Перейти до змісту

Знову смерть на уроці фізкультури


laska

Рекомендовані повідомлення

15-річний учень Луцького технічного коледжу помер під час розминки. Смерть хлопця була раптовою і несподіваною, у медиків швидкої шансів на його порятунок не було. Припускають, що до нещасного випадку могли призвести його хронічні хвороби, які він приховував від своїх одногрупників та педагогів. Уроки фізкультури стають дедалі небезпечнішими для наших дітей, а застарілі нормативи, помножені на погане харчування і слабке здоров'я, почали давати смертельні плоди.

Уроки фізкультури небезпечні для життя. У спортивному залі Луцького технічного коледжу під час уроку раптово помер 15-річний Андрій Саламаха. Юнак провчився трохи більше місяця. На останньому у своєму житті уроці фізкультури зненацька впав під час розминки. Спершу на це ніхто з одногрупників не звернув уваги. Коли ж хлопець не піднявся, усі – і учні, і вчителі, перелякалися.

Учитель фізкультури першим почав надавати допомогу Андрію. У нагоді стала перша медична освіта. Тож поки до училища їхали професійні лікарі, він разом із куратором робив хлопцеві штучне дихання та непрямий масаж серця.

Коли на виклик прибула карета швидкої, хлопець вже не дихав. Медики 40 хвилин намагалися повернути його до життя.

Причину раптової смерті поки вказати важко. Лікарі наголошують: зовнішніх ознак насильницької смерті - побоїв чи подряпин – не було.

У медичній картці Андрія в графі «діагноз» вказано синдром Жульберта, тобто дефект печінки та порушення роботи серцевого клапану. Попри такі хвороби, медична комісія не звільнила юнака від занять з фізкультури. А керівництво училища смерть учня називає нещасним випадком.

Завтра Андрія ховатимуть. У сім'ї він був єдиним сином. Батькам померлого керівництво навчального закладу виділило матеріальну допомогу. //Олена Чернуха, "Факти", ICTV

Джерело

Це племінник мого кума. Я в шоці. Що робиться із здоров"ям дітей?

Ховати свою дитину- страшнішого не буває!

Наша преса вміє перебільшити. Ніякого порушення серцевого клапану у нього не було, та і синдром, як на те зветься не Жульберта, а Жильбера. Та і ніяких хвороб він не приховував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синдром Жульберта

медики мля... чи глухі писаки.

з.і. laska вже теж помітила. Жаль хлопця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

епрст - етож что надо делать на розминке такого? тут вопрос в том что врачи НЕ заметили проблем со здоровьем хотя должны , ОБЯЗАНЫ такое замечать... я думаю тут не про опасность физкультуры а про безответственность и халатность врачей надо говорить ... и не просто говорить а судить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вважаю що навантаження на фізкультурі не причина. Активно грати можна і в дворі.

Тут справа дійсно в діагностиці. А хлопця мама обстежувала цього ж року, я тому свідок. Ніяких проблем із серцем не було. Та і до того ж був медогляд перед вступом у коледж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безліч прикладів проходження довідки про стан здоров'я за 30 хвилин "типу добридень, підпишіться цьому хлопцю, дякую".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

синдром Жульберта

нема такого, є синдром Жильбера, сам маю таку цяцю...просто кажучи доброякісна гіперфункція печінки,важкі фіз навантаження не рекомендовані...

сорі за офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капец.. а чого ж тобі він помер, якщо кажете, що не було проблем зі здоров"ям?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да эту физру вообще уже давно пора отменить. Сделать факультатив, и не доставать студентов своим навязчивым спортом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є такий стимулятор ЦНС, називається ефєдрин, в Україні дозволений в складі з іншими складовими "прекурсором" Він діє як амфетамін, але крім того є ще стимулятором сердечного клапана. Через ефєдрин дуже висока смертність в світі. Коли мати його водила до лікаря могли нічого і не виявити. Може "заліпав" хлопчина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо прихованих хвороб - 50/50. Є ще таке як перевантаження.

Сучасна молодь вбиває себе сама.... Як не прикро, але відвіснути в клубі (без спиртного чи легких наркотиків навряд чи обходиться), після клубу не спавши, випити бормотухи типу "Редбул" чи "Бёрн" і піти на навчання... і так майже щовихідних... ніякий клапан не витримає...

Медицина коли не знаходить справжнього пояснення, береться вигадувати всілякі приховані хвороби і доводити їх існування.. Хлопчині уже нічого не допоможе. А що там сказали (читай вигадали) лікарі - Бог їм суддя.. нам лишається тільки помовчати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...view=getnewpost

Яскравий приклад того, як люди ставляться до свого здоров'я. "Я хворий, але до лікарів не піду, бо ну їх... порадьте, хто що може!" Лопату в зуби - і на Гаразджу повільненько...

І це не медицина винна. Це винен кожен з нас.

Лікарям воно нафіг не треба робити обходи, проводити примусові діагностики. Онкодиспансер не раз закликав всіх жінок пройти безкоштовно обстеження на мамографі (перевіряє груди), адже рак грудей - дуже поширений. І що? Замість того, щоб там були черги - звернулися одиниці.

Якщо людям пофіг їх здоров'я - давайте не гнати на медицину, добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частково згідна з Yarchikом, здоров"я кожного з нас залежить він нас самих. Часто ми халатно до нього відносимось. Але інколи і обстеження буває неякісним ( то в аналізах щось наплутали, то діагноз неправильний поставили) . Так що це палка з двох кінців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаешь, когда получаешь на руки не совсем хорошие анализы, то начинаешь волноваться и сдаёшь их повторно, в другом месте, докапываешься до причины в конце концов (если повезёт, конечно).

А если вообще не думаешь о своём здоровье и плевать хотел на раннюю диагностику... что ж, лопаты пока ещё продаются без предварительной записи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп. Але я притримуюся слідуючої точки зору. Якщо би людина (взросла чи молода) виділяла на атктивний спорт (біг, басейн, тренажерний зал) хоча б 40-хв. свого часу на два дні, то на 70% цих трагедії можна було би уникнути. Тільки сам біг, може принести людині великі досягнення в її житі і для здоров"я, в чому я переконувався на собі. А якщо батькам похуї де її дитина лазить, бродить, чим вона живе, то в мене не виникає почуття альтруїзму чи жалоби до неї.

А в загалі, є така класна книжичка "Психологія стада", саме вона чітко характеризує що твориться в школах, а може це і є новий етап еволюції українців :D .

Ласка, в твому випадку я не знаю деталей, тому і написав це в загалі. Мої співчуття.

---------------------------P. S. Якщо 13 річна молода людина випалює 2-3 пачки цигарок на день, то це вже амінь для її здоров"я опріорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вважаю що навантаження на фізкультурі не причина. Активно грати можна і в дворі.

Тут справа дійсно в діагностиці. А хлопця мама обстежувала цього ж року, я тому свідок. Ніяких проблем із серцем не було. Та і до того ж був медогляд перед вступом у коледж.

Обслідували не у "кардіолога" Подлевської, випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сучасна молодь вбиває себе сама.... Як не прикро, але відвіснути в клубі (без спиртного чи легких наркотиків навряд чи обходиться), після клубу не спавши, випити бормотухи типу "Редбул" чи "Бёрн" і піти на навчання... і так майже щовихідних... ніякий клапан не витримає...
Да эту физру вообще уже давно пора отменить. Сделать факультатив, и не доставать студентов своим навязчивым спортом.

Навпаки потрібно активізовувати роботу в цьому напрямку. В школі фіз-ра була як відбувальщина. Прийшли собі, мячика в кільце покидали, волейбол пограли й розійшлися. Інколи могли футбол побігати. І то все. Фізичною культурою фактично ніхто не займався.

Коли поступив в політех, то там ситуація трохи змінилася. Я по цей день вдячний викладачу фізкультури Савчуку Сергію Ананнійовичу. Поганяв трохи на перших курсах, але це пішло лише на користь. Так, спочатку було трохи важко, незвично, приходив додому затомлений. Потім втягнувся, результати покращилися. На п'ятому курсі вже жалів, що фізкультури немає. Фізичні навантаження просто необхідні для нормального розвитку, тоді й себе почуваєш краще, а то від того сидячого способу життя загнутися можна.

Після університету пішов в армію. І там фізпідготовка стала в нагоді. Після нормальної пробіжки 18-річні пацани падали, підтягнутися разів з 10 - неймовірне досягнення для них.

А кажете відмінити фізкультуру нафіг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після університету пішов в армію. І там фізпідготовка стала в нагоді. Після нормальної пробіжки 18-річні пацани падали, підтягнутися разів з 10 - неймовірне досягнення для них.

А кажете відмінити фізкультуру нафіг...

ггг! а хіба в Line Age чи в World of Warcraft комусь треба підтягуватися? Ти шо - сталкера не грав, чи що? Пробігся, втомився, випив енергетичного напою - знову біжи! "Підтягнутися..." Кому це треба?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яскравий приклад того, як люди ставляться до свого здоров'я. "Я хворий, але до лікарів не піду, бо ну їх... порадьте, хто що може!" Лопату в зуби - і на Гаразджу повільненько...

І це не медицина винна. Це винен кожен з нас.

Лікарям воно нафіг не треба робити обходи, проводити примусові діагностики. Онкодиспансер не раз закликав всіх жінок пройти безкоштовно обстеження на мамографі (перевіряє груди), адже рак грудей - дуже поширений. І що? Замість того, щоб там були черги - звернулися одиниці.

Якщо людям пофіг їх здоров'я - давайте не гнати на медицину, добре?

Цілком згідний. В нас люди йдуть до лікарів коли, ну вже зовсім погано, і то - до якихось шарлатанів приватних чи в "діагностичні центри", а врешті-решт попадають з ускладненнями в лікарню, озлоблені на всіх, в першу чергу на медиків, а починати то треба з себе.

Я знаю що кажу. Бо це так як з міліцією-ганять її всі, а як щось станеться, то - поможіть!, рятуйте!, все віддам, тільки б помогли! Отже, в першу чергу тра самому слідкувати за своїм здоровьям, а відміняти фізкультуру як Oushen каже-це повний брєд. На рахунок хлопця - тут тільки співчуття, а причину смерті знають судмедексперти і нема чого тут догадки зарозумілі висловлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг! а хіба в Line Age чи в World of Warcraft комусь треба підтягуватися? Ти шо - сталкера не грав, чи що? Пробігся, втомився, випив енергетичного напою - знову біжи! "Підтягнутися..." Кому це треба?!

Не зрозуміла: це з іронією сказано? Якщо ні , то зайнявся б - не треба було б вагу перевіряти :)

П.С. мож варто тему створити про важливість спорту та необхідність уроків фізкультури для обговорювання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок хлопця - тут тільки співчуття, а причину смерті знають судмедексперти і нема чого тут догадки зарозумілі висловлювати.

Причина смерті: різка серцева недостатність, причини не з"ясовані.

Не та ситуація, хлопці: домашній, спокійний 15-річний хлопчина, далекий від клубів і т.д. Був присутній і спорт і доглянутість з боку батьків (навіть до стоматолога з ним мама ходила, і при потребі додаткове обстеження пройти). 

Серце, така вже штука. Вчора здорове, а сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З проф. точки зору: є такий діагноз "Раптова коронарна смерть". Виставляється коли смерть раптова і немає інших органічних чи функціональних причин для цього(тобто на вскритті не виявлено причини смерті). В теорії - спазм коронарних судин і різка зупинка серця, причини не зясовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вважаю що навантаження на фізкультурі не причина. Активно грати можна і в дворі.

Тут справа дійсно в діагностиці. А хлопця мама обстежувала цього ж року, я тому свідок. Ніяких проблем із серцем не було. Та і до того ж був медогляд перед вступом у коледж.

Обслідували не у "кардіолога" Подлевської, випадково?

Я колись був в неї(в мене тиск завжди підвищений, бо молодий ще), а вона мені мозгі полоскала, шо від всіх хвороб допомагає китайське лікування, а як взнав скільки воно стоїть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Официальная версия, о которой молчат.

2 и 14 октября 2008 г. украинские СМИ сообщили о смертях на уроках физкультуры трёх школьников, из Запорожской, Черновицкой и Волынской областей . Во всех трёх случаях обращают на себя внимание следующие факты:

дети умерли от сердечно-сосудистой недостаточности;

дети были здоровы, активно занимались спортом, смерть произошла на фоне полного отсутствия жалоб.

К сожалению, официальными лицами были озвучены только обычные «дежурные» причины происшедшего – «всплеск гормонального фона», «врождённая болезнь сердца» и т.п.

При этом даже не рассматривалась давно уже «узаконенная» официальная версия министерства здравоохранения - согласно приказу МОЗ №48 от 03.02.2006, острая сердечно-сосудистая недостаточность может наступить в течение 72 часов после следующих прививок (приложение 2):

АКДС, АаКДС, АДС

против кори, краснухи, паротита, ветряной оспы

против гепатита Б

другие вакцины (сюда же, видимо, относится и проба Манту)

По данным blik.ua, прошлой осенью в Украине на уроках физкультуры тоже погибли двое школьников (в Сумах и в Херсоне). Как известно, именно осенью обычно всем школьникам делается печально известная (приложение 3) проба Манту, уже успевшая (в той же Черновицкой области!) в этом году собрать свой «урожай» (приложение 4). Дети того же региона и в то же время вдруг пострадали от некоего «отравления» (приложение 5) – на подобные «странные совпадения» мы обращали внимание общественности ещё в прошлом году (приложение 6). Не менее интересно и "совпадение" смерти школьника из Луцка с зафиксированными накануне в том же городе тяжёлыми осложнениями на прививку от дифтерии (приложение 7). Показательно и то, что на момент 15.10.2008 (когда все трое школьников уже похоронены) МОЗ продолжает официально хранить молчание по данной проблеме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема та шо в нас майже всі школьнєгі полюбляють алко, легкі накротикі (типу траффко), і всякого роду енергетики... (рево, бёрн і тп)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Официальная версия, о которой молчат.

2 и 14 октября 2008 г. украинские СМИ сообщили о смертях на уроках физкультуры трёх школьников, из Запорожской, Черновицкой и Волынской областей . Во всех трёх случаях обращают на себя внимание следующие факты:

дети умерли от сердечно-сосудистой недостаточности;

дети были здоровы, активно занимались спортом, смерть произошла на фоне полного отсутствия жалоб.

К сожалению, официальными лицами были озвучены только обычные «дежурные» причины происшедшего – «всплеск гормонального фона», «врождённая болезнь сердца» и т.п.

При этом даже не рассматривалась давно уже «узаконенная» официальная версия министерства здравоохранения - согласно приказу МОЗ №48 от 03.02.2006, острая сердечно-сосудистая недостаточность может наступить в течение 72 часов после следующих прививок (приложение 2):

АКДС, АаКДС, АДС

против кори, краснухи, паротита, ветряной оспы

против гепатита Б

другие вакцины (сюда же, видимо, относится и проба Манту)

По данным blik.ua, прошлой осенью в Украине на уроках физкультуры тоже погибли двое школьников (в Сумах и в Херсоне). Как известно, именно осенью обычно всем школьникам делается печально известная (приложение 3) проба Манту, уже успевшая (в той же Черновицкой области!) в этом году собрать свой «урожай» (приложение 4). Дети того же региона и в то же время вдруг пострадали от некоего «отравления» (приложение 5) – на подобные «странные совпадения» мы обращали внимание общественности ещё в прошлом году (приложение 6). Не менее интересно и "совпадение" смерти школьника из Луцка с зафиксированными накануне в том же городе тяжёлыми осложнениями на прививку от дифтерии (приложение 7). Показательно и то, что на момент 15.10.2008 (когда все трое школьников уже похоронены) МОЗ продолжает официально хранить молчание по данной проблеме.

Брєд. Заказна стаття якогось "писаки", що хоче роздути скандал і прославитись.імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...