Перейти до змісту

Я розмовляю на російській мові, тому що...


Гість encoarage

Опитування  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Таке невеличке опитування форумчан.

Хотілось би зрозуміти мотиви людей.

Трішки про себе - донедавна спілкувався в тому числі і на цьому форумі майже виключно російською, після усвідомлення своєї помилки повністю перейшов на свою рідну мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну... я не знаю, нам, таджикам...

Ти таджик? Наскільки я знаю це не так.

"Юмар" тут недоречний, а питання серйозне.

Якщо нема чого сказати - промовчи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, не подобаєтся тема? Аж прямо ізводить всього, правда?

Нічого, це тільки початок.

Ще раз повторюся - не флуди.

А те що тут модератори лояльні до тебе, це не навічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ти спочатку російською писав?

В мене батько росіянин (наполовину)

Народився і прожив більшу частину життя в Росії

Ну і плюс до того я сам жив та розвивався зовсім не в українському середовищі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С Хто вибирає "інше" у питанні про мотиви спілкування прохання розшифрувати в пості.

гы... так у тех, кто говорит не по-русски другого выбора нет :)

кроме того "я розмовляю російською мовою..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я українець, на друге питання відповів "інше". Говорю і пишу на обох мовах, в залежності від того які слова легше підібрати.Причини - мама говорила по російськи, тато українською....дома говорив по російськи, в школі українською.Вчився і жив в Києві - перейшов повністю на російську.Вернувся додому - спочатку лише російська, бо українські слова тяжко було підібрати не задумавшись....тепер, поживши в цілком україномовному середовищі (жінка теж говорить українською) ситуація помінялася, не можу сходу сформулювати думку російською, якщо припустим, співрозмовник до мене нею заговорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потроху ситуація проясняється, хоч без сенсацій не обійшлось - difoto-таджик :) Але ті таджики мозговиті, ніколи б не подумав: з російською роздуплився, українською без акцента говорить, на велосипеді гасає зі своєю общиною, на бусі їздить, просуває на наш ринок пінопласто-бетоно-цемент Душанбенського пінопласто-бетоно-цементного заводу, тааааа, якщо тих таджиків тут буде більшати українцям тут буде тяжко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би зрозуміти мотиви людей.

А при чём тут мотивы? Это моё право, которое прописано в конституции.

И на каком языке я должен разговаривать, если вспомнив национальности моих прадедушек-прабабушек, могу себя классифицировать как Русско-Украинско-Польско-Литовского Беларуса? А вообще разговариваю на том языке, на котором мама воспитывала.

з.ы. На вопросы, как и большинство ответил "інше"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чём тут мотивы?

Притому що незрозумілі мотиви людей які не використовуть свої рідну мову (тим більше знаючи її)

Это моё право, которое прописано в конституции

Я думаю якщо в америці більшість заговорить іспанською, вони будуть не в захваті

Не хочу тебе розчарувати, але в будь якій країні це право діє до якоїсь межі, коли такі "з правами" починають встановлювати свій контроль в чужій країні чи палити машини в пригородах Парижу тут вже не до прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С Хто вибирає "інше" у питанні про мотиви спілкування прохання розшифрувати в пості.

Дякую.

Вибрав "інше", бо немає варіанту "Я розмовляю українською. Коли мене не розуміють, то російською, англійською, польською і т.д."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свободно говорю как по-русски, так и по-украински, но думаю на русском языке, значит русский -роднее. просто в семье всегда только на русском общались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу - переіменуй тему, бо "російською мовою" а не на "на російській мові". (типу " на русском языке" )

2 - голосувалка - виключно для російськомовного населення !(?)

вільно розмовляю двома мовами. і Не розмовляю російською- тому, що мій батько теж росіянин, сам прожив у Росії довгий час (в дитинстві, правда, але факт). Не розмовляю російською - тому, що можу назвати себе патріотом (не виїхав на ПМЖ у Італію/Португалію і т.д.), не злякався, що тут буде тяжко. Тому, що українська мова державна і споконвіку була.

Розмовляю у випадку коли доводиться спілкуватися із нашими Східними братами. (Донецьк, Луганськ) та із Одеситами - це виключно для економії власного часу, тому, що пояснити що таке "маринерка" - легше сказати "пиджак" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таджики - они трудолюбивые и целеустримлённыя!

Моя дочка в 8 лет русский язык знает хуже английского - шо не так?

Я противник принципа "Разделяй и властвуй!", я за объединения в любых формах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочка знає українську?
я за объединения в любых формах

тільки не путати об'єднання з підкоренням

Читать умеешь? Дочка не знает русского.

И мне пох мнение тех велосипедистов, которые считают, что Ассоциация велосипедистов Луцка это "підкорення" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я разговариваю на русском языке, потому что мне так удобно. И считаю что любой человек должен разговаривать на том языке, на котором ему удобно, исключением могут быть лишь случаи когда кто-то из собеседников не понимает другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не путати об'єднання з підкоренням

кого и кем? :D

русскоговорящие спокойно себе трудятся, зарабатывают на семью

а некоторые украиноговорящие кричат о том, что их хотят "підкорити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав що деякі російськомовні працюють в деякі україномовні кричать.. це справедливіше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...