Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

В наших шанси є,якщо будуть прогресувати.Михайличенко не той тренер щоб пропхнути команду.Футболісти хороші в нас є,остається збалансувати команду і настроїти гру.

post-1137-1219404259.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Англія і Хорватія - це і є реальні суперники. Це ж перемога Хорватії над Англією стала щасливим білетом збірної Росії по футболу на ЧЄ 2008.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не списуємо і білорусів.Дивився наших з поляками,моментів мало,гри поки не видно,Шева потеряний вообче.Добре хоч м"яч держали,браку у передачах було меньше як завжди.Хоч мотивація і настрій 6 вересня будуть іншими гра буде важка,і думаю сусіди гола нам заб"ють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Перші 3 очки маємо. Більше нічого сказити -- не здивувався б якби білоруси виграли, сильно виглядали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не белорусы хорошо выглядели, это наши, как всегда, ничем не удивили. Жмется федерация на нормального тренера, вот и имеем гол с пенальти на последней минуте. Хотя, и испанцы, и итальянцы тоже не блеснули в матчах с соперниками послабее белорусов. Но равняться нужно на лучших, а мы, как всегда лишь ищем позитив в том, что смогли с трудом совершить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на матчі в Львові!!! Вражень не передати!!! Дуже радий, що поїхав!

Україна поганенько грала, а Глеб всіх рвав :_37:

Але МИ виграли!!! Ще й як.. :)

P.S. Це я був перший раз на подібному матчі! Тепер буду їздити кругом, якшо не дорого буде білет і буде можливість їхати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да з такою грою збірної білетик на ЧС 2010 нам не бачити. Але як кажуть "Надія помирає останьою!" Так, що УКРАЇНА ВПЕРЕД! :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина надія - випадково пройти Англію :_37:

Але з такою грою ми не виграємо навіть в Білорусії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут відео матчу Україна - Білорусія.

http://video.i.ua/user/1126403/12315/57282/

Р.S. Перед матчем відбулась бійка між фанатами України і Білорусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... Перший тур і вже є сенсації))) Австрія - Франція 3-1, Румунія - Литва 0-3 :_37: та й Італія спаслась на останній хвилині проти Кіпру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.S. Перед матчем відбулась бійка між фанатами України і Білорусі.

незнаю какая там драка,

мы с белорусами фоткались перед матчем

post-4-1220788780.jpg

p.s. обратите внимание на футболочку белоруского болельщика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-дя.... навіть нашій збірній удача часом посміхається, це ж треба пенальті на останній доданій хвилині реалізувати....

вітаю всіх! будемо прогресувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, з такою удачою можем і з першого місця в групі... :)

Згадаймо збірну Блохіна, де везло чи не в кожному матчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою грою наші можуть вихід запити англійським чайком і закусити білоруською бульбою.Ох відомстять сусіди через рік дома.Я навіть не вірю що казахів здолають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановне панство!

Сьогодні грає наша збірна з Казахстаном. Пропоную всім бажаючим зробити прогноз на матч.

Ось мій прогноз:

Казахстан 1-2 Україна (навіть з поганою грою я залишаюсь оптимістом і буду вболівати за своїх)

Хорватія 2-0 Англія (теж цікавий буде матч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казахстан - Украина = 0:1

Хорватия - Англия = 2:1 (или 1:1) - тут все будет зависеть от решительности Капелло и злости англичан за пролет мимо Евро :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...