Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А хто чув про нові тарифи , верніше сказати про новий тариф ? на сайті вже є .

Є, тепер розділено приватний сектор від багатоповерхівок

http://ukrtelecom.ua/services/customers/internet/about

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p. s. приватний сектор. Не зрозуміло чому з нас деруть набагато більше ніж з багатоквартирних. Банально користуються відсутністю альтернативи.

так кругом - де більша щільність включень - там дешевший севіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після грози 25.05 в будинку на вулиці Чернишевського перестав працювати інтернет ОГО. Телефон працював, але паршивенько (шуми). В середу 27.05 звернувся на "гарячу" лінію утк, оформили заявку, взяли моб. номер і запевнили, що обов"язково відзвоняться за 24 години. чекаємо.. аж до 29.05 і знову телефонуємо, повідомляють що роботи на лінії будуть проведені в найближчий робочий день (тобто 02.06 збс), знову піднімають заявку, знову пишуть обовязково зв"язатися зі мною. Вчора, 02.06 повернувшись з роботи і переконавшись, що нічого не зроблено, набираю і мені повідомляють, що моя заявка закрита так-як були проведені профілактичні роботи на лінії і те що інтернет не працює нікого особливо не цікавить. Знову піднімають заявку, номер - всі діла, 24 години і так далі... одразу після цього дзвінка перестав працювати телефон (можливо збіг я хз).

Інтернету немає до цих пір, не дзвонив ніхто...

Прошу порадити, що в таких випадках робити, бо дзвонити на їхні "гарячі" лінії і чекати по 10 хв оператора в мене немає ні сил ні можливості (вже).

А також цікавить інформація про провайдерів які надають послуги інтернету на вулиці Чернишевського в районі школи №13, приватний будинок.

Дякую!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама проблема з грьобаним Укртелекомом. Нестабільно працював ОГО, прийшли шось там похімічили, вроді стало краще. Через паро днів після їх візиту пропав телефонний зв"язок. Ось уже 2 дні як залишив заявку - жодного зворотнього зв"язку зі мною досі не було.

Як вплинути на оператора? Бо альтернативи підключення нажаль немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також цікавить інформація про провайдерів які надають послуги інтернету на вулиці Чернишевського в районі школи №13, приватний будинок.

Вся вул. Чернишевського покрита "волинськими оптичними мережами" http://www.vom.lutsk.ua/map і ще колись була інфа про іншого провайдера LUX-NET (ПП Гордіюк П. В.) але я не знаю чи він ще існує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також цікавить інформація про провайдерів які надають послуги інтернету на вулиці Чернишевського в районі школи №13, приватний будинок.

Вся вул. Чернишевського покрита "волинськими оптичними мережами" http://www.vom.lutsk.ua/map і ще колись була інфа про іншого провайдера LUX-NET (ПП Гордіюк П. В.) але я не знаю чи він ще існує http://board.lutsk.u...pp-gordjuk-p-v/

Існує! Користуюся майже рік! Нарікань немаю жодних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за інфу! Напевно буду оптичні мережі тянути

пс. Вчора, відразу після мого посту набрали з утк (наче тут їх працівник сидить), приїхали перевірили, сказали, що проблеми з кабелем...будуть міняти, коли хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p. s. приватний сектор. Не зрозуміло чому з нас деруть набагато більше ніж з багатоквартирних. Банально користуються відсутністю альтернативи.

так кругом - де більша щільність включень - там дешевший севіс

В випадку з Укртелекомом це не зовсім корректно. Ніяких додаткових кабелів, крім існуючого телефонного він до мого будинку не заводив і для нього я такий же споживач як і будь-який мешканець

це коректно для всі надавачів послуг (не тільки зв'язку), де більша щільність клієнтів - там послуга дешевша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував три різних модема. на всіх періодично пропадає інтернет. AnnexМ вимкнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це коректно для всі надавачів послуг (не тільки зв'язку), де більша щільність клієнтів - там послуга дешевша

тільки не для Укртелекома. Більша щільність знижує ціну задіяного обладнання, а в УТ вже все давно прокинуто, і кабелі, і ящики і т.д. А станційне обладнання в них зара в надлишку ;) То раніше номерів на АТС не було, а зара - бери-не хочу. Мали б навпаки, ціну скидати, але ж то Укртелеком, там все через дупу.
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То раніше номерів на АТС не було, а зара - бери-не хочу.

Звідки у Вас така інформація? Це точно? Знайомий, що живе на Володимирській, зовсім іншої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це коректно для всі надавачів послуг (не тільки зв'язку), де більша щільність клієнтів - там послуга дешевша

тільки не для Укртелекома. Більша щільність знижує ціну задіяного обладнання, а в УТ вже все давно прокинуто, і кабелі, і ящики і т.д. А станційне обладнання в них зара в надлишку ;) То раніше номерів на АТС не було, а зара - бери-не хочу. Мали б навпаки, ціну скидати, але ж то Укртелеком, там все через дупу.

обладнання, як і кабельні мережі потребують постійного обслуговування,

особливо "остання миля" - а коли вона відіб'ється - не відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То раніше номерів на АТС не було, а зара - бери-не хочу.

Звідки у Вас така інформація? Це точно? Знайомий, що живе на Володимирській, зовсім іншої думки.

seolutsk, номерів! А от з лініями - проблема!, От, певно, в знайомого якраз той момент

Zevs_Isver, в телекома все давним-давно відбилось. А на обслуговування він тратить хіба що на зарплатню (і ту невисоку) працівникам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 чи 3 дні таке, ні фільми ні музика толком не грузяться :(. Тариф 10...пінг нормальний, якби була проблема з лінією мав би бути вищий.

Можливий варіант що хтось дуже вумний "підсів" на лінію? бо колись був прикол з телефоном, інет є а він мовчить

4413568788.png

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 чи 3 дні таке, ні фільми ні музика толком не грузяться :(. Тариф 10...пінг нормальний, якби була проблема з лінією мав би бути вищий.

Можливий варіант що хтось дуже вумний "підсів" на лінію? бо колись був прикол з телефоном, інет є а він мовчить

4413568788.png

У Вас не нормальний пінг. Ось який пінг у Волинських Оптичних Мереж:

Сервер Воля Київ:

4413847254.png

Сервер Аербайтс Луцьк:

4413850961.png

Сервер Датагруп Луцьк:

4413853377.png

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас не нормальний пінг. Ось який пінг у Волинських Оптичних Мереж

Ну Ви й порівняли! ADSL лінію з оптоволоконною! На ADSL ніколи не буде такого пінгу як в оптики, навіть при ідеальній лінії, яких в укртелекома майже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оптичний Інтернет

З послугою «Оптичний Інтернет» Ви отримаєте доступ до Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Отже Ви зможете насолоджуватись можливостями Інтернет по максимуму: дивитись фільми у HD-якості онлайн, грати в онлайн-ігри з друзями та спілкуватись з близькими у відео-чатах!

Підключитись просто, адже Вам не потрібен модем або інше додаткове обладнання.

Переваги:

  • Високошвидкісний безлімітний Інтернет
  • Цілодобова сервісна підтримка
  • Вартість від 65 грн/міс
  • Підключення всього за 1,20 грн!

хтось користуєцця для нашого міста непогана ціна цікавлять відгукі що і як.

http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/fttb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне просто интересна карта покрытия)

http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/fttb/subscribefttb_init_groovy/?site тут пробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я спробував :) по трьох адресах :) Але всі три - приватні будинки. Чекаю :)

Але судячи з того, що воно хоче номер квартири, то приватному сектору, певно, не світить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я запитаю на перемоги що воно і як...краще вже платити 100грн за 100мбіт чим 100грн за 10мбіт і телефон який постійно мовчить

ідея непогана, колодців тьма, проводь куди хоч, побачим щ воно буде

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колодців тьма

а ти заглядав, щО робиться в тих "колодцях"? :) А крім хаоса в "колодцях" є ще й непрохідні канали тел. каналізації! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптичний Інтернет

З послугою «Оптичний Інтернет» Ви отримаєте доступ до Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Отже Ви зможете насолоджуватись можливостями Інтернет по максимуму: дивитись фільми у HD-якості онлайн, грати в онлайн-ігри з друзями та спілкуватись з близькими у відео-чатах!

Підключитись просто, адже Вам не потрібен модем або інше додаткове обладнання.

Переваги:

  • Високошвидкісний безлімітний Інтернет
  • Цілодобова сервісна підтримка
  • Вартість від 65 грн/міс
  • Підключення всього за 1,20 грн!

хтось користуєцця для нашого міста непогана ціна цікавлять відгукі що і як.

http://www.ukrteleco...s/internet/fttb

Набрав "оператора" котрий чемно повідомив, що в Луцьку підключений тільки ОДИН будинок на вулиці Чернишевського, просування послуги триває але Повільно, піду здаватись айрбайтсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...