Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

в мене в друга така ж була ситуація. йому змінили старий модем на новий за гривню. але це було ще десь влітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

Є. На Перемоги 2 кроком руш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

Є. На Перемоги 2 кроком руш.

не дури народ. зараз тимчасово відсутні модеми для існуючих абонентів. тільки для нових підключень.

орієнтовно до 15 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

Є. На Перемоги 2 кроком руш.

не дури народ. зараз тимчасово відсутні модеми для існуючих абонентів. тільки для нових підключень.

орієнтовно до 15 травня.

Сьогодні нема - завтра є, нема завтра - будуть післязавтра. Ніхто з бажаючих без модемів не залишається. І коли я відповідав людині, то мав на увазі саме те, про що людина питала - можливість отримати акційний модем, тобто термін акції ще діє. Але треба мати на увазі, що акційні модеми надаються при заключенні додаткової угоди, смисл якої в тому,що абонент не "піде" з Укртелекому протягом одного чи двох років (в залежності від "сорту" модема), а якщо "піде", то заплатить штраф більше 300 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є абонентом кілька років, від початку користувався власним модемом. Є можливість отримати акційний модем або зі знижкою ?

Є. На Перемоги 2 кроком руш.

не дури народ. зараз тимчасово відсутні модеми для існуючих абонентів. тільки для нових підключень.

орієнтовно до 15 травня.

Сьогодні нема - завтра є, нема завтра - будуть післязавтра. Ніхто з бажаючих без модемів не залишається. І коли я відповідав людині, то мав на увазі саме те, про що людина питала - можливість отримати акційний модем, тобто термін акції ще діє. Але треба мати на увазі, що акційні модеми надаються при заключенні додаткової угоди, смисл якої в тому,що абонент не "піде" з Укртелекому протягом одного чи двох років (в залежності від "сорту" модема), а якщо "піде", то заплатить штраф більше 300 гривень.

На даний момент акційною пропозицією "Модем за 1 грн" можуть скористатися тільки НОВІ абоненти ! Для діючих абонентів тимчасово акційні модеми не видають !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент акційною пропозицією "Модем за 1 грн" можуть скористатися тільки НОВІ абоненти ! Для діючих абонентів тимчасово акційні модеми не видають !

інформація звідки?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я брав чужі модеми, а також носив свій до інших людей. ДСЛ конет з'являвся, але інтернету не було. думаю в укртелекома є прив'язка логіна до телефона. таким чином, чужими даними скористатись не вийде…

ну і не в кожного модема стоїть галочка доступу ззовні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент акційною пропозицією "Модем за 1 грн" можуть скористатися тільки НОВІ абоненти ! Для діючих абонентів тимчасово акційні модеми не видають !

інформація звідки?

з першоджерела. сходи в телеком і спитай сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я брав чужі модеми, а також носив свій до інших людей. ДСЛ конет з'являвся, але інтернету не було. думаю в укртелекома є прив'язка логіна до телефона. таким чином, чужими даними скористатись не вийде…

Саме так. Також брав чужого модема, поки свого ремонтував. Інтернет з"являвся лише після налаштування модему зі своїм логіном/паролем, які прив"язуються до №тел.

На даний момент акційною пропозицією "Модем за 1 грн" можуть скористатися тільки НОВІ абоненти ! Для діючих абонентів тимчасово акційні модеми не видають !

в кого саме на укртелекомі Ви питали про це? Коли я собі хотів взяти модем, то точно знав, що вони є в наявності. Коли прийшов брати, один із операторів чи інженерів сказав мені, що модемів уже нема. Проте, коли я сказав, що зараз піду розпитаю про це в начальника, то модем одразу з"явився. Може бути лише, що на даний час їх просто немає, бо отримують їх обмеженими партіями. Тобто, якщо є велике бажання отримати "шаровий" модем, то навідуйтесь туди і отримаєте його. Їх роздають із задоволенням, бо при цьому абонент підписує додаткову угоду, в якій зазначається, що ще 2 роки він не буде розривати договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... сходи в телеком і спитай сам.

навіщо?

У всіх по вечорам тупить інтернет ОГО ??

в мене все ок цілодобово
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хто там на хабрі зареганий? напишіть автору статті, шо він марно надіявся на безкоштовний інтернет!

у мене проблемна лінія. останній місяць постійно злітає синхронізація, декілька разів на хвилину… на днях переключив модуляцію з G.DMT на ADSL2+ і поставив галочку SRA Enable. Натомість Bitswap вимкнулась.

Стало значно легше. Тепер завтики бувають раз на 5 хв.

Хотілося б ще повимикати зашумлені тони, але біда, мій мопед навряд чи DMT tool розпізнає. Та і останню щось не можу з офсайту скачати… є у когось всі версії на диску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

сьогодні ковиряв zte zxv10 w300 wifi

хто зіткнувся з доступом до адмінки після апаратного скидання ось параметри для доступу

ZXV10-W300 Default IP: 192.168.2.1

ZXV10-W300 Default Username: admin

ZXV10-W300 Default Password: ttnet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хто там на хабрі зареганий? напишіть автору статті, шо він марно надіявся на безкоштовний інтернет!

туди не так просто потрапити, щоб "прийняли" нада або щось написати, тобто статейку, або щоб хтось кинув інвайт.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет "отсуцтвует" вже 2 день. то немає цілими днями, то перебиває кожних 2 хв.

з києва звонили , з луцького філіалу звонили. приходили дивились, все до дупи. треба з нього спригувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мережа Укртелекому з великим запасом міцності витримала піковий період навантажень

14.03.2013

Традиційно протягом жовтня-лютого фіксуються пікові навантаження на мережу Укртелекому. Саме у цей період наші абоненти найбільш активно користуються безлімітним широкосмуговим Інтернет-доступом «ОГО!».

Крім того, завдяки привабливим новорічним акціям компанії суттєво зросла й загальна кількість користувачів послуги «ОГО!», перевищивши позначку 1,5 мільйона.

Тому абсолютно закономірно, що починаючи з жовтня обсяг трафіка в нашій мережі щотижнево зростав на 10 Гбіт/с і на сьогодні досяг найбільших пікових показників у 330 Гбіт/с. А загалом за останній рік обсяг трафіка в мережі Укртелекому виріс на 40%.

Попри значне збільшення навантаження, мережа Укртелекому зі значним запасом міцності витримала піковий період, адже загальна ємність підключення вузлів обласних центрів до магістральної мережі Укртелекому складає 780 Гбіт/с. Ємність зовнішніх каналів досягла 502 Гбіт/с. Ємність каналів підключення Дата-центру збільшено до 320 Гбіт/с

Завдяки розширенню технічних можливостей Укртелекому, зокрема збільшенню ємності з’єднань з Інтернет-магістраллю в більшості областей України, якість надання послуги «ОГО!» значно підвищилася.

Укртелеком завжди приділяв велику увагу інвестиціям у власну мережу, адже саме її потужності складають основу надання якісних послуг усім категоріям споживачів. З 2011 року Укртелеком, як офіційний постачальник та провайдер телекомунікаційних послуг УЄФА ЄВРО 2012™, виконав на власній мережі значний обсяг інфраструктурних робіт. Завдяки цьому мережа нашої компанії не тільки утвердилася в статусі найпотужнішої в Україні, а й стала однією з найсучасніших серед європейських операторів.

Вже найближчим часом ємність з’єднань з Інтернет-магістраллю зросте до 40 Гбіт/с ще в п'яти регіонах України, зокрема АР Крим, Одеській, Полтавській, Херсонській областях. Компанією заплановано значне розширення пропускної здатності оптичної магістралі: пропускна здатність між центральними вузлами Укртелекому в Києві та Дніпропетровську зможе досягати до 4Тбіт/с з резервуванням

Наша мережа може прийняти на сьогодні ще сотні тисяч нових абонентів «ОГО!» – без мінімальної втрати швидкісних та якісних показників надання послуг. Також вона повністю технічно готова до впровадження інноваційних сервісів та послуг, які найближчим часом Укртелеком представить на ринку.

http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/telecommunication?id=116847#116847

з кожним днем живем все краще і краще =)

шкода не можна глянути графік в діапазоні року. максимум що я знайшов — це денний

ua-ix-daily.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як саме зашкалює?

В мене зараз якась нова акція від Укртелекому.)))

Тарифний план ОГО легкий, до 5 мб.

2587190544.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як саме зашкалює?

В мене зараз якась нова акція від Укртелекому.)))

Тарифний план ОГО легкий, до 5 мб.

2587190544.png

2 години був пінг 500-600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже кілька місяців, як не можу нормально жоден ролик на Ютьюбі глянути. В режимі реального часу грузиться, тільки якщо якість 240. Ставлю якість вище - і мушу чекати, поки забуферизується.

Хоча раніше можна було інколи навіть 1080 дивитися.

Коли качаю з нету щось (чи той самий ролик з Ютьюбу викачую Даунлоад мастером) - швидкість 550-600 кбайт/сек.

В чому може бути фігня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...