Перейти до змісту

Пропонуємо роботу ріелтера


Гість Podorozhnyk

Рекомендовані повідомлення

АН "Луцька нерухомість" запрошує на роботу молодих, комунікативних людей, зацікавлених в роботі на результат в сфері нерухомості (пошук та продажа об'єктів)

Пропонуємо вільний робочий графік та 40% від продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильніше напевно було б сказати, 40% від комісійних. А то виходить, за продаж квартири за 50 000$, 20 000 зелених маєш собі на карман :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ееее! мені 16 років яко дело так шо 40% ВІД ПРОДАЖУ ! ТО Я ГОТОВ ЗА 10% ВІД СУММИ ВСЬОГО ПРОДАНОГО ЗАРОБЛЯТИ:) імхо

1-2 квартири втулив десь за 120 000 американськіх гривінів!! 12 000 маєш я согласен! где така робота?:)) нах тоді школа якшо є така робота?:) :) :D:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ееее! мені 16 років яко дело так шо 40% ВІД ПРОДАЖУ ! ТО Я ГОТОВ ЗА 10% ВІД СУММИ ВСЬОГО ПРОДАНОГО ЗАРОБЛЯТИ:) імхо

1-2 квартири втулив десь за 120 000 американськіх гривінів!! 12 000 маєш я согласен! где така робота?:)) нах тоді школа якшо є така робота?:) :) :D:lol:

Школа шоб не морозить таку эресь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опечаталась людина. Не потрібно ж так жорстко придиратись до слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АН "Луцька нерухомість" запрошує на роботу молодих, комунікативних людей, зацікавлених в роботі на результат в сфері нерухомості (пошук та продажа об'єктів)

Пропонуємо вільний робочий графік та 40% від продаж.

колись і мені запропонували аналогічну "посаду" - без офіційного працевлаштування, без ставки. Таким чином можна найняти весь Луцьк :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...