Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Дякую Plum!!! Хоча посилання було не на той драйвер! Трішки порився в http://software.canon-europe.com/ і ... все ок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
... скачал, поставил... MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL RTM X64 VOLUME OEM RUSSIAN - MSDN

Как активировать???

Пишет: "Осталось 3 дня до автоматической активации"

Постав часовий пояс +3

Запусти cmd.exe від імені адміна і набери такі команди по черзі (потрібне підключення до інету)

slmgr.vbs /ipk FJ82H-XT6CR-J8D7P-XQJJ2-GPDD4

slmgr.vbs -skms jericho.dlinkddns.com:1688

slmgr.vbs -ato

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Нарешті вийшли драйвера під 7 для тюнерів AVER MEDIA!!!

http://www.avermedia.com/avertv/Support/Do...mp;tab=APDriver

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... дивно, в мене все поставилось і настроїлось.

може ти не видалив попередні драйвера і кодери?

post-6285-1250536197.jpg

post-6285-1250536202.jpg

post-6285-1250536213.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось воно не ставиться :(

post-346-1250532843.jpg

Можливо прожка не ставить бо фалик знаходиться в папці яка названа кирилицю. ;)

+ антивірус може такі речі викликати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив я російську версію Win 7 Ultimate OEM RTM x64 (build 7600.16385). Судячи по всьому, RTM все ж буде в збірці під індексом 7600. Турбує лише одне -- в Windows Update дуже мало оновлень, в тому числі немає мовних пакетів (хотів український поставити). Так що або буде ще остаточна збірка (7600.16386), або просто ще не всі оновлення в Windows Update підписані під фінальний білд.

Ultimate в російському варіанті -- Максимальная. І кому прийшло в голову це перекладати?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як дрова нота Dell Studio 1535 стануть? Під ХР дров немає, ставив альтернативні, але до мікрофона так коректного драйвера не знайшов. Вимушений був ставити Вісту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьоня буду ставить англійську Він 7 7600. Зара вже пів року стоїть 7100. проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов знайомий до мене по справах погуглити, то замітив проблему в кодуванні на деяких сайтах. Замість нормального тексту було щось типу - Òðåáóþòñÿ ïîñòàâùèêè àíòåííîé ïðîäóêöèè...

В меню Region and language>Adminictative>Language for non-unicode programs стоїть Російська мова... Після цих змін я перевірив наявність оновленнь, але нічого звязаного з мовою там не було...

Як вирішити проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні встановити Windows не становить великої проблеми. Питання, як правильно видалити непотрібну ОС з коп'ютера, особливо коли їх декілька на ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скількі їх у тебе і яку саме хоч видалити? Часом не Vista? Якшо її то можна переформатувати розділ, але я так думаю шо інша ОС на ньому. Тому тобі прийдеться робити вот так як Тут написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив 7, проблема: раніше вігда стояла на диску D:// тепер поставив 7 на той же диск D:// ,але коли все запустилось, то виявилось що диски змістились на 1, і тепер в мене найбільшого диску С:\\ не має, ну він якби є, але це мій колишній D :) Як зробити щоб система побачила диск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск - виполніть - diskmgmt.msc

можливо втратилась буква розділу, назначить по новій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск - виполніть - diskmgmt.msc

можливо втратилась буква розділу, назначить по новій

Дякую! Допомогло! Правда зробив аж G:\\ бо міняти букви як вже є відмовилось, хоча як на мене то без різниці!

Перші враження від вінди - дуже хороші! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заблокували багато нелегальних 7к. Ось новий активатор, може комусь стане в пригоді :)http://zloe.servemp3.com/Windows7(Activator)_NEW.exe

Запускати від імені адміністратора і не з системного диску. Далі все просто, натискаємо Activate i чекаємо) перезавантажуємось і у нас легальна вінда! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційна Windows 7 Enterprise тріал на 90 днів від Майкрософт:

http://technet.microsoft.com/ru-ru/evalcen...x?ITPID=sprblog

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Microsoft пошла по пути Mary Kay

Корпорация Microsoft предлагает своим сотрудникам, партнерам, а также всем заинтересованным лицам превратить день выпуска новой операционной системы Windows 7 в веселый домашний праздник. Организаторы вечеринки получат бесплатную копию Windows 7 Ultimate.

По завершению праздника организаторы должны будут опубликовать подробный отчет или разместить соответствующие фотографии и видеоматериалы на сайте сообщества Microsoft House Party Community. Разумеется, старания энтузиастов будут вознаграждены. Помимо лицензионной копии операционной системы с автографами разработчиков, которая будет оставлена им в качестве подарка, устроители также получат право на участие в розыгрыше современного персонального компьютера.

Проведение домашних праздников, посвященных специфическому коммерческому продукту, постепенно становится обычной практикой. К примеру, аналогичным образом свою продукцию рекламирует производитель кухонной утвари Tupperware и косметическая компания Mary Kay. Впрочем, в отличие от производителей ширпотреба, Microsoft не призывает организаторов лично выступать в роли продавцов, простого упоминания продукта в рассказе о вечеринке будет вполне достаточно.

Как нетрудно догадаться, акция Windows 7 Launch Party стартует в день выпуска финальной версии продукта и продлится целую неделю с 22 по 29 октября. Принять участие в программе смогут жители Австралии, Италии, Японии, Канаде, Мексике, Франции, Испании, Германии, Гонконге, Индии, Великобритании и США.

Регистрация участников проводится на сайте. Подавать заявки можно уже сейчас.

post-1923-1252089165.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...