Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Люди, може в вас лінії повітряні після тривалого дощику погнили нафіг, дзвоніть в київ 0800506800, робіть заявки, підуть монтери, подивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

524e914e1ac39.jpegАхметов официально стал владельцем "Укртелекома"

Группа СКМ закрыла сделку с EPIC.

СКМ Рината Ахметова закрыла сделку по покупке "Укртелекома", сообщила пресс-служба группы.

Бизнесмен стал владельцем компании опосредованно. Он приобрел у австрийской компании EPIC 100% акций компании UА Тelecominvest Limited, которой принадлежат корпоративные права украинского ООО "ЕСУ". Последняя компания является непосредственным собственником "Укртелекома", контролируя почти 93% акций компании.

"Укртелеком" - крупнейший в стране оператор фиксированной телефонной связи. Его услугами также пользуется каждый пятый интернет-пользователь в стране. Кроме того, компании принадлежит мобильный оператор "ТриМоб", который владеет единственной в Украине лицензией на 3G.

По словам директора компании SCM Advisors Ильи Архипова, в фокусе "Укртелекома" при новом владельце будет развитие услуг широкополосного доступа в интернет и усиление ориентации на бизнес-клиентов.

Стоимость покупки Ахметовым "Укртелекома" не известна до сих пор. EPIC приватизировала компанию в 2011 году за 10,575 млрд грн.

Напомним, Ринат Ахметов также владеет оператором фиксированной связи Vega, ему принадлежит также 45% в мобильном операторе life:) (компания "Астелит").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

524e914e1ac39.jpeg Ахметов официально стал владельцем "Укртелекома"

Группа СКМ закрыла сделку с EPIC.

СКМ Рината Ахметова закрыла сделку по покупке "Укртелекома", сообщила пресс-служба группы.

Бизнесмен стал владельцем компании опосредованно. Он приобрел у австрийской компании EPIC 100% акций компании UА Тelecominvest Limited, которой принадлежат корпоративные права украинского ООО "ЕСУ". Последняя компания является непосредственным собственником "Укртелекома", контролируя почти 93% акций компании.

"Укртелеком" - крупнейший в стране оператор фиксированной телефонной связи. Его услугами также пользуется каждый пятый интернет-пользователь в стране. Кроме того, компании принадлежит мобильный оператор "ТриМоб", который владеет единственной в Украине лицензией на 3G.

По словам директора компании SCM Advisors Ильи Архипова, в фокусе "Укртелекома" при новом владельце будет развитие услуг широкополосного доступа в интернет и усиление ориентации на бизнес-клиентов.

Стоимость покупки Ахметовым "Укртелекома" не известна до сих пор. EPIC приватизировала компанию в 2011 году за 10,575 млрд грн.

Напомним, Ринат Ахметов также владеет оператором фиксированной связи Vega, ему принадлежит также 45% в мобильном операторе life:) (компания "Астелит").

Змінено користувачем Panek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там про плани,а тут про факт!

:_09: про плани?!
Група СКМ придбала в групи EPIC 100% акцій компанії UA ...
а "плани", це було б "придбаЄ"

Просто в заголовку журналіст використав неозначене дієслово минулого (чи недоконане... щось таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікаво відколи Укртелеком почав роздавати свій ДСЛ через ДатагруП??

3124808372.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чого ти взяв?

трава в нього добра...

чудак абсолютно не ловить дупля, що таке Укртелеком і що таке Датагруп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін да зовбав той укртелеком.

вчора цілий день небуло інтернета, сьогодні зранку телефон показує що є.

сідаю на Пк через кабель пише "неідентифікована мережа", а через wifi адаптер на пк зашло. Що за казки такі? можливо хтось з таким стикався?

при "усуненні неполадок" пише що "недупустима конфігурація IP для Ethernet"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін да зовбав той укртелеком.

вчора цілий день небуло інтернета, сьогодні зранку телефон показує що є.

сідаю на Пк через кабель пише "неідентифікована мережа", а через wifi адаптер на пк зашло. Що за казки такі? можливо хтось з таким стикався?

при "усуненні неполадок" пише що "недупустима конфігурація IP для Ethernet"

Привіт. В мене така ж фігня вже два дні...Підтримка телекому морозиться що у них все Ок. Взяв у колеги такикий же модем - працює нормально. Знайшов в інеті що може бути проблема в трьох кондюках на 47 мф, потрібно замінити. Але дивно що у тебе і у мене майже одночасно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін да зовбав той укртелеком.

вчора цілий день небуло інтернета, сьогодні зранку телефон показує що є.

сідаю на Пк через кабель пише "неідентифікована мережа", а через wifi адаптер на пк зашло. Що за казки такі? можливо хтось з таким стикався?

при "усуненні неполадок" пише що "недупустима конфігурація IP для Ethernet"

Привіт. В мене така ж фігня вже два дні...Підтримка телекому морозиться що у них все Ок. Взяв у колеги такикий же модем - працює нормально. Знайшов в інеті що може бути проблема в трьох кондюках на 47 мф, потрібно замінити. Але дивно що у тебе і у мене майже одночасно ...

дякую за інформацію. Зараз після 9 ранку буду їх долбити, як платити то за кожен день деруть гроші за "якісний інтернет" а як якісь проблеми незнають що да як.

якщо проблема справді в конденсаторах, то що повинен туди влазити? щоб потім всіх котів на мене кінули.

проблемний модем- замініть, думаю укртелеком не збідніє. А так вгазалі нехочуть нічого робити.

і саме обідне що більше ніякого інтернету немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при "усуненні неполадок" пише що "недупустима конфігурація IP для Ethernet"

"усуненні неполадок" зло :(

если человек не понимает что делать - "усунення неполадок" никак не поможет :(

p.s.

offtop

2all

если надумаете отключиться - отключайтесь заранее, ибо сам "процедура" занимает 1 месяц :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при "усуненні неполадок" пише що "недупустима конфігурація IP для Ethernet"

"усуненні неполадок" зло :(

если человек не понимает что делать - "усунення неполадок" никак не поможет :(

p.s.

offtop

2all

если надумаете отключиться - отключайтесь заранее, ибо сам "процедура" занимает 1 месяц :(

добре а що ж тоді робити? сидіти і чекати на чудо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре а що ж тоді робити? сидіти і чекати на чудо?

Замовити послугу "ОГО!Майстер" через 0800506800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так захищав Телеком, але він цього не оцінив :) Останні тижні два в мене ("5"-ка АТС, номерація з координатки, хоча це особливого значення не має) по вечорах не було інету. Десь так з 19-ї по 23-24 годину... Працюю по DHCP, dsl тримає, конект є, а от далі... айпі навіть не присвоює... Хоча на Львіській з "6"-ки (Євроквантовської) все працює стабільно... Підтримка лепече одне й те ж: "у вашому регіоні проблеми, наші спеціалісти працюють". Питаю "щось внятне і конкретне сказати можеш? В чому проблема? Скільки ті спеціалісти збираються працювати? тиждень? місяць? рік?", " відповідь як з автовідповідача "більше інформації ми не маємо, спеціалісти працюють, це проблема по всій Україні". Кажу "Мене вся Україна не цікавить! Чому в іншій частині міста працює, а в мене не працює?! В чому проблема???" - відповідь див. вище.

Поїхав, взяв в них ще одного модема за гривню... так... для "хай буде" (проїздив поруч)... і поки працює... Може збіг, а може і модем... Хоча на рахунок модема не віриться - вдень то працює, і після 23-24-ї теж цілу ніч нормально паше... Фіг його знає... Сьогодні знову поставлю старого, перевірю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре а що ж тоді робити? сидіти і чекати на чудо?

Замовити послугу "ОГО!Майстер" через 0800506800

розумієте я простий користувач. у нас в гуртожитку стоїть wifi вишка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...