Перейти до змісту

Суші вдома


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Хтось суші любить, хтось - не дуже. Хоча більшість з тих, хто їх їв добре приготовленими, за всіма правилами (з васабі, соєвим соусом, імбирем) - якщо й не полюбив, то вподобав цю страву японської кухні. Особисто я дуже люблю суші. Перше моє знайомство з ними не можна назвати вдалим, тому що це була упаковка готових суші, куплених в "Фуршеті". Смак того місива міг би відбити в мене бажання далі пробувати цю страву, але цього не сталося. Тому коли я втрапив у "Грабінскі" - це для мене було відкриттям. З тих пір став пробувати суші більш-менш регулярно; пробував їх у "Грабінскі", в "Зефірі", у київській "Суші студія"... Скрізь смачно :)

Мушу відзначити, що під час їжі в мені поєднується українська любов до кількості страви з японською любов'ю до суші... тобто, їх має бути багато. Як от вареників :) Відповідно, в "Грабінскі" це мінус 300-350 грн. І я вирішив, що потрібно спробувати готувати суші удома. Для цього накачав з нету і відеоуроків, і літератури, і навіть програмку спеціальну (якщо цікаво буде - викладу; нині папка "Суші" в мене займає 2 гіга). Але виявилося, що Луцьк - це не найкраще місто для любителів приготувати суші вдома. Все, що зараз можна купити в "Фуршеті" (рибний відділ) - це хрін васабі, маринований імбир, пресовані водорослі "Норі", копчений вугор (унагі). Раніше там можна було придбати ще й циновочку (коврик) для скручування роллів та соєвий соус для суші.

В "Там-Тамі" ситуація ще гірша - там є тільки готові набори суші.

Ми сьогодні з дружиною махнули в Рівне в "Метро". Там вдалося купити ще й рис для суші. Ну і взяли креветок, кальмарів, сьомгу та форельку... Не змогли ніде знайти ("Фуршет", "Там-Там", "Метро") рисовий оцет, білі та чорні зерна кунжуту, ікру летючої риби "тобіко", японський майонез (хоча, як виявилося, звичайний майонез "Торчин" плюс перець плюс певна кількість васабі - це повний аналог того японського майонезу, який подається в "Грабінскі" в гунканах "іка" :) ). По приїзді додому зварили рис, нарізали рибки, вугря, кальмарів... та й почали ліпити-крутити. І ось він, результат:

IMG263-1227457655.jpg

Як для першого разу - ми були приємно здивовані. Різниці між тим, що в "Грабінскі" і в нас на столі - не відчули. По ціні - десь в три рази виходить дешевше. Тому якщо на форумі є інші любителі суші - можу поділитися тим, що я сам натягнув з інтернету. Авось запросите на дегустацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші в Києві, не кажучи про інші великі міста, набагато кращі як у нас. По перше таких маленьких ролів як у нас в Луцьку ніде не має, мінімум в два разі більше,

Це саме Сушия, або Якіторія, перше дешевше за Суши Студію, але якість ні разу не гірша. І васабі там якесь буде гостріше, не знаю мені більш подобається. Чекаємо рецептів і відповідно все що можна викласти - на фтп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це саме Сушия, або Якіторія, перше дешевше за Суши Студію, але якість ні разу не гірша.

бред!

Якитория - суши-макдональдс... качество - гуано редкостное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якіторія на Артема.

Їв там рис і каліфорнійські роли. Ніяке не гуано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі наявні в мене матеріали по суші виклав на FTP. Смачного! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кстати, в тамтаме есть рис для суши. Позавчера наблюдал. Не знаю где он вырос, но фасовка вроде бы украинская. Стоит 28 с копейками гривен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші я вже три роки готую. Впринципі всі недостающі продукти мона підмінити. От тільки наш хрін не дуже на васабі схожий :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В "Фуршеті" (біля рибного відділу стелажик) васабі буває, але тільки ріденький, в пакетиках. Хоча смак - той же, що й у "пасти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчикуууууууууууу, а в мене лінк не відкриваєтьсяяяяяяяяяяя, а скоро день народженняяяяяяяяяяяяяяяяяя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчикуууууууууууу, а в мене лінк не відкриваєтьсяяяяяяяяяяя, а скоро день народженняяяяяяяяяяяяяяяяяя.

8 050 5237979

Дзвониш, домовляємося, береш флешку на 4 гіга, бо двд-р/рв - і я тобі запишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

af15f33ab1dc.jpg

і ми вчора куховарили!от що вийшло!ми ще мохіто робили)і я вам скажу: смачніше набагато і до того ж дешевше!!!так що...спробуйте!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
а ты не на размер фотки смотри, а на её содержимое!!!:)
как-то фотки мелковаты...

розмір не має значення)

З 25-2-2009 по 22-3-2009 хід думок не змінився.

Зафіксовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты не на размер фотки смотри, а на её содержимое!!!:)
как-то фотки мелковаты...

розмір не має значення)

З 25-2-2009 по 22-3-2009 хід думок не змінився.

Зафіксовано.

ой,які ж ми уважні :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Yarchik, а можна від тебе троха інфи (найцікавіших рецептів з наявних у нас в Луцьку інгридієнтів) десь на позафотакомовських файлообмінниках отримати? або навіть тут? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, тільки на фотакомовський файлообмінник можу залити :(

Або, якщо матимеш час і натхнення - можеш зайти з ДВД-ркою до мене на офіс, чи з флешкою (всього в мене інфи на 2,068 гіга) я тобі запишу.

На борду викладати не буду, тому що сюди тільки текстова або графічна інфа влізе. А процес приготування обов'язково треба вчити з відеоматеріалів, інакше важко зрозуміти - як воно зкручується, ліпиться і т.д.

Відносно інгридієнтів - рецепти, що в мене є, не підлаштовані під "луцькі" інгридієнти. Але знаю, що саме необхідне - норі, рис, васабі, імбир можна купити в нас у Фуршеті й Там-Тамі. Так, в нас чомусь неможливо купити копченого вугря унагі, ікру летючої риби тобіко, і т.д. Але в нас можна купити кальмара, сьомгу, лосося, ікру червону та інші морепродукти. З них суші також дуже й дуже добре виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. як буду по місту їздити, то задзвоню - телефон вище правильний?

Але в нас можна купити кальмара, сьомгу, лосося, ікру червону та інші морепродукти. З них суші також дуже й дуже добре виходять.

для початку вистачить :) А де краще зараз: Фуршет, Тамтам чи ще може нові точки з'явились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже до вподоби готувати суши вдома. каристуюся ось цим рецептом.

http://www.russianfood.com/recipes/recipe.php?rid=10106

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

А ми сьогодні готували суші (не вперше) з огірочка, креветок, сьомги та ікорки червоної (ну і там класичні невід'ємні інгредієнти). Рибку солили самі вдома, за ніч просолилася чудово і аж в роті танула, набагато краща тих стейків чи філе з супермаркету.

П.С. це так по-нашинськи, по-українськи об'їстися суші до відвалу. О тааааааааааааак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

охайо всім! чи комбамва....це вже, хто коли буде читати))

молодці...гарно все робите. думаю і смачно. але то все таке, в порівнянні із моїм рецептом)))

так от: купив норі, васабі в коробочці (порошок,який тра розводити водою.виходить ок). рису та всього іншого тоді не знайшов. прийшов додому, думаю, буду готувати. дома рису також не виявилось. а запал на японську кухню вже розгорівся))

дома була гречка, майонез та звичайна бляшанка сардини. непосильним трудом мій мозк родив таку шнягу - консерва перемішалась з майонезом...і ця вся няка була вдало переміщена на листок норі та скручена в трубочку. гг, вийшов офігенний рулет)))

разом з васабі було не так вже й погано...тільки васабі тра побільше!!!!

НЕ РЕКОМЕНДУЮ повторювати цей експеримент без нагляду медиків))

смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...