Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я вже кілька місяців, як не можу нормально жоден ролик на Ютьюбі глянути. В режимі реального часу грузиться, тільки якщо якість 240. Ставлю якість вище - і мушу чекати, поки забуферизується.

Хоча раніше можна було інколи навіть 1080 дивитися.

Коли качаю з нету щось (чи той самий ролик з Ютьюбу викачую Даунлоад мастером) - швидкість 550-600 кбайт/сек.

В чому може бути фігня?

в Укртелекомі. така сама проблема, качюа зі швидкістю 1-1,4 метра. а деяки ролики грузить вічність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а у мене навпаки, HD ролики грузить інколи краще за інші. свіжозалите відео мона дивитись 480р практично без заминок, в той час як древні ролики на 360р страшно запинаються…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому може бути фігня?

Фігня в тому, що Укртелеком має проблеми. Масово усіх переводять з PPPoE на DHCP. Сервера у Києві та Дніпропетровську не справляються.

Я на роботі вже 2-й тиждень мучусь :(

Сьогодні підготував і відправив листа на підтримку Укртелекома, із проханням розібратися в ситуації.

Побачимо зміни з понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому може бути фігня?

Фігня в тому, що Укртелеком має проблеми. Масово усіх переводять з PPPoE на DHCP. Сервера у Києві та Дніпропетровську не справляються.

Я на роботі вже 2-й тиждень мучусь :(

Сьогодні підготував і відправив листа на підтримку Укртелекома, із проханням розібратися в ситуації.

Побачимо зміни з понеділка.

скажеш відповідь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповіді ще немає. За те є позитивний, я вважаю, результат.

Це те, що я їм послав.

ztADG.png

а це щойно:

t4lzs.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене таке ,Microsoft Windows [Version 6.2.9200]

© Корпорац?я Майкрософт, 2012. Ус? права захищен?.

C:\Users\Andriy>tracert i.ua

Tracing route to i.ua [91.198.36.14]

over a maximum of 30 hops:

1 21 ms 21 ms 23 ms 10.109.64.2

2 24 ms 26 ms 24 ms 10.0.5.2

3 24 ms 26 ms 25 ms 10.0.5.2

4 26 ms 26 ms 26 ms 10.50.15.17

5 * * * Request timed out.

6 28 ms 26 ms 27 ms 62.149.7.93

7 26 ms 25 ms 25 ms www.i.ua [91.198.36.14]

Trace complete.

C:\Users\Andriy>tracert google.com

Tracing route to google.com [173.194.39.132]

over a maximum of 30 hops:

1 20 ms 20 ms 19 ms 10.109.64.2

2 25 ms 25 ms 25 ms 10.0.5.2

3 25 ms 25 ms 24 ms 10.0.5.2

4 26 ms 27 ms 26 ms 10.50.15.17

5 25 ms 26 ms 27 ms 72.14.194.114

6 58 ms 69 ms 55 ms 209.85.241.196

7 55 ms 56 ms 55 ms 72.14.234.253

8 55 ms 55 ms 55 ms bud02s03-in-f4.1e100.net [173.194.39.132]

Trace complete.

C:\Users\Andriy>

то добре чи поганО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Адміністратори

Особисто мене, як клієнта, попереджали, що 14-го травня з 00 до 8 години будуть проводитись роботи на мережі, можливі пропадання зв'язку тривалістю до 30 хвилин.

Я ж по моніторингу бачу, що вони справились з роботою цілком оперативно - зв'язку не було з 00:29 до 00:37.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввели нові тарифи:

ОГО!Покращений з 01/05/2013

1а категорія (Крупні міста)

Стандарт - 10 Мб/с - 65 грн/міс.

Ультра - 20 Мб/с - 100 грн/міс

2а категорія

Легкий - 5 Мб/с - 65 грн/міс.

Стандарт - 10 Мб/с - 100 грн/міс.

Ультра - 20 Мб/с - 120 грн/міс.

3я категорія

Легкий - 2 Мб/с - 70 грн/міс.

Стандарт - 5 Мб/с - 100 грн/міс.

Ультра - 10 Мб/с - 120 грн/міс.


1. Тарифні плани програми лояльності «ОГО!Поліпшення» діють на постійній основі до зміни на будь-який інший діючий тарифний план.
2. Швидкість передавання інформації (upload) – до 3 Мбіт/сек в усіх тарифних планах
3. Перелік доступних споживачу тарифних планів за програмою лояльності визначається технічними характеристиками абонентської телефонної лінії.
4. Абонентам тарифних планів програми лояльності надається можливість користуватися необмеженим внутрішньомережним обміном зі швидкістю до 24 Мбіт/с приймання та до 3 Мбіт/с передавання даних за технологією ADSL2+ залежно від технічних характеристик абонентської лінії.
5. У випадку, якщо існуючий абонент є учасником іншої акційної пропозиції, яка передбачає зниження рівня абонплати, він не може взяти участь в програмі лояльності.
6. У випадку зміни тарифного плану «ОГО!Поліпшення» на будь-який інший (в т.ч. у випадку замовлення призупинення послуги dsl-пауза), абонент втрачає право на зниження рівня тарифу за умовами програми лояльності.

Активація тарифного плану «ОГО!Поліпшення»
1. Тарифні плани не доступні абонентам для вибору на персональній сторінці на сайті my.ukrtelecom.ua
2. Активація тарифних планів програми лояльності «ОГО!Поліпшення» можлива тільки через АРМ УС фахівцями відділень «Телекомсервіс» та операторами контакт-центру (група telesales ).
Зміна тарифного плану у відділеннях «Телекомсервіс» відбувається лише за письмовою заявою абонента.
3. Переведення абонента на тарифний план «ОГО!Поліпшення» з діючих тарифних планів, які не передбачені умовами програми лояльності (варіанти, що не наведено в таблиці) – заборонено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене навпаки, HD ролики грузить інколи краще за інші. свіжозалите відео мона дивитись 480р практично без заминок, в той час як древні ролики на 360р страшно запинаються…

Можу дати логічне пояснення. Є таке поняття як Google Global Cache (GGC). Це коли обладнання гугла стоїть в оператора зв"язку і постійно кешить популярний контент. Якщо хтось переглянув нещодавно якийсь ролик в ШД якості і ти теж його хочеш подивитися то він тянеться вже з "локалки".

Детальніше розписано тут http://habrahabr.ru/post/93864/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет пропадає допомагає передёргивания модема , в чому річ

була подібна ситуація, попробуйте переналаштувати модем, мені допомогло.

п.с. Яка швидкість підключення та який канал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В техпідтримці вже заготована автоматична відповідь про проблеми до 21:30.

п.с. Як тільки подзвонив, вислухав робота - інтернет з'явився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я живу в будинку, всі дроти виведені назовні. Монтери відмовились подивитись щиток зі сплітером, відмовились приходити в неробочий (обідній, або о 17.00) час. Знайшов для себе вихід, здійснюю міжміський дзвінок, і інтернет з'являється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет пропадає допомагає передёргивания модема , в чому річ

була подібна ситуація, попробуйте переналаштувати модем, мені допомогло.

п.с. Яка швидкість підключення та який канал?

переналаштувати це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь уже робили оте "поліпшення"? хтось знає як отримати 10 МБіт за 65 грн? Яке закляття говорить на 0800... щоб отримати знижку? Бо ж оператори вперто мовчать про халяву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто небудь знаючий роз"яснить На рахунок нових тарифів укртелекома 10 МБіт за 65 грн ? Прозьба трудящих ... )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переналаштувати це як?

скинути до заводських налаштувань кнопкою Reset. Знову налаштувати підключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь уже робили оте "поліпшення"? хтось знає як отримати 10 МБіт за 65 грн? Яке закляття говорить на 0800... щоб отримати знижку? Бо ж оператори вперто мовчать про халяву...

Хто небудь знаючий роз"яснить На рахунок нових тарифів укртелекома 10 МБіт за 65 грн ? Прозьба трудящих ... )

звідки така інформація? на сайті укртелекома не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...