Перейти до змісту

Я розмовляю на російській мові, тому що...


Гість encoarage

Опитування  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

тільки не путати об'єднання з підкоренням

кого и кем? :D

русскоговорящие спокойно себе трудятся, зарабатывают на семью

а некоторые украиноговорящие кричат о том, что их хотят "підкорити"

Читай історію

А україномовні не трудятся?

А "деякі" російськомовні не кричать що українського народу не існує?

Палишся Шура, палишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Мой родной язык русский, несмотря на то, что я украинец. Не считаю, что государственный язык должен быть один, ибо еще не факт, где же все-таки родился русский язык (ведь как-никак, матерью городов русских был Киев :D ). От того русского языка на котором общаются в России меня коробит. А вот свой вполне нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палишся Шура, палишся

где?

гражданин, не принуждайте меня нарушать п.2 правил

ибо тут диагноз на лицо...

иди в школу, пересдай двойку по украинскому языку, а потом тут про языки распинайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши весь флейм в мене виникла думка що хтось збирається когось "підкорювати"

Це здається прокомуністична політика "Леніна", там як відомо було принизь вкради і тоді сам станеш володарем, але є така приказка: з хама не буде пана а з пана хам відразу.

До речі не хочу образити difoto, не потрібно в мовну перетрубацію доводити ло велолосів, ми і так всі одні одного розуміємо :).

На рахунок виховання дітей, моя особиста думка, це престижно щоб Ваша дитина знала та вільно розмоляла на декількох мовах.

Виходячи з власного досвіду знаю і вільно розмовляю на 4 мовах, це на мою думку визначає рівень інтелекту людини.

Памятаєте анекдот

Викладач до Студента: Ви володієте китайською мовою?....

Студент : А коли іспит?

відповіді прошу особисто в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя родной язык русский, несмотря на то, что я украинец. Не считаю, что государственный язык должен быть один, ибо еще не факт, где же все-таки родился русский язык (ведь как-никак, матерью городов русских был Киев :) ). От того русского языка на котором общаются в России меня коробит. А вот свой вполне нравится.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читать умеешь? Дочка не знает русского.

Українська та російська для тебе вже одна й та сама мова?

Дочка живе закордоном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитал тему - отжигаете, господа :) я уже обратил внимание, что encourage после "перехода" на гос.язык старательно лижет область пониже спины украиноговорящим форумчанам, как будто извиняется за что-то.. ну так и кто кого "подчинил" после этого? кстати, в чем состояла его "ошибка" он так и не пояснил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старательно лижет область пониже спины украиноговорящим форумчанам

А кому лижеш цю область ТИ?

кстати, в чем состояла его "ошибка" он так и не пояснил

Тут два варіанта, або не вмієш читати, або не дойшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя родной язык русский, несмотря на то, что я украинец. Не считаю, что государственный язык должен быть один, ибо еще не факт, где же все-таки родился русский язык (ведь как-никак, матерью городов русских был Киев :) ). От того русского языка на котором общаются в России меня коробит. А вот свой вполне нравится.

От тільки не треба. На території України колись розмовляли не російською, пробачте, то була старослов*янська, якщо хтось не в курсі.

Ви наводите принцип "де зародилася прамова, там мають бути державними всі дочірні мови..."

Ну тоді в Угорщині повинні бути державними кілька мов (слов*янських), АЛЕ не угорська. Бо дана мова зародилася зовсім не на території сучасної Угорщини, її туди принесли з Уралу племена угорців-кочівників у IXст.

Виходить, тоді й на нижній Волзі угорська має бути державною, оскільки у VI -VIIст. її перші носії жили саме там, і зародилась вона саме там...

Національність - українка.

Мова рідна - українська.

Розумію і спілкуюсь російською. Але виключно з тими, хто українську не розуміє.

Держава називається Україна - мова повинна бути українська. (Російську ітак всі розуміють і пишуть нею :) )

Вважаю позерством і викаблучуванням підіймання питань навколо мови, довгі перепалки словесні і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старательно лижет область пониже спины украиноговорящим форумчанам

А кому лижеш цю область ТИ?

я как-то не имею такой привычки, да и другим запрещаю - ты уж извини, если вдруг имел планы :) делать шоу из обыденностей, вроде смены разговорного языка я тоже не привык

кстати, в чем состояла его "ошибка" он так и не пояснил

Тут два варіанта, або не вмієш читати, або не дойшло.

читать не умею, читать люблю. конкретного ответа на вопрос просто нет. неконкретного, впрочем, тоже, так как писать между строк ты еще не научился. мысли про папу-русского и часть жизни прожитой в России меня не убедили. разве что ты их провел в детской колонии где-нить на смоленщине и прощание с русским для тебя сродни сходу с кичи.

ну, так в чем же твоя ошибка, которую ты якобы осознал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я народився і виріс в російськомовному середовищі на сході нашої країни. Потім певний час жив в Росії і там же пішов в школу. Після повернення в Україну ще певний час жив в іншомовному середовищі. Коли ми переїхали в Луцьк, то я до цього не чув жодного укр. слова, і тут було ой як важко. Але моє коріння - українське. Я завжди спілкуюсь українською, яку вважаю рідною. Російська може бути тільки іноді в колі сім'ї (мати росіянка, а батько хоч і українець, але старий вояка, він так звик, хоча вони теж стараються скрізь говорити українською, хоча їх ніхто не примушує), а також російською говорю в своєму рідному місті на Сумщині, де української мови ніхто не розуміє. Але й то, останнім часом я навіть там спілкуюсь українською.

А взагалі, моя позиція така - чим більше мов знає людина, тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу на той раскладке, которая под руку подвернется :) У меня форум - русскоязычный, провожу там много времени ,когда на Борду захожу - забываю менять раскладку, посему и пишу на русском. Когда вспоминаю - пишу украинским.

А в принципе мне фиолетово. Могу хоть на инглише писать или на польском ;) Благо и то и то знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В далекому 2004-му команда одного дуже виваженого політика почала вести свою дуже дорогу і потужну компанію на поділі України, це триває і сьогодні, тільки цими речами користуються вже всі політики. Так от на чому базувався поділ країни і яка принципова відмінність між Заходом і Сходом? Україномовний Захід тяжіє до Європи, російськомовний Схід тяжіє до Росії, от вам і поділ. Поки не зміниться ментальність якоїсь половини ми будемо тупцювати на місці. Що буде коли Захід почне говорити російською - вони спокійно об'єднаються зі Сходом і з Росією і почнеться 1917-2017, 1933-2033, короче цю історію ми проходили в кожному столітті, хто тупий і невміє читати і принаймі визнавати історичні факти і циклічність української історії - той тупий... Що буде коли Схід заговорить українською (што мурашкі по тєлу побєжалі?), то буде НОВЕ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ і жоден кремлівський рагуль вже нічого пиз...ти не зможе, тоді і владі прийдеться відповідати перед монолітною нацією і обманювати стане дуже непросто.

Хто вважає, що народився на Україні і це вже автоматично його робить українцем, доводжу, що тут народжувались також мавпи, тритони, мамонти, мавпоподібні люди, мухи і хробаки, але жоден з них не розмовляв українською, тому вони не українці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ти хочеш сказати, шо українцем є лише той, хто розмовляє українською? Вибач ,але це маячня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і зазначалось вище варіанта "не спілкуюсь російською" не знайшов :)

Сам, як і багато хто з Лучан, корінний росіянин :0016: , вся рідня з підмосков"я, спілкуюсь українською, бо подобається, так само як англійською при нагоді, до 15 років думав по російськи, зараз вже здається відвик, не спілкуюсь російською, тому що в Україні :0016:. Мені завжди контраргументують - "а че в китае ты с ними па китайски гаварить буш". Відповідаю "так, якщо зможу щось сказати :D"

Мовне питання для мене не стоїть і вважаю людей які на ньому зациклюються мягко кажучи не дуже об"єктивними, нам зверху, політиками, це все навіюється, тому що розгруповане суспільство легше контролювати, люди більше думають "ах вони гади по російськи/українськи говорять" ніж про те в якому г... вони живуть і як з нього вилізти.

Загалом - люди давайте думати про наш добробут а не про те хто там якою спілкується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2romaxa11

Объясни, какой тайный смылс в твоём посте одновременно в обеих темах?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=258337

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=258348

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди контраргументують - "а че в китае ты с ними па китайски гаварить буш". Відповідаю "так, якщо зможу щось сказати :)"

Додам від себе. Якщо я буду жити в Китаї, буду громадянином тієї країни, то я просто буду змушений вивчити мову. В чужий монастир зі своїм уставом не ходять. Чого нажаль не можна сказати про багатьох наших північно-східних "гостей".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читать не умею, читать люблю. конкретного ответа на вопрос просто нет

Шура, тьфу, Шкодер, що незрозуміло в цій цитаті?

"спілкувався в тому числі і на цьому форумі майже виключно російською, після усвідомлення своєї помилки повністю перейшов на свою рідну мову."

Якщо тобі дійсно не зрозуміло (може дійсно туго доходить, хз), розшифровую - помилка це не користуватись і відрікатись від своєї рідної мови, мови свого народу. Я не відчуваю себе росіянином, я відчуваю себе українцем

тоже, так как писать между строк ты еще не научился

Тупо Шкодер, тупо

мысли про папу-русского и часть жизни прожитой в России меня не убедили

В чому вони мали тебе впевнити?

разве что ты их провел в детской колонии где-нить на смоленщине и прощание с русским для тебя сродни сходу с кичи

Я так бачу що ти Шкодер до всього іншого ще й неуважний.

Я дуже мало жив в Росії (практично не жив), а казав про російськомовне середовище в Україні

делать шоу из обыденностей, вроде смены разговорного языка

Шкодер, твій цинізм тут недоречний. Ти прекрасно розумієш проблему але спеціально цинічно насміхаєшся над людьми які намагаются її вирішити.

Що стосуєтся про лизання різних частин тіла - кому треба ті почули, і свої очки у багатьох людей ти втратив

Тобто, ти хочеш сказати, шо українцем є лише той, хто розмовляє українською?

Додам від себе. Українцем вважаєтся та людина рідна мова якого українська(не важливо скільки поколінь назад).

ХОЧА людина у данний момент часу може розмовляти будь якою мовою, але завжди, повинна тяжіти до української

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читать не умею, читать люблю. конкретного ответа на вопрос просто нет

Шура, тьфу, Шкодер, що незрозуміло в цій цитаті?

"спілкувався в тому числі і на цьому форумі майже виключно російською, після усвідомлення своєї помилки повністю перейшов на свою рідну мову."

Якщо тобі дійсно не зрозуміло (може дійсно туго доходить, хз), розшифровую - помилка це не користуватись і відрікатись від своєї рідної мови, мови свого народу. Я не відчуваю себе росіянином, я відчуваю себе українцем

отрекись, пожалуйста, от дурной привычки потрясать воздух громкими словами. у любого действия должны быть причины. вот так ты себе жил, не тужил и тут оп-па - "отречемся от старого мира". давай уж, не томи, расскажи что случилось-то. ты в троллейбусе извинился по-русски за отдавленную ногу, а тебе за это заехали в ухо?

тоже, так как писать между строк ты еще не научился

Тупо Шкодер, тупо

извини, пытался опуститься до твоего уровня. больше не буду.

разве что ты их провел в детской колонии где-нить на смоленщине и прощание с русским для тебя сродни сходу с кичи

Я так бачу що ти Шкодер до всього іншого ще й неуважний.

Я дуже мало жив в Росії (практично не жив), а казав про російськомовне середовище в Україні

насчет Украины ты не конкретизировал :

Ну і плюс до того я сам жив та розвивався зовсім не в українському середовищі

... а русскоговорящая среда ближайшая как раз в России

делать шоу из обыденностей, вроде смены разговорного языка

Шкодер, твій цинізм тут недоречний. Ти прекрасно розумієш проблему але спеціально цинічно насміхаєшся над людьми які намагаются її вирішити.

твою проблему я понять не могу, как и большинство присутствующих на форуме. советую обратиться к профессионалам в поликлинике по месту прописки.

Що стосуєтся про лизання різних частин тіла - кому треба ті почули, і свої очки у багатьох людей ти втратив

знаешь, ни капельки вот не жалею. их очки с удовольствием уступаю тебе. лижи дальше :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у любого действия должны быть причины. вот так ты себе жил, не тужил и тут оп-па - "отречемся от старого мира". давай уж, не томи, расскажи что случилось-то. ты в троллейбусе извинился по-русски за отдавленную ногу, а тебе за это заехали в ухо?

Не пам'ятаю як це сталося, рахуй це прозрінням

Дякую що поділився з нами своєю автобіографічною розповіддю про роздавлену ногу, але, зі мною такого не траплялося... Та і тролейбусах я не їзджу.

твою проблему я понять не могу

"Ситий голодного не розуміє"

Не розумієш, так як ти не українець (впевнений в цьому)

Про більшість форум загнув - не відповідай за всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, в нас на форумі є цікава тема типу "народ качайте чати", вот я вам пропоную всім перейти на чати а то і аські поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у любого действия должны быть причины. вот так ты себе жил, не тужил и тут оп-па - "отречемся от старого мира". давай уж, не томи, расскажи что случилось-то. ты в троллейбусе извинился по-русски за отдавленную ногу, а тебе за это заехали в ухо?

Не пам'ятаю як це сталося, рахуй це прозрінням

так может ты - новый мессия? вроде Марии Дэви Христос или Аштара Шерана. ты подумай об этом - я хочу быть подальше от места, где ты внезапно начнешь творить чудеса :smile3:

Дякую що поділився з нами своєю автобіографічною розповіддю про роздавлену ногу, але, зі мною такого не траплялося... Та і тролейбусах я не їзджу.

с транспарантами не пускают или слишком дорого?

твою проблему я понять не могу

"Ситий голодного не розуміє"

Не розумієш, так як ти не українець (впевнений в цьому)

представь себе, украинец и не только по паспорту. считай, что это у меня прихоть такая - общаться на русском языке. как у тебя - выставлять напоказ свой подростковый максимализм. все проходит, пройдет и это.

Про більшість форум загнув - не відповідай за всіх.

я конечно могу допустить, что процентов пять присутствующих на форуме имеет медицинское образование. пожалуй из этих пяти процентов еще пять процентов - специальное. зачем гадать? просто обратись к специалисту. тем более, существование проблемы ты уже признал, а это первый шаг к выздоровлению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...