Перейти до змісту

В МЕНЕ НОВИНИ І ПИТАННЯ!!!


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

1. Я вдарилась в журналістику. Вітайте (я заступник редактора журналу "Наша Малеча" і , може!!!, еротичного журналу "Насолода")

2. Прошу вашого дозволу використовувати ваші відповіді в різних темах у статтях і матеріалах, а я буду скидати статті.

3. Поділіться враженнями від різних закладів громадського харчування (ресторани, бари etc.) для святкування днів народження дітей (стаття називається "Влаштуй дитині свято")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol: Бари дитячого харчування

Був малий був на дні народженні у фієсті--для дітей не підходить-темно ,шумно,накурено ітсетера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо! Вітаємо!Вітаємо! Завжди раді:) Чим плідніша співпраця, тим міцніша дружба :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для насолоди якісь практичні досліди будуть?

Толь, будеш піддослідним??

Краще кажи, де малій ДН святкуєш :lol: і куди б повів, якщо шо.

ДО ВСІХ. Давайте, я буду ссилатися на учасників форуму "Луцьк.борд", бо дивно буде, якщо я буду в журналі ваші ніки вставляти :).

АБО варіант, пишеш шось, шо хоч увєковєчіть - давай Ім.я і ПРІЗВИЩЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

".. згідно проведеного опитування Луцького інтернет-комьюніті, а саме www.board.lutsk.ua, чисельність якого складає біля 4,5 тис. користувачів ..."

:lol::):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

".. згідно проведеного опитування Луцького інтернет-комьюніті, а саме www.board.lutsk.ua, чисельність якого складає біля 4,5 тис. користувачів ..."

:lol::):)

краще понад 4500 ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 4,5 тис. користувачів зареєстрованих. А всіх їх опитати нереально, тому що постійних мемберів борди значно менше, напевне десь до тисячі набереться, тих хто постійно переглядає форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з цікавою роботою!

На форумі уже піднімали тему дитячого відпочинку.

Щодо "Піраміди", згідна з Толіком. Окрім поганого меню, жахливе обслуговування. Писала навіть скаргу, нічого не міняється.

Якщо день народження в теплу пору, то я б радила (з власного досвіду) "Білочку" за Струмівкою. Там є все для дитячого свята: майданчик, футбольне поле, тенісні столи, музика, тір, спортивний інвентар і т.д. Діти бавляться із задоволенням.

Ближчий варіант "Любава" (якщо назву не помиляюсь), що біля стадіону. Там теж є майданчик, правда простору менше.

Шикарний варіант "101 км", але ціни кусючі.

"Тік-Ток" не пропоную, гадюшник.

Ще один варіант - столики в парку біля "Рошен-майданчику". Солодне поруч та із собою можна щось взяти. Дешевше. Для діток головне розваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!!

Якшо чесно,то в Луцьку дитячих кафе-не є.Так шо вроді і писать нема про шо,а нє якраз про це і напиши.Але кого тут винуватим зробиш,Шибу?Ні,він тут на жаль ні причому.О,краще про садочки напиши,тут якраз по Шибі проїхатись можна,зразу будеш опальна журналістка :D

ЗІ:а памьятаєте "Мальвіну","Буратіно","Сніжинку"?Горілка їх знищила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!!

Якшо чесно,то в Луцьку дитячих кафе-не є.Так шо вроді і писать нема про шо,а нє якраз про це і напиши.Але кого тут винуватим зробиш,Шибу?Ні,він тут на жаль ні причому.О,краще про садочки напиши,тут якраз по Шибі проїхатись можна,зразу будеш опальна журналістка :D

ЗІ:а памьятаєте "Мальвіну","Буратіно","Сніжинку"?Горілка їх знищила.

просто дітки на стільки солоденького не наїдають, на скільки дяді і тьоті горілочки напивають:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...