Перейти до змісту

Расизм


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

почему это?

как то имел распрелестную беседу с мсье Фанфото: так он говорил, что будь в Луцке какое-нить китайское гетто, он бы всех своих работников повыгонял бы и нанял бы китайцев! Работают больше, денег просят меньше, более исполнительны, не ходят в отпуск годами, больничных не просят, работают практически за еду - идеальный штат сотрудников!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему это?

как то имел распрелестную беседу с мсье Фанфото: так он говорил, что будь в Луцке какое-нить китайское гетто, он бы всех своих работников повыгонял бы и нанял бы китайцев! Работают больше, денег просят меньше, более исполнительны, не ходят в отпуск годами, больничных не просят, работают практически за еду - идеальный штат сотрудников!

жовта мічта пересічного капіталіста:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почему это?

как то имел распрелестную беседу с мсье Фанфото: так он говорил, что будь в Луцке какое-нить китайское гетто, он бы всех своих работников повыгонял бы и нанял бы китайцев! Работают больше, денег просят меньше, более исполнительны, не ходят в отпуск годами, больничных не просят, работают практически за еду - идеальный штат сотрудников!

ще +100 в бік расизму :D

Люди роками вибивають нормальні умови праці, а тут приходять "жовті дяді" і фактично демпінгують ринок. А власники бізнесів не задумувались що спочатку витіснивши працівників, вони з часом витіснять і власників? А що тоді заважає більш заможним китайцям занятись тим самим бізнесом і скінути націнку в межах "заєду", демпінгуючи ринок і фактично все наше вельмишановне панство буде там само де й їхні колишні працівники, доречі вони свято вірять в свій бізнес і вкалують на ньому сутками. Оце і є експансія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли незалежність від білих - отримайте і розпишіться, ви вільні в своїй країні, ніхто вас не дискримінує, не експлуатує, не наживається на вас. Тільки от чомусь мені здається, що зараз багато хто там з радістю проміняв би свою незалежність на "старі-добрі часи". .

Також дана ідея чудово продемонстрована у філмі "Мандерлей" Ларса фон Трієра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На даний момент проблема расизму в Україні є повністю надумана і висосана з пальца.

Якщо в великих містах та в Києві вже появились скінхеди лупасити та ловити треба в першу чергу їх.

Т.як це в першу чергу антиукраїнська діяльність та дає козирі нашим ворогам.

п.с між україномовним українцем чорного кольору шкіри (який народився в Україні, виріс в Україні, а чорний тіки тому що мама колись зустріла гарного студента з Кенії) та московитом або навіть безнаціональним "общєчєловєком" з якого сь до прикладу, Дніпропетровська, я безперечно виберу чорного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якшо в наших ВУЗАХ будуть іноземні викладачі з відповідню освітою .. то какбЕ я ніпротів =) да і дворнвкв там всякі ...

просто наш народ ЛІНИВИЙ ... жде поки принесуть на тарілочці ... хто хоче, той може знайти роботу .. яка б вона не була ... але ж нашим ніпатходіт шо небудь... нашим сразу в дірєктара нада ... вот і шукають кого небудь, а якісь афріканци і тд собі мутять бабло ...

тоже ніпаддєрживаю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас расистами виховував ще союз: білим діткам - чорний хліб, чорним діткам - білий хліб. Інший приклад, в тому ж водніку ровенському був колись випадок, коли наші хлопці побились з неграми, бо ті знали, що їм нічого не буде і нагліли, провокували, робили різне западло. І що? Неграм дійсно нічого не було (крім синяків, яких теж практично не видно), а українці назавжди попрощались з інститутом.

Це не ми такі - це те, що нам втокмачують змалку, несправедливість у судженнях, коли свій народ вважається менш цінним за інший (та дибільна показуха - своїй дитині нащолкаю, а чужій тільки пальцем помахаю). І не негрів ми не любимо, чи мусульман, чи євреїв, а систему, яка дуже часто пропагує більш толерантне відношення до дужої нації, ущемляючи при цьому свою.

Як на мене, то є євреї, а є жиди; є росіяни, а є москалі; є українці, а є і хохли. Це не від нації залежить, а від кожного індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може десь трохи повторюсь (всього вище написаного неасіліл):

Як на мою думку расизм - це поняття, якому не можна дати однозначне визначення, кожен розуміє його по-своєму. Можна вибрати таке визначення, за яким всіх можна назвати расистом, або взагалі не назвати нікого.

Не скажу, що я расист, тому що нема в мене ненависті до інших людей, які відрізняються від мене за різними фізіологічними та соціальними факторами. Однак деяка неприязнь все-таки є. Наприклад, я непереношу циган. Знаю, що є серед них і порядні люди (сам зустрічав), які працюють, мають постійне місце проживання. Однак неприязнь залишається.

Думаю причина в усьому цьому криється у вихованні, в ЗМІ, в інших людях. Адже вони всі впливають на наш світогляд.

Так само і ситуації (згадані вище) про позови з боку тих самих негрів (нехай не ображаються) - їм ще з дитинства вбивають в голову, що вони "нігери", національна меншина, а отже їх будуть всі плюндрувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я вже живу в Італії більше півтора рока, і бачив тут стількі представників інших рас скільки ніде нема)

І вважаю що ті самі негри можуть бути набагато кращими за співвічизніків Українців, але дійсно хороших друзів серед них немає і ніколи небуде.

Дуже неподобаються Турки, Маррокіни, Румуни і т.д. , тому що вони себе дуже нагло ведуть з дівчатами, були випадкі згвалтування, навіть один раз з друзями захистив Італійку від Арабів(своїх вони не чіпають, коран забороняє)

А взагалі я за расизм, тільки в розумних мірках.

P.S. Такого як в Америці в Італії не бачив, щоб за "негра" в суд подавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Да уж , еволюция... Только дело-то не в расизме, а в том, что черная расса физически выигрывает;), а если они лучше, так почему же им не поиграть?

Я категорически против расизма. Это беда. Такая же, как нацизм, терроризм и т.д.

Люди фигнёй страдают, доказывая друг другу столетиями, что их нация лучше, совершенней, качественней.... Сколько войн и бед из-за этого, сколько несчастья.... Со стороны выглядит так нелепо. Лучше бы за экологию дружно взялись.., но не доросли видать, и доростем ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж , еволюция... Только дело-то не в расизме, а в том, что черная расса физически выигрывает;), а если они лучше, так почему же им не поиграть?

Я категорически против расизма. Это беда. Такая же, как нацизм, терроризм и т.д.

Люди фигнёй страдают, доказывая друг другу столетиями, что их нация лучше, совершенней, качественней.... Сколько войн и бед из-за этого, сколько несчастья.... Со стороны выглядит так нелепо. Лучше бы за экологию дружно взялись.., но не доросли видать, и доростем ли?

Перемагає не той хто лояльний, краще дбає за екологію, чи взагалі більш гуманний, завжди перемагає жорстокість, цинізм, сила, більш сильна ідеологія, і я не хочу щоб сильнішими були китайці(чомусь дуже не хочеться :) ), хоче це вже невідворотній процес, а такі як ти це процес прискорюють. Спитай у французів чи подобаються їм дії мусульман, і взагалі арабів у них в країні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ж ти оце кітайця собі на аватар вліпив? Лао Цзи якогось?а шо дєлать, брат, качатись і мачіть їх?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таких темах розкривається сутність людини...При присутності обьєкта для зникає самокритика як феномен самоаналізу і саморегулювання психіки люжини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж , еволюция... Только дело-то не в расизме, а в том, что черная расса физически выигрывает;), а если они лучше, так почему же им не поиграть?

Я категорически против расизма. Это беда. Такая же, как нацизм, терроризм и т.д.

Люди фигнёй страдают, доказывая друг другу столетиями, что их нация лучше, совершенней, качественней.... Сколько войн и бед из-за этого, сколько несчастья.... Со стороны выглядит так нелепо. Лучше бы за экологию дружно взялись.., но не доросли видать, и доростем ли?

Перемагає не той хто лояльний, краще дбає за екологію, чи взагалі більш гуманний, завжди перемагає жорстокість, цинізм, сила, більш сильна ідеологія, і я не хочу щоб сильнішими були китайці(чомусь дуже не хочеться :) ), хоче це вже невідворотній процес, а такі як ти це процес прискорюють. Спитай у французів чи подобаються їм дії мусульман, і взагалі арабів у них в країні ;)

А вот если найдется кто-то гуманный, суперсправедливый, который захочет привести в порядок экологию и все такое, но случайно окажется китайцем? Уж лучше без него? И давайте дальше друг друга уничтожать и бороться за своё место под солнцем, как отдельные, чужие и непонимающие друг друга группы....

Причем здесь французы? Зачем обобщать? И французы бывают разные;)

И умный человек скажет: мне не нравятся действия тех и тех граждан, могут быть среди них и мусульмане, и украинцы, и те же французы? При чём тут нации? Есть просто хорошие люди, и не очень, есть глупые, жадные, есть тираны, а также свинюшки. Есть честные, благородные и трудолюбивые. Вот эти группы лучше надо научится различать, и тогда не возникнет вопроса, взять на работу черного, желтого или белого, а того, который больше этому месту соответствует и чьё это призвание. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот если найдется кто-то гуманный, суперсправедливый, который захочет привести в порядок экологию и все такое, но случайно окажется китайцем? Уж лучше без него? И давайте дальше друг друга уничтожать и бороться за своё место под солнцем, как отдельные, чужие и непонимающие друг друга группы....

Причем здесь французы? Зачем обобщать? И французы бывают разные;)

И умный человек скажет: мне не нравятся действия тех и тех граждан, могут быть среди них и мусульмане, и украинцы, и те же французы? При чём тут нации? Есть просто хорошие люди, и не очень, есть глупые, жадные, есть тираны, а также свинюшки. Есть честные, благородные и трудолюбивые. Вот эти группы лучше надо научится различать, и тогда не возникнет вопроса, взять на работу черного, желтого или белого, а того, который больше этому месту соответствует и чьё это призвание. ИМХО.

Я не проти діяльності китайців, негрів і т.д. на своїх ареалах існування, боронь Боже :), китайська культура взагалі кладєзь - нам би так навчитись наші національні здобутки зберігати, ціни б не було. Та й в Африці досить багато племен з дуже цікавою культурою і самобутністю. Я проти того щоб вони тутечки почували себе як вдома :), в гостях будь-ласка, але тільки не так як вдома, бо це все ж таки Україна а не Нігерія.

От якби до тебе додому прийшов сусід і почав би "хазяйнічати" - чи відчувала б ти якісь емоції? І якщо так, то які саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Расові відмінності об'єктивні і це факт, який не залежить від нас.

2. Расологія, або ж расознавство - конкретна наука, яка вивчає раси, відмінності між ними тощо.

3. Людина - цілісна істота. Відповідно, фізична і духовна, розумова сфера - взаємопов'язані.

4. Є раси вищі, а є раси нижчі. проте не в абсолютному значенні, а щодо певних ознак. Ті ж самі негри досягають у боксі більших успіхів, ніж білі. Ті ж у свою чергу успішніші, наприклад, у написанні книг.

5. Расове змішування описується законами генетики. Генетика ж і каже, до чого то може призвести.

6. Настороженість до представників інших рас, інші "предрассудки" - це нормальна і природна захисна реакція. Нам же пропонують сказати, що це "фе", це погано. Як на мене, те саме, що казати - "імунітет - ну це застаріло, це немодно, це погано. Ви подивіться, які мікроби файні - дайте і їм пожити, обділеним і бідним...."

6. До расизму часто приплітають "непришийкобиліхвіст". Конфлікт - звичайна "битовуха", а починається гвалт про расизм, ксенофобію, антисемітизм, шовінізм. Традиційний набір ярликів, за якими як правило стоїть невігластво. Часто ті, які кидаються ярликами не можуть пояснити самі ці поняття, відмінності між ними і т.д.

7. Проблема міграції є актуальною. Наразі Україна є транзитною країною, хоча "процес пішов". Чим далі на схід України, тим більше вихідців з азіатських країн. І це не є здорово. Традиційна Європа гине через те, що знищила власний захисний механізм - кордони. В результаті тепер спостерігаємо події, як у Франції....

8. Нормальною є ситуація, коли в Європі живуть європеоїди, у Африці - негри, у Америці - індіанці, у Азії - монголоїди. Коли я вважаю так, то я автоматично расист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю. Все буде ок, коли "гості" будуть вести себе як "гості". - Загалом стосується не тільки африканців, росіян. євреїв, циган і т.д.

Саме так , згадалося про циган ... з них і треба брати приклад всім хто відчуває на собі расову ненависть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идеолог организации «Свобода» Андрей Ильенко в чужестранцах видит зло, однако отрицает, что его соратники избивают негров

Идеолога «Свободы» возмущает муссирование темы насилия на расовой почве. По его мнению, настоящие проблемы – это украинофобия и нелегальная миграция.

– Иностранцы занимаются нелегальным бизнесом, сутенёрством, распространением наркотиков. Это выгодно нашим властям. Олигархи неукраинского происхождения проводят репрессии против нашего народа, уничтожают генофонд. Им нужна размытая нация, чтобы было удобнее править. Цель раздувания проблемы ксенофобии – просто переключить внимание общества. А если убьют украинца, будет факт украинофобии?

Звідсіля видерто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
А вот если найдется кто-то гуманный, суперсправедливый, который захочет привести в порядок экологию и все такое, но случайно окажется китайцем? Уж лучше без него? И давайте дальше друг друга уничтожать и бороться за своё место под солнцем, как отдельные, чужие и непонимающие друг друга группы....

Причем здесь французы? Зачем обобщать? И французы бывают разные;)

И умный человек скажет: мне не нравятся действия тех и тех граждан, могут быть среди них и мусульмане, и украинцы, и те же французы? При чём тут нации? Есть просто хорошие люди, и не очень, есть глупые, жадные, есть тираны, а также свинюшки. Есть честные, благородные и трудолюбивые. Вот эти группы лучше надо научится различать, и тогда не возникнет вопроса, взять на работу черного, желтого или белого, а того, который больше этому месту соответствует и чьё это призвание. ИМХО.

Я не проти діяльності китайців, негрів і т.д. на своїх ареалах існування, боронь Боже :), китайська культура взагалі кладєзь - нам би так навчитись наші національні здобутки зберігати, ціни б не було. Та й в Африці досить багато племен з дуже цікавою культурою і самобутністю. Я проти того щоб вони тутечки почували себе як вдома :), в гостях будь-ласка, але тільки не так як вдома, бо це все ж таки Україна а не Нігерія.

От якби до тебе додому прийшов сусід і почав би "хазяйнічати" - чи відчувала б ти якісь емоції? І якщо так, то які саме?

Відчула б звичайно.) а як жеж без "чувств"=)

І сусіди бувають різні. Один прийде, і буде хазяйнічати в стилі: о, кран капає, давай я тобі справлю.... А другий завалиться на дивані і жде, коли стіл накриють.

Але при чому тут нації? Це люди бувають різні. Всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...