Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

Капелло на Украину созывает сильнейших.

79177.jpg

Наставник сборной Англии Фабио Капелло назвал имена игроков, которые будут вести подготовку к матчу отбора ЧМ-2010 против сборных Украины и Беларуси.

Не сможет помочь англичанам Джермейн Дефо, у которого травма руки. Его заменил нападающий Астон Виллы Габриэль Агобнлахор. Также вернулся в состав, пропустивший последние матчи сборной голкипер Дэвид Джеймс.

Вратари: Грин (Вест Хэм), Джеймс (Портсмут), Робинсон (Блэкберн).

Защитники: Бридж, Лескотт (оба - Ман Сити), Браун, Фердинанд (оба - МЮ), Эшли Коул, Терри (оба - Челси), Джонсон (Ливерпуль), Апсон (Вест Хэм).

Полузащитники: Барри, Райт-Филлипс (оба - Ман Сити), Бекхэм (ЛА Гэлэкси, США), Каррик (МЮ), Джеррард (Ливерпуль), Лэмпард (Челси), Леннон (Тоттенхэм), Милнер (Астон Вилла).

Нападающие: Агбонлахор, Хески (оба - Астон Вилла), Коул (Вест Хэм), Крауч (Тоттенхэм), Руни (МЮ).

Не факт що вийдуть сильніші, але все ж Капелло їх везе. Лампард, Джерард і Руні якщо вийдуть, то нам і цих трьох хватить.

--джерело--

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну побачім по настрою наших що вони заспівають,англійці хоть приїдуть з "головними" ігроками там не зрозуміло хто вийде і як буде грати,у Англії був важкий тур и ЛЧ так що Руни и ко.не такі вже й свіжі будуть.Друге діло Капелло,щось дай придумає а от що придумає наш це ???Можуть наші виграти якщо настрій буде і фізично готові,особливо фізика англійці думаю будуть вяленькими,своє діло будуть робити дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милевский может не сыграть с Англией

i56789_79302.jpg

С выходом капитана Динамо Милевского в матче против Англии могут возникнуть проблемы.На вчерашних вечерних занятиях национальной команды Артем, напомним, отсутствовал. В то время как у команды вчера была тренировка, сауна, бассейн, Артем лечился.

"Я очень плохо себя чувствую", — сообщил газете "Сегодня" затемпературивший футболист.

Если не успеет восстановиться, шанс выйти в основе получит Селезнев, Воронин или Гоменюк.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас сама команда огого яка. Що, селекційні служби європейських клубів ідіоти чи що?

А от тренер ніякий. Таке відчуття, що він команду робить за коментарями в інтернеті, дивиться там, кого в стартовому випустити, яку схему взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воронін - ЕКСКЛЮЗИВ напередодні Україна-Англія

Щось занадто акцентують увагу на основному складі Англії, я вже почав думати що це накручування наших, щоб недумали шапками закидати другий склад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Росію теж буду вболівати,мач з німцями має бути суперовий і у Аршавіна і ко. хороші шанси на перемогу.Хороші виконавці, чудовий тренер,а у нас

Михайличенко.Мій прогноз

Росія - Німці 2:1

Україна-Англія 1:1(краще хай не збудеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би щоб Росія виграла і думаю що так і буде, рахунок незнаю, а от на наш матч ставлю на нічию, тільки 2:2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна-Англія

Росія - Німеччина

прогноз - обидва 1-2 на користь гостей , тобто Україна в прольотІ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевченко мазіла , пенальті не реалізував! :angry:

Назаренко молодець , після 1 тайму 1- 0 !!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода росіян,ну в них стикові будуть ще грати,а от наші якщо не виграють будуть "останніми"дурнями-англійці дарують мач ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб я сказав зараз на місці Михайличенка -- не хвалив і не критикував би, настанови на 2-ий тайм, а саме щоб був постійний тиск, передачі вперед, тримати в напрузі. Англійці дійсно хоч і сильним складом, але матч здають.

Стукаю по столі і плюю через плече.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо украинцам усилять левый фланг обороны.

Руни там свободно себя чувствует и прострелы оттуда регулярно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, мне показалось, что Милевский не успевал за своей проброской. зря на нем был "фол последней надежды".

а вот удар Милевского почти в крестовину - это просто жир! вообще, хорошо играет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінити Ракицького і трохи потім Хачаріді

А так зовсім непогано дивляться )

ех..якби ще й 2:0 було б :)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію що Росія вилетіла. Хм, відсотків на 80 був впевнений що пройдуть бундестім. Почитаю потім звіт про матч, але в голові почав крутитись матч на останньому Євро з голандцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недумаю що здають

англія грає для задоволення, а наших і налаштовувати проти такої команди не треба, головне щоб сил хватило на дугий тайм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добивать надо англичан. сильно они нервные.

и их момент был на штрафном - не использовали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...