Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

залийте на ftp 7600 білд, будь-ласка! тільки рідний майкрософтовський. (зовнішнього трафіку вже майже нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

та я хочу вже міняти. Бо 7100 починає глюкати. Особливо "провідник". Відкриваю деякі папки (які раніше нормально і без проблем відкривалися) і він вирубається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекайся 22 серпня, коли вийде офіційний RTM білд.

У мене є запитання. Що краще поставити на ноутбук 2.0 GHz, 1.00 Gb і подібне. Передустановлена віста досить шустро на ньому бігала. Проблема у тім, що ця людина взагалі нічого не чула про севена. Це для неї буде новинка. І я ось ламаю голову, що йому поставити якусь бету 7100 чи Реліз Кандидат 7600? Хто мені, що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є запитання. Що краще поставити на ноутбук 2.0 GHz, 1.00 Gb і подібне. Передустановлена віста досить шустро на ньому бігала. Проблема у тім, що ця людина взагалі нічого не чула про севена. Це для неї буде новинка. І я ось ламаю голову, що йому поставити якусь бету 7100 чи Реліз Кандидат 7600? Хто мені, що порадить?

у мну на ноуті з такими параметрами працювала набагато шустріше за вісту (Асер 5315) ............. думаю великів траблів небуде бо ззовні тільки супербар покажеться новим але його можна зробити меншим і він буде схожий на вістовський. Краще всього поставити 7600 тому що в мене стояла 7100 (непогана версія працював місяць без глюків але потім було потрібно троха ресурсів то ставив назад ХР) потім ставив на пару днів 7260 працювала посуті так само але були виправлуні деякі проблеми з оцінкою продуктивності (на 7100 в мене вона проходила хвилин 5-7 з жостим зависоном, а на 7260 за 2 хв. може і менше все пройшло без проблем) + ще деякі незначні глюки з експлорером який вилітав коли відкривав папку з фільмами і картинками де був предпросмотр. висновок ......... краще почекай 22 серпня і постав більш-менш нормальну версію. я то поки що на ХР так як сам чекаю поки мені качнуть 7600 бо сам немаю можливості (інет через мобільний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекайся 22 серпня, коли вийде офіційний RTM білд.

Краще дочекайся SP1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекайся 22 серпня, коли вийде офіційний RTM білд.

Краще дочекайся SP1.

Ти знаєш, в мене вдома на двох компах стоїть Win7 build 7100, і я просто стверджую, що працює ця система стабільніше, ніж Vista SP2. А про швидкодію я взагалі мовчу. Так що краще, ІМХО, ставити Win7 beta (пре-реліз), ніж WinVista SP2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почті дві неділі ганяю по чорному (24/7) білд 7600 RTM уже задоволений. про Вісту промовчу і про всі білди до 7260 теж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекайся 22 серпня, коли вийде офіційний RTM білд.

Краще дочекайся SP1.

Ти знаєш, в мене вдома на двох компах стоїть Win7 build 7100, і я просто стверджую, що працює ця система стабільніше, ніж Vista SP2. А про швидкодію я взагалі мовчу. Так що краще, ІМХО, ставити Win7 beta (пре-реліз), ніж WinVista SP2

А як бути з їхньою активацією чи, що? Чи можливо взагалі щось зробити? Адже наскільки я знаю 76ххххх не можливо крячить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще дочекайся SP1.

тож правильно але його чекати довго а бета і так норм працює

Ти знаєш, в мене вдома на двох компах стоїть Win7 build 7100, і я просто стверджую, що працює ця система стабільніше, ніж Vista SP2. А про швидкодію я взагалі мовчу. Так що краще, ІМХО, ставити Win7 beta (пре-реліз), ніж WinVista SP2

Те що бета Він7 працює краще за вісту СП2 це факт ......... (рівняв:) )

А як бути з їхньою активацією чи, що? Чи можливо взагалі щось зробити? Адже наскільки я знаю 76ххххх не можливо крячить.

десь читав в інеті що підходить ключ від RC версії

почті дві неділі ганяю по чорному (24/7) білд 7600 RTM уже задоволений. про Вісту промовчу і про всі білди до 7260 теж

я то 7100 ганяв по чорному crazy.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. З сімкою розібрався, а тепер візьмемось за програми! Мені дуже подобаються такі програми як XTreme WPI. 4гігабайта програм розділених по категоріях та інших критеріях. І постає таке запитання. Коли вийде, а можливо уже хтось знає і має ссилку для скачування такої збірки але сумісної із севеном? А то, що не візьму то хр, хр і ще раз хр. Я просто качаю Вісту сп2 86 / 64 ен рус. Згодом ще закачаю севен офіційний реліз, самий новенький хр, декілька гігабайт драйвер паків, і на останок потрібні програмки для сімки (тобто збірник програм) І мені все ось це потрібно якось красиво і доступно розтолкувати одному знайомому (Це ж саме для нього і качаю коло 10 гіг дистрибутивів, драйверів і прог.) Буде так сказати піратська медіа-софт тека на 1000$ :D Тому якщо хтось має ссилочку на подібний сайт із збірками потрібних у повсякденному житті програм на севен дайте ссилку в ЛС (якщо тут заборонено) з мене +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ссилкою нажаль неможу поділитись хоча можу порадити пошукати на торентах. нарахунок встановлення софта то Він7 мене дуже порадувала ............. встановилось практично все що я ставив на ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути з їхньою активацією чи, що? Чи можливо взагалі щось зробити? Адже наскільки я знаю 76ххххх не можливо крячить.

система активації помінялась ще з 7264 зборки.... як не странно працює схема активації (схожа схема колись була коли виходила Віста) це заміна token i pkeyconfig...

я 7600 активував саме нею. правда с образом була ще утіліта Windows_7_Toolkit_1.8 , але коли активував цею утілітою через 10мин-15мин активація постійно злітала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от коли вийде офверсія севена от тоді і треба переміщати а так то хай валяється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от коли вийде офверсія севена от тоді і треба переміщати а так то хай валяється

Народ хто знає якого числа і місяця буде офіційний останній реліз кандидат? Бо слухи ширяться про різні кінцівки. Я особисту чув, що це 6 серпня підписчикам MSDN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MSDN образи вже роздаються на free-torrents.org. Проте не знаю чи вони на 100% оригінальні.

Собі качаю MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE N RTM X64 RETAIL ENGLISH - MSDN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сборка х64 7600 рус. хто має серійник, киньте зовнішнє посилання з мене +1 якщо підійде

З.І. ключі від бета не підійдуть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ключем не користувався, скачав патч і все... вінда нормально оновлюється, нічого не просить...

acticv.jpg

d91b3636d7dc.jpg

Юзай на здоров'я

http://zloe.servemp3.com/7600_RTM_V7.0_02.08.2009.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... скачал, поставил... MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL RTM X64 VOLUME OEM RUSSIAN - MSDN

Как активировать???

Пишет: "Осталось 3 дня до автоматической активации"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЕКОМЕНДАЦИЯ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯМ АКТИВИРОВАВШИМ WINDOWS 7 С ПОМОЩЬЮ SLP.OEM КЛЮЧА ФИРМЫ LENOVO: 22TKD-F8XX6-YG69F-9M66D-PMJBM

Уже известно что Microsoft в самое ближайшее время даст "адекватный" ответ приняв меры по блокированию единственного просочившегося в сеть OEM.SLP ключа. Наша рекомендация проста, измените настройки "Центра обновления Windows 7" с установленных по умолчанию (автоматических) на персональ-ные с целью предотвращения автоматической установки блокирующего ключ критического обновления:

3203a4c78497.jpg

На первое время этой меры вполне достаточно, а вообще не стоит спешить активировать единственным уплывшем ключом установленные системы, ведь у вас есть 30 дней испытательного периода и три сброса (rearm) триального времени:

запустите командную строку (cmd) от имени Администратора,

введите команду: sysprep /generalize

slmgr.vbs –rearm

или cscript slmgr.vbs -rearm

или rundll32 slc.dll,SLReArmWindows

или slmgr /rearm

перезагрузитесь ....

и будет вам ещё 30 дней,

это в сумме дает 120 дней беззаботной жизни а за это время в сети будет уже не один ключ и появятся более изящнее решения по активации Windows 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ще зробити

icon_plus_1.gifось так:
Как просидеть на легале без активации не три месяца а более:

Методика

Шаг 1. В запущенной Windows Vista, которая не была еще активирована, щелкните кнопку Start, напечатайте regedit в строке Поиска, затем нажмите ENTER, чтобы запустить Редактор реестра.

Шаг 2. Перейдите к ключу реестра:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ SL В widows7 этот путь таков HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform

Шаг 3. Шелкните правой кнопкой мыши на SkipRearm и выберите Edit. Установленное значение по умолчанию - Dword с значением 00000000. Измените это значение на любое положительное целое число, например, 00000001, сохраните и закройте редактор реестра.

Шаг 4. Запустите командную строку с правами администратора.

Шаг 5. Напечатайте одну из следующих двух команд и нажмите ENTER:

slmgr -rearm

или

rundll32 slc.dll,SLReArmWindows

Эти команды используют встроенный в Windows Vista(7) Менеджер лицензий (SLMGR), который по умолчанию дает 30 дней доактивационного периода. Изменение ключа SkipRearm с 0 на 1 (с 00000000 на 00000001) позволяет менеджеру лицензий SLMGR проделывать процедуру сброса счетчика неограниченное количество раз! Изменение значения ключа SkipRearm с 1 на 0 возвращает SLMGR к исходному состоянию.

Шаг 6. Перезагрузите компьютер, чтобы изменения вступили в силу.

То slmgr -rearm можна ввести ще 8 разів. Цього вистачає на рік.

Сам перевіряв в WINDOWS 7 PROFESSIONAL встановлений на VirtualBox. І також можна зробити на протязі 30 днів образ системи з допомогою Acronis, і відновити ОС після закінчення терміну тестування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... перша проблема з win7: не можу встановити дрова принтера Canon ip1600. Пише "Эта программа предназначена только для 32-разрядных Intel совместимых платформ"

Можна зробити! В мене 64! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй витягнути поставити цей файл:

http://files.canon-europe.com/files/soft25...re/b7100MUx.exe

На сайті пише, що він і для х86 і для х64 версій вінди.

Да, і це не вінди проблема. Це проблема виробника обладнання, який перестав в повному обсязі підтримувати стару модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...