Перейти до змісту

Расизм


Рекомендовані повідомлення

Расизм - це проблема заможних країн в яких певний народ дякуючи своїм унікальним особливостям розвинув вдалу економічну систему, піднявши соціальну допомогу на дуже високий рівень, ось туди і стараються попасти представники бідніших рас і народів, расизм в такому випадку - це природнє бажання захисту цієї унікальної системи, яка просто може бути зруйнована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

В Штатах, взагалі-то, "панаєхавшие" - це всі, крім корінних жителів, індіанців. І на рахунок сегрегації чорношкірих - то це впринципі нормальне явище, коли чорні живуть у своїх районах, мають свої школи, церкви, общини ітд. Так виникає менше проблем через різні із іншими расами світогляди, релігію, образ життя і мислення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, а в штатах? проблеми сегрегації чорношкірих?вони там теж "панаєхавшиє"?:)

Grand Tourino з Іствудомнепогано ілюструє важкість спільного проживання в одному місці різних культур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, а в штатах? проблеми сегрегації чорношкірих?вони там теж "панаєхавшиє"?:)

Grand Tourino з Іствудомнепогано ілюструє важкість спільного проживання в одному місці різних культур

Не готовы еще, не готовы.... Способных к толерантности самая малость, но надеюсь в будущем будет больше интернациональных личностей, без болезненного патриотизма и ненормального национализма, медленно перерастающего в рассизм, фашизм и терроризм.

Я рада, что моя дочь посещает школу, где учатся дети с разных уголков планеты. И она так естественно воспринимает черных, желтых и не таких как она.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Що ви забули на луцькому форумі?

Ага, вот вам и новая разновидность - форумный шовинизм. Вы не из Луцка? Тогда вам запрещено появляться на луцком форуме! Нам по барабану, что вы когда-то здесь жили или родились, или собираетесь переезжать или просто слышали о нашем прекрасном городе и он вам нравится! Вон! :) Макс, поздравляю - теперь ты точно войдешь в историю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене харять ці чурки які торгують на центральному ринку і фіг зна де по місту. Коли не глянеш новини особливо кримінальну хроніку там вбили там згвалтували по тянули і в більшості випадках чурки бля.

Я расист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене харять ці чурки які торгують на центральному ринку і фіг зна де по місту. Коли не глянеш новини особливо кримінальну хроніку там вбили там згвалтували по тянули і в більшості випадках чурки бля.

Я расист?

ні, це по іншому називається. діфото любить уживати це слівце :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до представників інших рас відношуся паралельно: ні вони мене не чіпають і я їх.

Згідна з твердженням, що не можна судити націю по кількох її представниках. Завжди були і є різні люди...є і дійсно погані :( на жаль.

В мене складається враження, що негри між собою і китайці із своїми дуже дружні, на відміну від білих.

Хоча я особисто мало знайома з представниками інших рас.

Подобаються деякі чорні актори: Дензель Вашингтон, Вілл Сміт. Вони цікаві, смішні, гарно грають.

А особисто мені подобаються білі, хоча чорні особливої відрази не викликають.

Головне, щоб вони були нормальними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда представители какой-либо нации в силу тех или иных обстоятельств переезжают в другую страну и другое общество, они в ЛЮБОМ случае чувствуют себя чужими и встречают определенные проявления враждебности от местных жителей, что, в свою очередь, обязывает их придерживаться определенной линии поведения. Они как бы попадают в "условия для выживания", а не "условия для жизни". В нашей стране это особенно заметно, потому как в условия для выживания в той или иной степени поставлены все мы. Поэтому в какой-то мере эта проблема в нашем обществе будет существовать еще долго. И касаться они будет и кавказцев, и китайцев, и узбеков и т.д. И чем сильнее приезжий народ отличается от нас по внешности, темпераменту и мировоззрению - тем сильнее будут проявления нетерпимости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...