости, что ты не виноват, и что исправить не в тоих силах, посему можно и не рыпаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если цыган, негр, еврей или будь кто иной насрет мне пол, то я буду бить не всех представителей его расы/национальности, я буду искать именно эту падлу.

Не можна мстить. Повинні ми любити всіх підорасів, злодіїв, убивць. Бо кожний з них - народ, всі - богоносці. ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня в школе учили что чёрный, это негр. и я не видел ничего плохого в этом слове, а тут оказывается. что в гарлеме за это обращение к афро-американцу мне могут втулить по лицу

будь то гарлем или комптон и тд. и тп. тут не только по лицу можна получить, покалечат и мб ваще пристрелят, ну они себя друг друга называют ниггерами, но когда им белый это говорит это звучит как оскорбление...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...