Перейти до змісту

Суші вдома


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

а якшо ше замінити червону рибу звичайним оселедцем то виходить взагалі дешево) (ну зараз же криза і бабла в людей не сильно густо))), головне правильно підібрати оселедець, шоб не засолоний був, на смак получається не гірше, ніж з червоною рибою

п.с. особисто в мене найулюбленіші суші це з соусом тобаско(зробленим в домашніх умовах), які запечені в мікрохвильовці, жаль не памятаю як правильно такі суші називаються, обалдєнна вєсчь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо ше замінити червону рибу звичайним оселедцем то виходить взагалі дешево)

я даже с килькой делал - очень даже неплохо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо продовжити логічний ряд введення замінників і спрощень, то ми прийдемо до тих же голубців з сметаною :lol: . Як не крути суші, а підсвідомо хочеться голубців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Доброго дня.

Для тих, кого цікавить приготування суші дома, можу запропонувати новий інтернет-магазин в Луцьку. Вже не потрібно бігати по магазинам та шукати необхідні продукти. Вам їх доставлять просто додому.

Адреса сайту: http://sushilegko.com.ua

Приємних покупок.

post-21564-0-00289200-1364665012_thumb.j

post-21564-0-61223600-1364665080_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ух ти :)

Ви часом не з Sushipovar співпрацюєте?

Вибачте, що не скоро відпвідаю. Ні, не з Сушіповар. Навіть цікаво, чому Ви так вирішили? Ціни-то в нас менші))) Ну а якщо цікаво, то ми працюємо напряму з Китаєм)) Тобто товар весь імпортний і виробляється не в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...