Перейти до змісту

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?


yurgen

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?  

96 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вороги? Де вороги? Ми що, на війні?

На війні, і вже давно.

и некоторых уже успело контузить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

А мене бентежить, що форумчани мусолять одну і ту ж тему, хоч і в різних варіаціях.

Певно криза не тільки економічна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В далекому 2004-му команда одного дуже виваженого політика почала вести свою дуже дорогу і потужну компанію на поділі України, це триває і сьогодні, тільки цими речами користуються вже всі політики. Так от на чому базувався поділ країни і яка принципова відмінність між Заходом і Сходом? Україномовний Захід тяжіє до Європи, російськомовний Схід тяжіє до Росії, от вам і поділ. Поки не зміниться ментальність якоїсь половини ми будемо тупцювати на місці. Що буде коли Захід почне говорити російською - вони спокійно об'єднаються зі Сходом і з Росією і почнеться 1917-2017, 1933-2033, короче цю історію ми проходили в кожному столітті, хто тупий і невміє читати і принаймі визнавати історичні факти і циклічність української історії - той тупий... Що буде коли Схід заговорить українською (што мурашкі по тєлу побєжалі?), то буде НОВЕ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ і жоден кремлівський рагуль вже нічого пиз...ти не зможе, тоді і владі прийдеться відповідати перед монолітною нацією і обманювати стане дуже непросто.

Хто вважає, що народився на Україні і це вже автоматично його робить українцем, доводжу, що тут народжувались також мавпи, тритони, мамонти, мавпоподібні люди, мухи і хробаки, але жоден з них не розмовляв українською, тому вони не українці...

І ще одне от ви відверто зізнаєтесь, що думаєте російською, ну про що ще говорити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Laska Ну чому мусолять. Гарна тема. Мені настрій підняла щойно. Вперше, за цілий день посміявся. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2romaxa11

Если верить в цикличность (развитие по спирали) - то никакого сдвига не будет никогда. Будет "уходя в андерграунд я встречу винтовкой новый 37-й" © и все остальные прелести, что уже были раньше, только в большем масштабе.

А про НОВОЕ РОЖДЕНИЕ УКРАИНЫ - почему-то смешно читать. Ты утопист? Мне кажется, что никогда Запад не будет говорить на русском языке, так же, как и Восток - на украинском. Если же не быть таким категоричным... то "лет чрез пятсот...." © может и будет на нашей территории господствовать один язык. Только боюсь, что это будет английский. Боюсь не за себя, а за тех, кто "забардзо переймається національним питанням" - как же они одолеют этого нового врага, который посильнее "москаликов" будет :)

Я родился в Белоруссии. С младенчества живу здесь. Этнических корней моей семьи в Украине я не припоминаю. Говорю преимущественно на русском. Думаю - на нём же. Тем не менее это не мешает мне считать себя украинцем. Потому что я не повёрнут на национальной почве. А если кого-то это задевает - пусть разберётся в себе, психоанализ неплохо помогает :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене не мова бісить :) Мене бісять люди, котрі думають мало. Побачив людину, яка розмовляє російською - повісив ярлик запроданця і т.п. то маразм чистої води. Кожен має право розмовляти тою мовою якою хоче. І мені, чесно кажучи ,пофіг шо співрозмовник говорить українською чи російською. Я відповім йому на тій мові, на якій йому краще мене зрозуміти. Для прикладу, було нещодавно, коли я йшов на роботу, біля мене зупинилась машинка і питали як проїхати на Рівне. Питали українською, з сильним польським акцентом. Я відповідав польською. Не тому шо впадло говорить українською, а лише тому шо так мене краще розуміли. От і вся фішка.

А бісяться лише ті, кому нема чим зайнятись. Самі собі трабли видумують, шоб було шо рішать. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене не мова бісить :) Мене бісять люди, котрі думають мало. Побачив людину, яка розмовляє російською - повісив ярлик запроданця і т.п. то маразм чистої води. Кожен має право розмовляти тою мовою якою хоче. І мені, чесно кажучи ,пофіг шо співрозмовник говорить українською чи російською. Я відповім йому на тій мові, на якій йому краще мене зрозуміти. Для прикладу, було нещодавно, коли я йшов на роботу, біля мене зупинилась машинка і питали як проїхати на Рівне. Питали українською, з сильним польським акцентом. Я відповідав польською. Не тому шо впадло говорить українською, а лише тому шо так мене краще розуміли. От і вся фішка.

А бісяться лише ті, кому нема чим зайнятись. Самі собі трабли видумують, шоб було шо рішать. ІМХО.

З поляками - це інша справа.

А я з тими, хто вважає себе українцями - розмовляю українською. І ще не було жодного українця, який мене б не розумів, чи просив, для зручності, перейти на російську. Колись правда, в Стахановському суді Луганської області, пробували... але коли суддя побачив паспорт мій, і звідки я - все зрозумів, і вів процес державною мовою.

Вважаю, що переходити "для зручності" на російську - не зовсім правильно. Мені доводиться спостерігати, як деякі адвокати в догоду клієнтам починають розмовляти російською, коверкаючи українські правові терміни, які завжди чують лише українською, такий брєд виходить... в російській не "оподаткованіє", а "налогообложение", суд не "ухваліл", а "определил", не "галава правлєнія", а "председатель правления", не "пазавная заява", а "исковое заявление"... і т.д. ІМХО, краще правильно говорити рідною мовою, з людиною, яка тебе чудово розуміє, ніж в догоду клієнту - поганою нерідною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російську мову розумію і сприймаю. Часто не помічаю різниці, якою мовою до мене говорять.

Єдиний нюанс може скоробити, коли це не російська мова, а "галімі полішуцькі понти" - намагання випендритись і ляпати каверканою російською...Отоді моск кипить...)))

Ага, в мене те саме)

вони учасники жидо-москальської змови

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тем не менее это не мешает мне считать себя украинцем. Потому что я не повёрнут на национальной почве.

Ти можеш себе рахувати ким завгодно, хоч першою людиною на Марсі, але реальності це не змінить.

Ти не є українцем в смислі національному, є "українцем" в смислі державному, типу як в Росії россиянин но не русский.

(бляха, було б добре також придумати якійсь термін для цього у нас, щоб розділяти ці два поняття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біда в тому що величезний процент російськомовних мріє припасти до благословенною руки москви.

Ти надіюсь, таким не хворієш?

Я мечтаю припасть к благословенной руке Америки. И отчасти из-за этого самого вопроса, который уже устал вбивать в голову повернутым и "не понимающим" меня украинцам.

Мы так и будем стоять на месте, а я этого не хочу. "Якщо ти живеш на Україні - розмовляй державню мовою. Вона у нас лише одна!" - пока наше правительство и поддерживающие его люди будут настолько же упрямыми, мы будем двигаться вперед, как лебедь, рак и щука. А лично я хочу оказаться там, где нет этой идиотской проблемы и где все занимаются совсем другими вопросами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене бентежить, що форумчани мусолять одну і ту ж тему, хоч і в різних варіаціях.

Певно криза не тільки економічна...

Эта тема была мной создана как "наш ответ чемберлену". Ответ той голосовалке, которую сегодня с утра запустил encoarage.

Мне вообще до лампочки на каком языке окружающие разговаривают, как и большинству здесь. Просто надоели эти "мовні питання","зловещие руки кремля" и тд...

бляха, було б добре також придумати якійсь термін для цього у нас, щоб розділяти ці два поняття

2encoarage. Маладец, так держать! русские-росияне, евреи-гои, украинцы - ?????. Я х..ею с этого зоопарка!(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тем не менее это не мешает мне считать себя украинцем. Потому что я не повёрнут на национальной почве.

Ти можеш себе рахувати ким завгодно, хоч першою людиною на Марсі, але реальності це не змінить.

Ти не є українцем в смислі національному, є "українцем" в смислі державному, типу як в Росії россиянин но не русский.

(бляха, було б добре також придумати якійсь термін для цього у нас, щоб розділяти ці два поняття)

ничего придумывать не надо - "свидомиты" и нормальные люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничего придумывать не надо - "свидомиты" и нормальные люди

Я бачу тебе "свидомиты" поображали в свій час що ходиш злий і згадуєш їх в кожній темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запроданці...наші кримські школярі не змогли здати державний екзамен з державної української мови...

цей факт повинен заставити задуматись над чимось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"без русских телеканалов в доме траур" (с) тётенька по СТБ

в репортаже о запрете Нацсоветом_по_ТВ некотрых российских телеканалов

вот это и "бэнтежить", если несказать больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорить не буду і в цілому нормально ставлюсь до російськомовного населення але іноді така злоба нападає коли чуєш щось таке:

- Дайте будьласка хліба

- Чяво, чяво, тебе ? Гавари па челавечиски.

І це реальний випадок. Діалог відбувався в гастрономі нашої столиці.

Якщо "воно" хоче говорить по російські нехай собі говорить але ж навіщо вийожуватись що я такая растакая а ви всі говорите не по людськи.

Загалом бісити не сам факт російськомовності а деякі, індивідиуми, носії "великого и могучего" які починають качать права на чужій території !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запроданці...наші кримські школярі не змогли здати державний екзамен з державної української мови...

цей факт повинен заставити задуматись над чимось)))

ты тоже задумайся, потому как

1. школяри

2. екзамен = іспит, який складають...

всем двоечникам: прежде чем писать в темы про ущемления языков, загланите в свои школьные табеля, в графу "... язык/мова"

- Дайте будьласка хліба

- Чяво, чяво, тебе ? Гавари па челавечиски.

І це реальний випадок. Діалог відбувався в гастрономі нашої столиці.

извините, но не верю...

тут все прекрасно понимают украинский.

и говорят уже около 50% встречных...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не віриш? В Криму було подібне, лише в трохи м'якшій формі. Кілька разів повторив, підбігла інша продавщиця, але купив все, що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не віриш? В Криму було подібне, лише в трохи м'якшій формі.

потому что я не в Крыму, а в Киеве за 3 года ни разу не встретил непонимания украинского...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выбрал второй вариант.

Сам разговариваю по русски - выявляю вражеских шпионов.

когда слышу украинскую речь сразу становится ясно что

это агент, который притворяется украинолюбцем, а на

самом деле подлый москаль, который хочет развалить

нашу независимость и самобытность. Нашу державность и

унитарность. Да мало ли. На всякий случай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shura в школі як здавали екзамени так і будуть здавати...і не треба мене виправляти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД, кінчай політичний опіум курити :) , від нього людина тільки тупіє і дуріє, втрачає здоровий глузд, що на руку політикам.

Блін, ніколи не забуду слова "Разделяй и властвуй", як банально, а як дієво... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені байдуже, якою мовою зі мною розмовляють. Зручніше тобі російською - розмовляй російською. Дійсно бісять такі факти, які наводили вище, коли тобі у відповідь говорять :"Говорите по-человечески"і т.д. Мені здається тут можна поділити людей на 2 групи: 1. Які розмовляються російською, бо так склалось (виріс в російськомовній сім"ї, вчився в російській школі, бо інших не було - жив сам рік в Донецькій області в невеликому шахтарському місті Селідово - так там 4 школи і всі російські, альтернатив не було) 2. Які розмовляють російською, бо категорично проти української, як мови. Які не вважають Україну нормальною державою і т.д. Так що тут варто розрізняти. В мене багато російськомовних знайомих і нічого, я не можу їх назвати клятими москалями бо не завжаючи на те, що вони розмовляють російською такими я їх вважати не можу. Мені здається тут трохи однобоко висвітлюється питання ( хоча вже така тема обговорювалася, або дуже схожа на неї). Справа не в тому якою мовою розмовляє людина, а справа в тому, як вона відносится до національної мови і на скільки її поважає (по цьому , на мою думку можна трохи судити про відношення до України, як до держави). Хоча є виключення, Янукович, який, як мені здається не дуже нас любить, проте теж заговорив українською, бо розумів, що так принаймі хоть хтось з західних областей його почує. Так що я б не радив на кожного, хто розмовляє російською вішати ярлик "москаля" і удразу вішати на гуляку, або садити його на патику :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...