Перейти до змісту

Big BOARD upgrade 2023


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Waver сказав:

Ті юзери що завжди мали що сказати чи написати пішли і більш не повернулись бо просто не мають стільки свого вільного часу реагувати чи спорити з неадекватами

Назви хоч декількох, хто пішов саме через неадекватів.

  • +1 1
Посилання на коментар
1 хвилина тому, Waver сказав:

Вони мені не називали, але після того з двома я спілкуюся офлайн...

Що не називали і після "чого"?

Посилання на коментар

 

1 hour ago, Waver said:

Конкретних імен не називали але причину озвучили. Після того як перестали щось постити на борді... люди цікаві, після їхнього уходу познайомились та тепер спілкуємся в реалі чи по телефону.

Борда вже не та, адміни недалекі, юзери - додіки, гірші тільки в Теревенях. Не розумію тільки одного: що тебе тут тримає? Ну от справді, ти сам розказуєш, про еталонні групи у ФБ, зразкових адмінів, вихованих юзерів. Нащо так мучитися разом з нами чумними? Я не проганяю, не натякаю, просто зрозуміти не можу.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
2 hours ago, volks said:

Назви хоч декількох, хто пішов саме через неадекватів.

На моїй пам'яті лише двоє заявили про свій "ісход" з Борди і не поверталися - @Shura і @nd_. Якщо не помиляюся, обоє через конфлікт з адмінами (модерами), але на моє імхо через власне чсв.

Посилання на коментар
7 hours ago, nickel said:

На моїй пам'яті лише двоє заявили про свій "ісход" з Борди і не поверталися - @Shura і @nd_. Якщо не помиляюся, обоє через конфлікт з адмінами (модерами), але на моє імхо через власне чсв.

Шура був сам модером, я щось і не пам"ятаю конкретних причин чого він пішов.. А ND (принаймні мені так пам"ятається) псіханув, бо його Маньяк, як мале котеня, мордою в його ж каки постійно тицяв 

Посилання на коментар
9 годин тому, nickel сказав:

Конкретних імен не називали але причину озвучили. Після того як перестали щось постити на борді... люди цікаві, після їхнього уходу познайомились та тепер спілкуємся в реалі чи по телефону.

Аж прямо цікаво, хто ж це так на неадекватів образився

Посилання на коментар
9 hours ago, nickel said:

 

Борда вже не та, адміни недалекі, юзери - додіки, гірші тільки в Теревенях. Не розумію тільки одного: що тебе тут тримає? Ну от справді, ти сам розказуєш, про еталонні групи у ФБ, зразкових адмінів, вихованих юзерів. Нащо так мучитися разом з нами чумними? Я не проганяю, не натякаю, просто зрозуміти не можу.

що ті теривені - лише купа неструктурованих постів.

Посилання на коментар
59 minutes ago, nickel said:

Мені взагалі це у ФБ не подобається.

Я не користуюсь facebook, там що насправді не можна в одній групі зробити  купу інших підгруп і якусь ієрархію? Якщо це так, то це трешово і дуже примітивно.

Посилання на коментар
29 minutes ago, alexvvv said:

Якщо це так, то це трешово і дуже примітивно.

Так, але ці функції згодом активують... за гроші )) як і багато інших.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
13 hours ago, volks said:

Назви хоч декількох, хто пішов саме через неадекватів.

маю підозру що одним з таких вважається луцький нью-орлеанець

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар

Напевно таки все перебив ютюб.

Там можна дивитись, СЛУХАТИ,( коли очі та руки зайняті) найбільших профі. Можна писати коментарі в групах ,де є мільйони читачів..

Ну і люди СПРАВИ тягнуться до розумніших.

Щось подібне ,як вимирають села.

Такий закон природи 

Посилання на коментар
20 minutes ago, alexvvv said:

Я не користуюсь facebook, там що насправді не можна в одній групі зробити  купу інших підгруп і якусь ієрархію? Якщо це так, то це трешово і дуже примітивно.

ФБ напевно вважає, що це і є ієрархія. Інфо про Луцьк, знаходиш в Теревенях про Луцьк, про Ковель - в умовних Теревенях про Ковель і т.д.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
20 minutes ago, nickel said:

ФБ напевно вважає, що це і є ієрархія. Інфо про Луцьк, знаходиш в Теревенях про Луцьк, про Ковель - в умовних Теревенях про Ковель і т.д.

дичина, треба створювати 100500 теревенів про Луцьк на кожну тему 

Посилання на коментар
54 minutes ago, Nokian said:

Напевно таки все перебив ютюб.

Кожен по собі судить (в даному випадку це не осуд). Я ютуб юзаю мало.

Коли я писав, що народ звалив на ФБ, то мав на увазі, соцмережі. На той час люди йшли в основному на ВК і ОК, в ФБ пішли ті хто відносив себе до еліти, інтелігенції, і з завищеним чсв. Коли ВК і ОК заборонили в Україні, то в кінці-кінців всі перемістилися у ФБ. Зрозуміло, що коли пишу "всі", то маю на увазі не 100% юзерів, а більшість. Бо частина йшла в Інстаграм, зараз багато відтягує на себе Телеграм, той самий Ютуб теж певною мірою соцмережа. Так само коли пишу форуми вмерли, то не маю на увазі всі 100%, а лише більшість. Хоча б тому що пишу я це на форумі, а не в блокноті. Тобто мінімум один форум ще живий (формально). Залишилося багато форумів спеціалізованих, де накопичилася технічна інформація, яку неможливо ні виокремити з форуму ні зберегти чи перенести на інший ресурс, тому навколо такої інформації і збираються спеціалісти чи просто зацікавлені любителі і такі форуми живуть. Це і 4пда, згаданий вище бмв клуб, форуми цитрусоводів, бджолярів і т.д., але і вони відчули відтік користувачів. Бо аналогічні клуби по інтересам з'явилися і в соцмережах. І з однієї сторони це зручно, гортаєш стрічку ФБ і бачиш усі новини: і про Луцьк, і з групи БМВ, і з групи бджолярів, цитрусововдів і т.д. Не треба заходити на окремий ресурс, подивитися нові пости там, потім переходити на інший, і дивитися нові пости там там. Саме оцією перевагою, на мою думку, соцмережі відібрали користувачів в форумів, а не якісь дії чи бездіяльність адмінів. Прийшли нові часи і разом з ними нові технології. Виросло нове покоління, яке не розуміє привабливості форумів, їм до вподоби інста чи тік-ток. А Борда приречена, бо все це:

Spoiler
Quote

Колись на Борді можна було щось купити,продати,знайти якусь потрібну актуальну  інформацію .

Якщо щось сталося ,і в офіційних змі ще нічого нема,або лише офіційні версії - то на Борді можна було взнати точніше і раніше.

Зараз тг канали реагують майже миттєво,якісь актуальні питання я шукаю в спільнотах того ж вайбер по сусідах,або на роботі .

В силу різних причин експерти на Борді знецінились,ну то й що тоді людям тут робити?

 

тепер є в Теревенях і в Телеграмах

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
9 minutes ago, alexvvv said:

дичина, треба створювати 100500 теревенів про Луцьк на кожну тему 

Я не Цукерберг. Мені можеш цього не писати. )

Посилання на коментар
1 hour ago, nickel said:

Я не Цукерберг. Мені можеш цього не писати. )

йому також це писати немає сенсу,він своє бабло зняв і далі розвиватись не буде

Посилання на коментар
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...