Перейти до змісту
WILDCHILD

Що у вас зараз грає?

Recommended Posts

какой полезный неофит, однако. все бы так.. пришпилю я эту тему, пожалуй - очень полезно для ознакомления с музыкой присутствующих :angry: правила напишу позже, а пока советую постить не больше 2-3 вещей в сутки с кратким описанием (группа/альбом/стиль) :

Gamma Ray / Skeletons in the Closet (live) / Speed & Power Metal

05._Gamma_Ray___No_Return.mp3

ps. интересно, быстро ли с такими аттачами закончится место на сервере..

Поширити це повідомлення

швидко. якщо я почну викладувати фюнерал-думові балади по 10-20МБ (меншими вони рідко бувають) :blink:

Ataraxia\5-Il Fantasma dell'Opera (1996)\7-Al Ballo Mascherato.mp3

і не забувайте, що у флеймі вже є подібна тема, але там виключно рок і важче

Поширити це повідомлення

shkoder Якщо ти вважаєш, що ця тема користа, то як тоді на рахунок цієї? Ще в зародку я її у флейм переніс.

А це, ІМХО, повтор.

Поширити це повідомлення

[email protected], предлагаешь объединить? :)

Так, треба обєднати, тільки от не знаю куди, в флейм скоріш за все.

Поширити це повідомлення

[email protected], предлагаешь объединить? :(

Так, треба обєднати, тільки от не знаю куди, в флейм скоріш за все.

туди її , туди , обосную.

в темах Rock, Metal, Alternative, Indie, Punk ,інколи проскакує цікава інфа , а так розділ зафлюдять повністью,

бо тут пости враховуються , а там ні .

ну не знаю чи потрібно мр3шкі закачувати сюди (вінти не резинові), краще зовнішні і на YouTube . ;)

Поширити це повідомлення

shkoder Якщо ти вважаєш, що ця тема користа, то як тоді на рахунок цієї? Ще в зародку я її у флейм переніс.

А це, ІМХО, повтор.

Дик я її одразу у флеймі створив. Це реперську тему у флейм було перенесено.

Поширити це повідомлення

Ну як вам моя тема? :)

Ще раз скажу , що місце її у флеймі .(а так законий слосіб набивати нюбам кількісь постів)

треба просити модера щоб обєднав дві теми.

Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках, Рок, Метал , чим відрізняється від Що у вас зараз грає?, тільки тим що друга в розділі Rock, Metal, Alternative, Indie, Punk.

а топік стартеру видати попередженя , за те що не читає правил і не використовує пошук. ;)

2 WILDCHILD  

а я то думав що то такі нові групи 14, 01 :ohmy: , але взнав що це вже в мене є тільки коли скачав. :D

Поширити це повідомлення

Ну як вам моя тема? ;)

Ще раз скажу , що місце її у флеймі .(а так законий слосіб набивати нюбам кількісь постів)

треба просити модера щоб обєднав дві теми.

Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках, Рок, Метал , чим відрізняється від Що у вас зараз грає?, тільки тим що друга в розділі Rock, Metal, Alternative, Indie, Punk.

а топік стартеру видати попередженя , за те що не читає правил і не використовує пошук. :D

знач прийдеться об'єднати... бо проморгав я шо така тема вже :ohmy: є

Поширити це повідомлення

The Great Kat родилась под именем Katherine Thomas в Свиндоне (Swindon), Англия, и переехала в Штаты, когда ей было три года. Она слушала Бетховена с рождения, и поняла, что её миссия – стать композитором и музыкальной революционеркой. Kat начала заниматься классическим пианино в 7 лет, классической скрипкой - в 9.

В 15 лет The Great Kat была принята в престижную Juilliard School в Нью-Йорке в качестве студента по классу скрипки. Выпустившись из этой школы, The Great Kat начала выступать, играя на классической скрипке в Carnegie Recital Hall, в Мексике, США и Европе.

После мирового турне The Great Kat поняла, что классическая музыка мертва, и она начала обновлять классику элементами Speed Metal, перекладывала скрипичные соло на гитару. Kat изобрела новый жанр музыки: «CLASSICAL/SHRED» – быстрый, яростный и виртуозный.

The Great Kat – единственный музыкант в своем роде. Она играет куски из избранных произведений классической музыки (из Вивальди, Бетховена, Баха, Вагнера, Листа и Россини) и переоркестрирует их целиком с виртуозностью на Shred Guitar, после чего смешивает их с группой, играющей Speed Metal и классическим оркестром.

Музыка The Great Kat известна во всем мире своей феноменальной скоростью, сложными классическими мотивами, распределением контрапункта, гитарными рифами, маниакальными криками, тяжелыми ритмами и разрушительными звуками.

Great Kat \ 1997 Guitar Goddess \ The Barber of Seville

The_Great_Kat___The_Barber_of_Seville.rar

Офіційний сайт 

Поширити це повідомлення

Ossian \ A Lelek Hangja 2006\ Egyek Vagyunk

Угорський Heavy Metal.

Хоч і мадярська "шкрябає" трошки вухо ^_^ , проте група талановита,6 альбомів що маю, прослуховую завжди з насолодою.

Зазначена пісенька входить в лірично-інструментально-баладний (як на мене) альбом групи, просто слюні пускаю...

Поширити це повідомлення

в звязку з концертом Queen , рішив послухати 

Queen + Paul Rodgers \ 2005 Return of the Champions\IMG533-1221255006.jpg\Can't Get Enough Queen___Paul_Rodgers___Can_t_Get_Enough.rar

для порівняння 

Bad Company\1974 Bad Company\IMG533-1221255213.jpg\ Can't Get Enough

Bad_Company___Can_t_Get_Enough.rar

PS. Для тих хто в танку , Paul Rodgers бувший вокаліст таких відомих груп Free , Bad Company , The Firm (разом з Джимми Пэйджем), і грали вони, як тоді говорили важкий блюз, або скорочено R&B,це зовсім не те що зараз під цим розуміють.

Поширити це повідомлення