Перейти до змісту

Знову смерть на уроці фізкультури


laska

Рекомендовані повідомлення

проблема та шо в нас майже всі школьнєгі полюбляють алко, легкі накротикі (типу траффко), і всякого роду енергетики... (рево, бёрн і тп)...

Я проблеми тут не бачу, головне все в міру.

Звісно я не про пятикласників кажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема та шо в нас майже всі школьнєгі полюбляють алко, легкі накротикі (типу траффко), і всякого роду енергетики... (рево, бёрн і тп)...

Я проблеми тут не бачу, головне все в міру.

Зашибись позиция. Нам нафиг не нужно молодое поколение, правда? Хай "в меру" травят себя всякой дрянью, пусть с 18-ти лет лечат печень, пусть рожают детей-инвалидов... Это же так классно - самоуничтожение!

-_-:mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa я іще раз повторюю школярі це не тільки діти але й старшокласники, їм культурно випити не тільки можно а й треба!

50 гр перед обідом на вихідних чи свято чим погано?

Треба розвивати культуру питія якої в нас нема.

Повторюсь - все добре в міру.

п.с на мою думка повна заборона це ще гірше чим повна вседозволенність

Людина повинна вміти сама контролювати себе, ось це уміння треба розвивати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, что ещё не сформировавшийся организм гробится алкоголем - тебя не волнует?

До 15 лет (старшеклассник уже, да?) "50 грамм к обеду" могут стать толчком к подростковому алкоголизму.

"50 грамм в праздник" дома продолжатся "50-ю граммами в праздник" во дворе и закончатся ещё такой же дозой в ночном клубе. А с утреца - ещё "по 50", чтобы жить стало лучше...

Где и когда ты последний раз видел "культурно выпивающих старшеклассников"? Блин, да десятилетняя шпана на переменах сосёт пиво из бутылок за углом или за забором.

Предлагаешь дома контролировать путём спаивания собственного ребёнка - мотивируя это фразой "пусть лучше дома напьётся, чем где-нибудь в подворотне"? Сама доброта...

Давай покурим вечерком - весело, а заодно и воображение развивается.

Давай возьмём Димедрольчика колёсиков шесть - и в меру, и глючит малость.

Давай кубик Афина по вене пустим - за шесть часов попустит, не страшно.

Давай ширку сварим - приход классный, да и всё попробовать в жизни надо.

Может, ещё и младенцам в бутылочку добавлять по капле спирта, чтобы воспитывались с первых дней правильно?

У нас разные взгляды на общество, я так понимаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

encoarage - ти сам зрозумів, що сказав.. ти дурень?

У всіх цивілізованих країнах алкоголь ВИКЛЮЧНО з 21 року, а не з 16-ти..... В нас лише з 18!!

І то вживати! Кому треба алкоголь? Яка культура питія??? ти про що???

ЇЇ ніколи не буде, коли ДІТИ 16-18 років будуть "розвивати культуру питія" .. ппц... давайте із садочка будемо до культури питія привчати!! пиво давати , вино а з першого класу і по 5 капель.. для апетиту перед обідом!!!

Дибілізм.. до 21 року матимемо націю малолітніх алкоголіків всі поголовно із церозом печінки.. і залежністю від алкоголю.. і повними дебілами і розумово відсталими...

бл% я в шоці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші погляди - не суперечать закону та загально прийнятим морально-етнічним нормам, на відміну від тебе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Як в тому анекдоті:

-Тато, тато, мене в школі всі дибілом називають!

-Петрику, ти менше пи...ди, давай наливай...

-_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 encoarage

ІМХО - в тебе позиція деградації.

Цікаво - діти в тебе є? чому ти їх учиш? (чи може - чому собираєшся вчити?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В США в 21 пить начинают, а у нас в 21 пить бросают" (с)

А саме "кумедне" коли бачиш йак йде таке бухе стрьомне чмо років 14, сигарета в зубах, піффко.. майбутня мама йоптить... ващє ***єц..

а взагалі шо можна казати, йакшо продайуть алкоголь всім кому попало, а "почитать чЁ" тоже не особа проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 гр перед обідом на вихідних чи свято чим погано?
Ну-ну :) В тебе діти є, "макаренко"? Якщо є, то повісь но тут пару фоток, як ти з сином/дочкою "приймаєш" по 50 для апетиту.

Культуру праці треба розвивати, а не "культуру пітія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Официальная версия, о которой молчат.

2 и 14 октября 2008 г. украинские СМИ сообщили о смертях на уроках физкультуры трёх школьников, из Запорожской, Черновицкой и Волынской областей . Во всех трёх случаях обращают на себя внимание следующие факты:

дети умерли от сердечно-сосудистой недостаточности;

дети были здоровы, активно занимались спортом, смерть произошла на фоне полного отсутствия жалоб.

К сожалению, официальными лицами были озвучены только обычные «дежурные» причины происшедшего – «всплеск гормонального фона», «врождённая болезнь сердца» и т.п.

При этом даже не рассматривалась давно уже «узаконенная» официальная версия министерства здравоохранения - согласно приказу МОЗ №48 от 03.02.2006, острая сердечно-сосудистая недостаточность может наступить в течение 72 часов после следующих прививок (приложение 2):

АКДС, АаКДС, АДС

против кори, краснухи, паротита, ветряной оспы

против гепатита Б

другие вакцины (сюда же, видимо, относится и проба Манту)

По данным blik.ua, прошлой осенью в Украине на уроках физкультуры тоже погибли двое школьников (в Сумах и в Херсоне). Как известно, именно осенью обычно всем школьникам делается печально известная (приложение 3) проба Манту, уже успевшая (в той же Черновицкой области!) в этом году собрать свой «урожай» (приложение 4). Дети того же региона и в то же время вдруг пострадали от некоего «отравления» (приложение 5) – на подобные «странные совпадения» мы обращали внимание общественности ещё в прошлом году (приложение 6). Не менее интересно и "совпадение" смерти школьника из Луцка с зафиксированными накануне в том же городе тяжёлыми осложнениями на прививку от дифтерии (приложение 7). Показательно и то, что на момент 15.10.2008 (когда все трое школьников уже похоронены) МОЗ продолжает официально хранить молчание по данной проблеме.

Брєд. Заказна стаття якогось "писаки", що хоче роздути скандал і прославитись.імхо.

"Брєд" (українською мовою - маячня), а в даному випадку - садизм - в XXI столітті застосовувати пробу Манту, інформативність якої вельми сумнівна (я вже не кажу про щеплення від гепатиту B у перший день життя дитини).

А ще дивує жорсткий контроль державних органів за проведенням щеплень і повна їхня неспроможність протистояти розповсюдженню наркотиків і продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав тему, шановні агітатори "культури" почитайте нищенаведену статистику а потім щось пишіть, добре?

Українська та ізраїльська молодь посіли перше та друге місце у світі в рейтингу споживання алкоголю серед дітей та молоді. Такі дані містяться у новому міжнародному дослідженні Всесвітньої організації охорони здоров’я, передає «Німецька хвиля».

У ході дослідження було опитано майже 208 тисяч учнів 5-го, 8-го та 10-го класів з 41-ї країни світу. За результатами отриманого матеріалу вчені склали список країн, починаючи тими, де явище підліткового алкоголізму набуло особливо загрозливого масштабу. Перше місце - за Україною, де 40 відсотків підлітків вживають алкогольні напої принаймні раз на місяць. На другому місці опинилися молоді ізраїльтяни з 28 відсотками любителів горілчаного. Далі у списку - Чеська республіка. Російські школярі посіли 15 сходинку, а замикає список Ісландія та Ірландія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Ще одна смерть на уроці фізкультури. На Львівщині помер п’ятикласник

05.11.2008 10:15

Учень 5-го класу Кам’янка-Бузької школи помер вчора під час уроку фізкультури. Про це повідомив начальник головного управління освіти і науки Льваської облдержадміністрації Павло Хобзей, передає Львівський портал

За його словами, учора під час уроку фізкультури учні пробігли одне коло на стадіоні, і після цього хлопець впав і помер.

Як виявив розтин, у хлопця були серйозні проблеми з судинами головного мозку, але це виявили лише після розтину. До того, за словами Хобзея, під час медичних оглядів у хлопця не виявили якихось відхилень. «Для того, щоби виявити проблеми із судинами, треба було робити томографію головного мозку» - сказав Павло Хобзей.

Він не бачить у тому, що сталося, провини вчителя, бо той не мав підстав звільняти хлопця від занять фізкультурою. Водночас Хобзей зауважив, що зараз цей випадок вивчає спеціальна комісія, яку очолюють медики. Поки висновків комісії немає.

Нагадаємо, що 13 жовтня 15-річний учень Луцького технічного коледжу помер під час уроку фізкультури в Луцьку.

3 жовтня 15-річний школяр помер під час уроку фізкультури в Запоріжжі.

В зв’язку з цим Міністерство освіти і науки має намір переглянути фізкультурні нормативи в школах.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звязку з цими трагічними подіями - запитання: де в Луцьку можна пройти толковий медогляд з 11-річним сином (серйозно займається східним єдиноборством. кидати не збирається)? Не просто там аналізи-кардіограма, а саме в напрямку спортивних навантажень. Є десь спеціалісти зі спортивної медицини? Памятаю, в шкільні роки, коли серйозно займалась спортом сама, нас ганяли на медогляди в невеличку поліклініку в центрі, де лікарі примушували бігати-присідати-крутити педалі велотренажера, заміряли-заслуховували - нас це дико напружувало і злило, але для чогось же це робилось? Буду вдячна за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця сама поліклініка зараз знаходиться на території обл. лікарні за головним корпусом і називається Фізкультурний диспансер. там спорцменів і дивляться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабинет министров рекомендует пересмотреть порядок физической подготовки школьников. В частности, рекомендуется прекратить проведение кроссов для школьников на уроках физической культуры без специального медицинского обследования.

Премьер-министр Юлия Тимошенко на заседании правительства заявила, что до выяснения ситуации с системой специального медицинского обследования детей, их способностей и уровня физической подготовки кроссы на уроках физической культуры необходимо срочно запретить, а детей вместо кроссов загружать занятиями по игровым видам спорта.

http://obozrevatel.com/news/2008/11/5/266939.htm

скоро вообще вместо физкультуры будут длинные перекуры с употреблением пива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодь проміняла фізкультуру і здоров'я на план, пиво та цигарки...

прикро.. вимремо, наче ті мухи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодь проміняла фізкультуру і здоров'я на план, пиво та цигарки...

прикро.. вимремо, наче ті мухи..

Не вся молодь але більша її частина ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не сказав що вся. прост сказав молодь - тобто якась її частина..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внук проходить медогляд у фізкультурному диспансері. Займається футболом ф / к " Волинь" Я не думаю,що

аналіз крові сечі та ЕКГ і декілька присідань дають повну картину про стан здоровья дітей. Ще одне.

Вік померлих дітей 12-15 років . Перехідний вік?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...