Перейти до змісту

ЧС-2010,Футбол


spqr

Рекомендовані повідомлення

Читаю коменти на футболі, так Срну обливають по чьом зря. ІМХО заслужив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вітаю всіх з перемогою, але враження було що десь на ДПЗ волинь 2 з кимось грає, а на матч євро турніру аж ніяк не тягнуло, навідь було чути, під час виконання гімну, як його співає шевченко, між іншим найбільша перемога нашої збірної, вітаю, чекаєм понеділка і нашого суперника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 15:00 за Київським часом по евроспорту в прямому ефірі покажуть жеребкування стикових матчів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жеребкування плей-офф чемпіонату світу

1. Ірландія - Франція

2. Португалія - Боснія і Герцеговина

3. Греція - Україна

4. Росія - Словенія

Матчі плей-офф пройдуть 14 та 18 листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тільки уявити "радість" елінів :) А ми повинні їх проходити, інакше ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер,нашим повезло,греків можна "делать".

Все ж в глубині душі хотілося щоб нам попалася Росія + сделать їх по самоє нєхачу.. Повезло їм на цей раз, повезло.. :)

А ти впевнений що ми iх би зделалi? Я - не очень (хоч я i патріот) ? А так хоч э реальнi шанси :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбольний матч Україна - Греція відбудеться на "Донбас Арені" у Донецьку

КИЇВ, 27 жовтня. (УКРІНФОРМ). Стиковий матч "плей-офф" у відповідь відбіркового циклу чемпіонату світу-2010 з футболу між національними збірними України та Греції відбудеться 18 листопада на стадіоні "Донбас Арена" у Донецьку. Зустріч почнеться о 20.00. Про це стало відомо сьогодні під час спеціально скликаної прес-конференції за участю головного тренера "синьо-жовтих" Олексія Михайліченка і віце-президента Федерації футболу України Володимира Лашкула.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, перша зустріч суперників відбудеться 14 листопада на Олімпійському стадіоні в Афінах. Переможець протистояння за сумою двох матчів стане учасником фінального турніру чемпіонату світу, який відбудеться наступного літа у ПАР.

Оце супер,красиво буде і підтримка на усі 50 тищ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав на Сегодня/Спорт що несильно збірна хоче грати на цій арені по причинам неопробуваності поля і нарікання на стан газону. Особисто я то радий що матч буде в Донецьку, підтримка буде ще та :) та ще і другий матч дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стадіон в Донецьку найкраща споруда такого плану не тільки в Україні, а і у всій Сх.Європі. Який ще міг бути конкурс за місце проведення матчу (якщо я не помиляюсь то між Львовом, Харковом і Донецьком)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не те. Пишуть :"Вартість квитків встановлено від 200 до 800 грн., в залежності від сектору стадіону" а на малюнку видно що від 200 до 8000 грн!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чинуш різних рангів, крупних бізнесменів і т.д. Я так думаю. Вєрняково буде представлена на стадіоні і наша політична еліта і представлена не за свій кошт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Михайличенко назвал состав

b1efddedd706e7ef3e5670907cbd43a2.jpg

Главный тренер сборной Украины Алексей Михайличенко назвал список игроков, которые будут готовиться к решающим стыковым матчам с командой Греции.

Всего Михайличенко вызвал 24 футболиста. Среди них не нашлось места травмированным Александу Шовковскому и Сергею Назаренко. Зато возвращаются в расположение сборной Дмитрий Чигринский и Андрей Русол, пропустившие игры с Англией и Андоррой. Есть в сборной и дебютант. Впервые на такой уровень призван полузащитник Карпат Игорь Худобяк.

Вратари: Андрей Пятов, Рустам Худжамов (оба - Шахтер), Станислав Богуш (Динамо К);

Защитники: Виталий Мандзюк, Евгений Хачериди (оба - Динамо К), Василий Кобин, Александр Кучер, Вячеслав Шевчук, Ярослав Ракицкий (все - Шахтер), Григорий Ярмаш (Ворскла), Андрей Русол (Днепр), Дмитрий Чигринский (Барселона);

Полузащитники: Алексей Гай (Шахтер), Александр Алиев, Олег Гусев, Тарас Михалик, Андрей Ярмоленко (все - Динамо К), Руслан Ротань (Днепр), Анатолий Тимощук (Бавария), Игорь Худобяк (Карпаты);

Нападающие: Владимир Гоменюк, Евгений Селезнев (оба - Днепр), Артем Милевский, Андрей Шевченко (оба - Динамо К).

Матчи против греков состоятся 14-го и 18-го ноября.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приснився перший тайм першого матчу з греками: гра незграбна, але наші все ж краще виглядали, рахунок 0:0 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз знову мирно тихо лягай спати!

нехай тобі присниться як наші в другому таймі рвуть греків "як тузік тряпку"

p.s.тільки коли наші будуть забивати гол, сильно не кричи!! :ohmy: , розбудиш своїх близьких!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже відомо який канал транслюватиме ігру з Греками чи ше ні? Чи це рішатимуть до початку самого матча:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми так сподівались на греків попасти і попали )) але нам часто щастить з жеребом а потім збірна не може настроїтись і лажає (( краще б на росіян вийшли. не можемо позбутися психології меншовартості (( от вийшли б на французів. зіграли на рівні і грохнулит= б їх. оце було б класно. а так - Греція в принципі прохідна а не пройдем то пазорніками станемо ((((

я прогнозую - на виїзді нічия 1-1, а вдома виграєм 2-1. А Михайличенко має останній шанс залишитися за кермом зб. України, хоча особисто я хотів би щоб його звільнили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі прохідна а не пройдем то пазорніками станемо

прохідна то прохідна але неможна забувати шо вони виграли Євро 2004, хоч після того ігра в них стала гіршою.Побачим шо в наших вийде зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі прохідна а не пройдем то пазорніками станемо
ґ

Ми це вміємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так по якому будуть транслювати матч?

по некоторым данным транслировать будет УТ-1, но на их сайте в программе ещё не стоит. думаю каналы до сих пор торгуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...