Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Кто не может дозвонится на 0800... можете набирать на телефон Луцкого бюро ремонта 1508.

да дозвониться не проблема - надоедает по 15-20 минут ждать оператора. так что за местный телефон огромное спасибо :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

не можу погодитись.... думаю варіант "немає нічого кращого, аніж СВІЙ DNS-сервер" набагато кращий...

Ну се саме собою :)

..., на відміну від деяких днс-серверів від РЕАЛЬНОГО провайдера Укртелекома...

IP адреси серверів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да дозвониться не проблема - надоедает по 15-20 минут ждать оператора. так что за местный телефон огромное спасибо :ok2:

Телефон не прямо на техподдержку, но намного "прямее" чем 0800... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто не может дозвонится на 0800... можете набирать на телефон Луцкого бюро ремонта 1508.

Це дійсно тільки для самого Луцька, чи й для інших населених пунктів області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 1508 единый для всей области, значит и по вопросам инета тоже можно обращаться со всей области.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Такий номер в кожній області, раніше був 008

http://www.ukrtelecom.ua/reference/phones/bureau

Якщо це офіційна інформація і дані вірні, то для Волині з мобільного буде номер +380332779008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3й день инет полный ужас. на тестах 300-700кбит вместо 8мбит, в Айон играю - пинг 1к уже 3 дня. аггррр!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене навпаки - вже з тиждень Rate тримає 22-24 Kbps. Хоча і розриви бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже задоволений надаваною послугою:

MTI4MjkyMzgzOS00NTY5LjE2NC0xNTc3LjU3OC02Mi43MTItMTgzMjYw.gif

А найцікавіше спостерігається при завантаженні з торрентів - закачка досягає 750 кбайт/с ~ майже 6 мегабіт :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Диплом анулювати та опустити до рівня середньої школи! Всіх нах, хто байт від біта відрізнити не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм... 4.46Мб/сек це десь 38-39мбіт :)

Не кажіть дурниць. 4,46МБ/с можливо. А 4,4 Мб/с це 4,4 мегабіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найцікавіше спостерігається при завантаженні з торрентів - закачка досягає 750 кбайт/с ~ майже 6 мегабіт :smile-zachot:

В мене теж при тарифі 2Мбіт з торента іде швидкість скачування інколи раза в 2 вища, якщо на роздачі є укртелекомщики. УТК ж вроді як зробив максимальну швидкість обміну данними між своїми клієнтами, не дивлячись на ТП, за що йому, як то кажуть, респект і уважуха. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УТК ж вроді як зробив максимальну швидкість обміну данними між своїми клієнтами, не дивлячись на ТП, за що йому, як то кажуть, респект і уважуха. :ok:

Офіційно така фіча працює тільки для Києва і то в тестовому режимі :) Для обласних центрів поки не працює (офіційно) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в мене на поверсі телефонний провід в одному місці з"єднаний ізоляційною стрічкою. Таке з"єднання впливає на якість інтернету??

Змінено користувачем NoGood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не впливає. Це вмисно зроблено працівниками "Укртелекому" для підсилення сигналу, чим більше з"єднань, тим більше мегабіт інтернету!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в мене на поверсі телефонний провід в одному місці з"єднаний ізоляційною стрічкою. Таке з"єднання впливає на якість інтернету??

Залежно як з'єднаний - чи зверху обмотаний бо його хтось вкусив чи так "для краси". А взагалі чим менше з'єднань тим краще для високочастотних з'єднань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01:50 Гордіюк 29 інтернету немає.

DSL/ACT світиться, PPP ні. Модем Zyxel 660R-T1.

В когось є аналогічні проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора біля 1 ночі пропав інет, адсл лінія конектилась на ура а ррр сесія не відкривалася.

Зранку інет вже був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...