Перейти до змісту

Що у вас зараз грає?


WILDCHILD

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...

 

Було великою несподіванкою для мене дізнатись, що цей трек родом із Украіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чому наші пісні звучать так сильно? Тому що я побудував справжню армію! Я виписував гармонії, я поєднував та вистроював шеренги – я побудував армію! Армію гітар! Jimmy Page

 

Завжди слухаю радіо-рокс. Рок! Тількт рок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже подобається ця пісня. Кліп 2017 року. Почав рити, виявляється хлопчина з Молдови. Почав рити далі - в нього є декілька світових хітів, починаючи з 2002-го року... Навіть і не знав...В нього дуже якісні кліпи і на мій смак з дуже гарними дівчатами (особливо в кліпі Чіка Бум). До речі, хто скаже, що то за стиль музики, можливо хто знає схожі пісні, хочу собі в авто накачати...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Дуже подобається ця пісня. Кліп 2017 року. Почав рити, виявляється хлопчина з Молдови. Почав рити далі - в нього є декілька світових хітів, починаючи з 2002-го року... Навіть і не знав...В нього дуже якісні кліпи і на мій смак з дуже гарними дівчатами (особливо в кліпі Чіка Бум). До речі, хто скаже, що то за стиль музики, можливо хто знає схожі пісні, хочу собі в авто накачати...

 

Тю, моя дружина почула цей трек в якомусь магазині, і по її співу ми його цілий день шукали в ютубах і гуглах,. Тепер вона вже 2 тижні ходить і співає його. Ой, я вже і в її смарті так "співаю" :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, vaz75 сказал:

Тю, моя дружина почула цей трек в якомусь магазині, і по її співу ми його цілий день шукали в ютубах і гуглах,. Тепер вона вже 2 тижні ходить і співає його. Ой, я вже і в її смарті так "співаю" :)

 

Отже, наші смаки у музиці з нею співпадають)). Я торчу від цієї пісні....Передавай дружині від мене привіт).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...