Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні на Він7 7077 двічі зловив цікавий і дуже неприємний глюк. Лишав комп включеним, сам відлучався по справах. Коли повертався, перше на що звертав увагу -- на високі оберти кулерів (їх швидкість регулюється мамкоювсе виставлено в режим Silent і зазвичай крутиться дуже повільно і тихо), далі -- комп був підвисший, монітор "спав", на мамці злітали всі настройки БІОС (включо з датою), комп не реагував навіть на кнопку Reset (!!!). Після виключення компа тривалим утримуванням кнопки Power я його знову включав і бачив... що б ви подумали? Resuming Windows! Тобто вінда гібернейтилась, перш ніж з компом ставалась така бяка! Звідси питання -- а чи не сліп вінди і викликав такі глюки? Але з іншого боку -- яким чином вінда скидає настройки БІОС (все-все: вольтажі, таймінги, дату, опції завантаження і інтегрованих пристроїв і т.д., як ніби на маці батарейку пересмикували)?

Коротко конфіг:

проц Core 2 Duo E8400

пам'ять 4Gb DDR2-1066

мамка Asus P5Q Deluxe

відео Radeon HD 4870 1Gb

блок живлення Zalman 600W

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
А смисл качати якщо я виклав той самий реліз кандидат.

до речі -- той, да не той :)

Я ж використовую х64 версію, а ти викладав х86

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в білді 7100 я не бачу ніякого "режима WinXP", окрім такого ж вибору сумісності через вкладку Compability, який був і в WinVista і в попередніх білдах Win7. Відповідно, або 7100 це не RC, або звістка про такий режим сумісності -- не зовсім правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или всё-таки "правильный" RC 7100.ххххх (с набором циферок после точки) ещё не выпускали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця нова зараза нормально уживається на одному кампутері з ХР, чи можуть бути проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця нова зараза нормально уживається на одному кампутері з ХР, чи можуть бути проблеми?

Під ХР не буде видно розділу Win7.А так повинні дружити.І ХР необхідно ставити першою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця нова зараза нормально уживається на одному кампутері з ХР, чи можуть бути проблеми?

Під ХР не буде видно розділу Win7.А так повинні дружити.І ХР необхідно ставити першою.

Не будуть вони жити разом на одному диску, я тоже думав шо поставлю собі до ХР впридачу ще 7-ку і при загрузці буду вибирати яку систему грузити, а та гадость (сімка) під час установки перемістила папки віндовс, програм файлз, документс енд сетінгс і всі системні файли (кароч все шо в мене було да диску С: ) в папку OldWindows :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поставить "Семёрку" в соседний логический раздел не судьба было додуматься? ;)

У меня ХР, Виста и 7-ка отлично сосуществуют вместе и выбрать при запуске компа, с какой системой работать нет никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті мікрософта виклали Windows XP mode i windows virtual pc beta для Він7. http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм. В мене при спробі створити віртуальну машину або перейти в режим WinXP пише "Windows Virtual PC requires hardware-assisted virtualization. There is no hardware-assisted virtualization support in the system". При цьому пій проц Core 2 Duo E8400 підтримує технологію Intel Virtualization Technology і в BIOS відповідна опція включена. Куди крутити?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНАЙШОВ цікавий спосіб запуску і встановлення ігор які не працювали на він7

в ветке реестра

[HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlWindows] есть ключ CSDVersion, чтоб игра заработала и установщик, нада значение этого ключа поменять на 100 ,( просто этот ключ отвечает за сервис пак), и обязательно перезагрузить комп, всё игра и установщик пойдут, проверено

также в свойствах компьютера будет показываться windows 7 ultimate service pack 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова неприємність з Windows 7

Я використовую багатофункціональний пристрій Canon MP600. Після установки драйверів від WinVista x64 друкує він просто чудово, доступні всі фірмові фічі тощо. Але сьогодні мені знадобилось ним сканувати з-під Win7 в Photoshop CS4. І як виявилось, "рідна" оболонка TWAIN драйвера сканера з-під Win7 недоступна, сканувати можна тільки через максимально кастрований майкрософтовський WIA Support, в якому з настройок і можливостей немає практично нічого :(

Підкажіть, як здобути можливість сканувати через кеноновський TWAIN інтерфейс?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, як здобути можливість сканувати через кеноновський TWAIN інтерфейс?!

Спробуй на офсайті скачати софт під вісту до свого принтера, має допомогти, бо вінда ставить тільки базові драйвери.

_

Три дні тому поставив собі Windows 7 RC RUS, до того не користувався нічим крім ХР, пережив знов ті дні коли вперше сів за комп, все по-новому, ніфіга не понятно, одне добре що хоч дрова на всі пристрої само поставило. Правда мережу до сих пір не можу налаштувати, т.е. незрозуміло що там з домашньою групою робити, з іншого кампа заходить на комп з W7 але скинуть туди файли не можу, хоча у властивостях вказав "Все - полный доступ" .. хз, мабуть ще з місяць прийдеться вивчате це чудо мікрософта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот вже майже тиждень як перейшов на Він 7. Поки влаштовує. Є пара маленьких глюків, але вже радує те, що весь необхідний софт іде безпроблемно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй на офсайті скачати софт під вісту до свого принтера, має допомогти, бо вінда ставить тільки базові драйвери.

Ти читаєш повністю, чи лише вибірково? Я написав "Після установки драйверів від WinVista x64". Чи ти думаєш, що після 18 років за монітором я лишився повним ламером? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звялися нова збірка 7,127

Спустя некоторое время после выхода Windows 7 RC в сеть утекла следующая сборка - Windows 7 build 7127, его полноый номер 7127.0.090507-1820.

Этот билд был предназначен для закрытых тестеров и публично он был недоступен.

В этот раз не было замечено каких-либо изменений, т.к. разработчики направили все усилия на исправление ошибок и неточностей в работе. Также ведется работа по переводу системы на другие языки.

Предупреждение!

В очередной раз были замечены на торрент трекерах копии версии Windows 7 build 7127 зараженные троянскими программами.

32-бит:

Имя образа: 7127.0.090507-1820_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

Размер: 2 719 903 744 байт

MD5: 4045CB2A8E50B65ED9E1C2B8D6026B2F

SHA1: F2D615E674B64053D299CFA5E80B777269F0DFF2

CRC: F691687F

64-бит:

Имя образа: 7127.0.090507-1820_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-RMCULXFRER_EN_DVD.iso

Размер: 3 478 069 248 байт

MD5: F805A6595DDC6D12956588BB0F1B9B83

SHA1: 9BEB69BE3C2D113ECEB944145951A2123FBBBBF8

CRC: 460FAD4E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив собі 7127 білд, як на мене, він - кращий за 7100.... закинув на фтп в папку Soft\windows 7\

ше закинув Windows XP 7

windows xp mode

windows xp mode в build 7127
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

storm, ты ставшь систему реально или на виртуалку?

в мене він7 "реально" стоїть з бета версії, тобто із січня, і я ним задоволений (одночасно стоїть і хр на якому багів побільше)

і хтось має офіс 2010 (14)? закиньте на фтп...

microsoft office 2010
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене вже пару днів на компі стоїть 7. Загалом доволі непогана система. Правда деякі програми не йдуть, але то фігня. Прикро те, що не можу налаштувати АверТВ (509) :( Причому ДУУУУУУУЖЕ прикро!! :angry:

Встановлював драйвер від вістиХ86 і запускав через медіа центр, але ця програма для цього тюнера не дуже зручна. А коли встановлював повний пакет програмного забезпечення від АверТВ і запускав AVerQuick, то звук йде, але зображення абсолютне сіре (тільки деякі силуети видно...), правда звук є. Ну і радіо, доречі, працює без проблем.

Допоможіть з вирішенням цієї проблеми! Буду дуже вдячним! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...