Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

я сборную вчера в Киевском аэропорту видел

и глядя на уставшие и печальные лица украинцев понял: не выиграют...

Михайличенко ваще нервный какой-то был, вот и "сплужил" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Перший тайм можна занести в актив, а ось другий... нема слів. Для кого команда взагалі грає? Вболівальники зібрались на стадіоні подивитися цікаву гру збірної, а що отримали? :P ... В другому таймі ми бачили тільки пародію на футбол продемонстровану українцями... дуже шкода.

Михайличенко тоже намудрив, треба було ще після 1 тайму міняти Назаренка і Голайдо... обов'язково випустити Вороніна, який би поміг Шеві в нападі... А так маємо те що маємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Михайличенко сплужив із замінами...

Я б навіть сказав зі складом на матч.

Взагалі не розумію, як можна було не дати в Харкові зіграти Девічу? Хлопець в хорошій формі, забиває, рветься зіграти за Україну.

Але ж, - ні! Треба було випустити Голайдо :sm128:  Невже воно краще?!

А тактика яка? Убожество... :wacko: Закидаємо м'яч вперед, а там хай як хочуть, так і розбираються. А стандарти? Гра в пас? Комбінації? :)

Ех... Одним словом - вітаю всіх з "очком" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49595.jpg

Цей дядько, вибачте на слові, баран!

Чого не випустити Вороніна???

Шевченко сам бігав увесь матч.. йому ніхто і момента не міг створити, якщо він сам не забере м"яча!

Чекаємо наступного матчу весною, коли Англія розірве Україну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну он же сказал после матча, что у Воронина накануне родилась дочь и морально он был далек от футбола. Потому, думаю, что все-таки он был прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там кричав, що Михайличенко правильно поступив?

Читаємо! <_<

Воронин: "При таком отношении не хочу играть за сборную"

49672.jpg

Нападающий сборной Украины Андрей Воронин недоволен своим невыходом на поле в матче против Хорватии.

- Наверное, я единственный, кто хотел, чтобы я сегодня вышел на поле, остальные этого не хотели. К сожалению. То, что от меня зависело, я бы сделал. Даже намного больше.

- Вы обижены на Михайличенко?

- Просто при таком отношении я не вижу смысла вызывать меня в сборную. Я нахожусь сейчас в прекрасной форме. Я провел много игр, в последней игре забил гол и чувствую себя просто великолепно. Почему я сегодня не играл, я не знаю. Если кто-то скажет, что я перегорел из-за того, что моя жена лежала на родильном столе, то это будет неправдой. Наоборот, я был счастлив, все ребята меня поздравили, и они видели, что я горел и хотел выйти на поле до последней минуты.

При таком отношении я не хочу играть за сборную. Не то, что не хочу - я хочу играть за сборную, я люблю свою страну, и мне было очень приятно, что болельщики меня поддержали. Я всегда приезжал и буду приезжать, но при таком отношении я просто не вижу смысла это делать. Видимо, я не попадаю в планы Михайличенко. Мне тяжело объяснить то, что сегодня произошло или то, что произошло в Казахстане. Либо мне нет больше места, либо тренерский штаб не находит мне месте в сборной. Сейчас есть смысл об этом сказать.

Честно скажу, при таком раскладе, который был сегодня, лучше бы я присутствовал на родах своей жены.

(с) football.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні відбулися чергові матчі відбору до ЧС2010.

Україна цьго дня відпочивала, а грали основні наші суперники Англія і Хорватія. Оскільки від Андорри не дуже очікували сенсації то головні сподівання були на білорусів які вдома грають досить непогано. Але сенсації не відбулось, хоча після першого тайму рахунок був 1-1.

Хорватія Андорра 4 : 0

Білорусія Англия 1 : 3 (У англійів забили Джерард і два голи Руні)

Группа 6

1. Англия.......12

2. Хорватия....7

3. Украина.....7

4. Беларусь...3

5. Казахстан..3

6. Андорра.....0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Англія вже в фінальній частині ЧС, імхо :). Другою такою командою повинна бути Україна... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що далі? :0024: ... В нас є пріоритет над хорватами, це 3 очка (правда вже 0, але є гра в запасі). Все можливо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,буде.Дві гри з Англією,хорвати і білоруси на виїзді.

Якщо пощастить, то будемо мати по очку на виїзді з хорватами і білорусами, і з англійцями вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из лучших арбитров современности словак Любош Михел неожиданно повесил свисток на гвоздь, сообщает Futbalsfz.sk.

Сегодня он объявил о решении Словацкой федерации футбола, а также отправил соответствующие документы в УЕФА. Причина до боли проста - проблемы со здоровьем.

Михел давно страдает от проблем с ахилловым сухожильем и после матча отбора к ЧМ-2010 Бельгия - Испания принял решение сделать операцию. По предварительным прогнозам на восстановление понадобиться минимум четыре месяца. Однако словак не стал ждать.

40-летний Михел успел поработать на четырех крупных турнирах на уровне сборных, а также обслуживал финал последней Лиги чемпионов МЮ - Челси.

Интересно, что предпоследним матчем в карьере Михела стал поединок чемпионата Украины Металлург З - Металлист.

http://football.ua/countrieselse/news/50382/page9.html

е-е-ех, жаль, класний арбітр уходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В мене чомусь чуйка що наші сьогодні заб"ють але не виграють :D .Шева навряд а от якщо Вороніну хто паса хорошого дасть то може,у Герті на нього буквально моляться :sm142:

А білоруси тим часом казахів натянули 1:5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій прогноз Англія 2 - 1(0) Україна. Буду вболівати за перемогу над Англійцями, але потрібно бути оптимістами... не дано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можна з ними грати.Тільки боюсь перепуганий Михайличенко вибере тактику як у 1941-держаться,держаться,держаться.Пресинг і в атаку :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крауч-патик довгов"язий вставив свою клюшку,дивно що не баняка та й наші провтикали.Можна забивати нервують англійці,і наші суетяться як підходять до штрафної не знають кому пас віддати.Потрібний точний пас.ВПЕРЕД УКРАЇНА!ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ-УКРАЇНА ВПЕРЕД! :friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ

ЧУЙКА сработала мать їх королеву в дишло :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічний другий гол не накритий ігрок перед носом воротаря-нема слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну піпєц повний.... Я не знаю кому ще так англійці давали грати у себе вдома.....а наші взяли і достояли останні 8 хвилин....

Ну Шева хоч забив, хоч це радує... і що не програли з різницею у кілька м'ячів. Не радує, шо знову поміняли серед матчу Вороніна, це хвороба усіх тренерів збірної. І навіщо було взагалі випускати на такий матч Слюсара, Валяєва і ще одного(вже не пам'ятаю як його...). Їм що нема більше де досвіду здобувати, як у одному з найважливіших матчів збірної? Одним словом Михайличенко знову щось "намутив", як і у матчі з хорватами...

Хоча якщо британці будуть грати так само, то можемо розраховувати на очки вдома з ними ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да... зовсім трішки не вистачило нам часу, щоб залишити Уемблі в хорошому настрої, та з +1 очком до нашого доробку :(. А так, маємо те що маємо... Цей матч був не такий важливий для нас, як той, що буде в червні, коли будемо грати з Хорватами, нашими головними суперниками за 2 місце. Ось там потрібно буде викластись на всі 200% і дати бій хорватам, тоді буде чудовий шанс вийди в плей-офф ЧМ2010.

І ще, надіюсь до того часу Гусєв набере хорошу форму і повернеться до збірної, а це значне підсилення. Також хотів би бачити в сбУ Годіна, такий гравець нам дуже потрібний, імхо.

ЗІ Польща дала жару Сан-Марино, цілих 10 голів залетіло в іхні ворота :0044: ... ну і звичайно, як же не помітити те, що Болівія просто таки розтрощила Аргентину 6-1 о_О, ось вам і "тренерський хист" Марадонни :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЄЗДАРІ - це одним словом. На останніх хвилинах пропустити гол, ну то це в нашому стилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нельзя рассчитывать на какой-либо положительный результат, когда ты соперника боишься.

мяч в ногах не держали, а старались побыстрее отфутболить его от себя. причем не пас, а просто отбить.

ну и защита... Крауч не головой забил. если б головой - то ладно. он и так как из баскетбола.

второй гол - тоже на защите полностью.

нельзя давать пасоваться в своей штрафной...

сколько раз англичане получали пас на 11-метровой отметке!

немного получилось сбросить страх, после гола Шевы. но и это не спасло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...