Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

Хорватія - Білорусь 06.09.09

Подивіться як білоруси грають. Ой і непереливки нам буде з ними грати :( По підбору гравців ми то сильніші, але в нас Михайличенко <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не бачу "іскри"в грі наших,мозг треба в центрі-гри нема,забагато "звёзд",не вливаються :D Михайличенко,треба мінять якщо програють да і так тоже.Білоруси якщо фізично не підсіли дадуть нашим "гопака"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, у середу всяке може бути. Можем із чс-2010 попрощатися, якщо 3 очки не візьмемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що люди скажете?

хто що прогнозує?

Можливо гра проти Андори піддасть нашим якоїсь впевненості!

Білорусь на теперішній час хороша команда, але наші повинні обовязково її обігрувати!

Бажаю всім удачі, тримаємо кулаки за наших і багато завтра не пємо!

за хороший футбол! :friday::friday::friday::friday::friday:

мій прогноз: 1:2 на користь українців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще було би добре аби Хорвати з Англією очок не взяли

мій прогноз: 1:2 на користь українців

тільки би так сталося :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от думаю собі, що англійці мають зуб на хорватів, і до того ж виграшем забеспечують собі перше місце в групі. Різниця у два м"ячі в рахунку має бути. А про наших, то щось нічого в голову і не лізе, все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хтось знає сайт де нормально можна подивитися онлайн трансляцію матча?Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди хтось знає сайт де нормально можна подивитися онлайн трансляцію матча?Буду вдячний.

http://www.atdhe.net/

Попробуй,але що там буде за трансляція не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бернд Штанге, наставник сборной Беларуси:

"Настрой будет серьезным, так как для нас это дерби. Мы должны постараться выиграть эту домашнюю встречу. В этом случае, возможно, нам простят предыдущие поражения. Мы постараемся побороться за третью строчку в отборочной группе.

Украина выше нас по классу, ведь их клубный футбол на другом уровне. Их чемпионат намного сильнее нашего, их сборная сильнее. Но я все же думаю, что мы должны выиграть. Соперник будет настроен только на три очка. И в этом заключается наш шанс. Надо использовать все моменты, когда они будут оголять тылы".

А це ж дійсно так і є, три очки обом сторонам як кров з носу потрібні :) Має бути рубка на полі :0130::0121: і саме такий тон гри задаватимуть білоруси. Буду тільки радий такому футболу, люблю коли обидві команди кістьми лягають за перемогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл_ть, достав вже цей футбольний патріотизм!!! При всіх національних тренерах збірна за майже два десятиліття тільки ОДИН (!!!) раз виходила з відбіркової групи. І камня не кину в нашу збірну, але цього уй_бка Михайличенка четвертував би. Зараз в інтерв"ю своїми як завжди переляканими очима буде давати свою тупорилу оцінку гри. А та гра була? Чи може хтось сказати що збірна в цьому матчі грала в атакувальний футбол, чи більше захищалась, чи на контратаках, чи ще якось??? Та ніяк вони не грали, ні гри, ні тактики взагалі не було, пінали того м"яча в надєждє... Зла нехватає з таким підходом!!!

Це буде абзац, якщо наступним тренером в збірної буде ще одна хрєнова легенда нац. футбола!!! :_17: :_17: :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці білоруси,показали як треба в пас грати і в контру бігати :sm110:

Тільки відбір зразу пас на Глеба і четверо уже вибігають,просто чудові розрізні паси,браво!Шкода що не виграли.

Сподіваюсь наша молодь підтянеться до 2012 ^_^ ,старічкі ніякі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Белорусы молодцы, наши лохи, а Милевский жлоб, хотел крутой хутбол показать, финты не нужные финтил вместо пасов и нифига не вышло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто немає на що дивитись.

Мене вистачило на 71 хвилину, і то з великим трудом. Вкотре переконався, що нинішня наша збірна просто неварта ЧС2010.

Адже футбол - це ж не пусте ганяння м'яча. Повинна бути якась естетика, насолода.

А яка насолода від таких матчів? Дивишся, сподіваючись, мов, авось заб'ють, авось пощастить? Отак і мучимось на авось весь відбірковий цикл.

За великим рахунком вже і не пригадаю, коли отримував задоволення від гри національної збірної? :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А англійці на 18 хв. вже 2:0 виграють....

Це як завжди, коли суто від нас щось залежить -- пиши "пропало" :( ну от чого так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ждемо мож Блохін через рокі 2 вернеться,Шеві буде 35 :) Мілевській підхарював своїми падіннями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди як там грає Англия Хорватия ?

По каналу "Футбол" зараз показують, в 22:00 почали. Якщо нема, то на football.ua можеш слідкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А англійці на 18 хв. вже 2:0 виграють....

Це як завжди, коли суто від нас щось залежить -- пиши "пропало" :( ну от чого так?

Як казав А.Рева:"Да потому что они пидарги..."

Шутю канечно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б Аргентинаї-Бразилія 1:3 глянув повторчик :) Марадонна кричав що порве бразильців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце дивився Англія 5-1 хорватія. Да, фантастичний футбол,як бальзам на душу. Ось як треба грати у футбол. Англійці цілих 90+додані пресували хорватів.

Тепер би ще до нас резервним складом приперлися-ото була б справжня помста хорватам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От який вони шанс спортили виграли би Білорусь і вже були би на ЧС 100%,Англия такий подарунок зробила у вигляді 5 мячів <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...