Перейти до змісту

Big BOARD upgrade 2023


Рекомендовані повідомлення

12 hours ago, Factory said:

уххх, давненько так все шустро не грузилось:smile-zachot:

 

 

Ще б якось фейсбук закрити, щоб люди повернулися

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар

Не зовсім зрозумілий принцип роботи отої кнопавки "Нове", що є і знизу і зверху. Вчора змінив в ній лише один параметр про терміни, вибрав "З мого останнього візиту".

Сьогодні тицяю в неї, показує мені здається всього пару стрічок, про продаж залишків компа і оперативки ноута. Думаю щось не то, ага, бачу ! У мене лишився стояти параметр показувати лише нові теми, ок, змінюю його на "показувати будь-які публікації", стрічок зразу побільшало. Думаю ну тепер вже все вірно відібрало. Але фіг там, бачу що з'явилась в списку і нова тема про пошуки репетитора, то як так, то чому ж вона попередній раз не показувалась в новому, коли стояла галочка показувати лише нові теми ? Але коли полистав форум уважніше, то побачив, що і в цій темі про апгрейд борди з'явились нові пости, але їх та кнопавка теж не відібрала. Вобщем поки неясно як вона працює, чи поки ще форум налаштовують то її певно плющить трохи.

Посилання на коментар

Ну хз. Швидко, сучайсно і по дибільному: на 24 дюймовому моніторі влазить аж два коротесеньких речення. Це не претензія до адмінів Борди, це претензія до сучасного дизайну, бо на інших ресурсах ця проблема повторюється, якщо ресурс намагається бути в тренді.

image.thumb.png.121aaf189c4e90dfec00c46721a18e97.png

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
1 hour ago, nickel said:

Ну хз. Швидко, сучайсно і по дибільному: на 24 дюймовому моніторі влазить аж два коротесеньких речення. Це не претензія до адмінів Борди, це претензія до сучасного дизайну, бо на інших ресурсах ця проблема повторюється, якщо ресурс намагається бути в тренді.

 

так, причому ці коротенькі речення ще треба знайти по всьому екрані

Посилання на коментар

Так, погоджуся, для постів на кілька слів це особливо кидається в очі, висота порожнього білого простору... Але зверніть увагу в ліву частину посту і на розміри аватарки :)  Схоже це через такі її задані габарити ми і маємо таку стандартну висоту повідомлення.

І ще запитання: а що це за нова фішка з рангами "Ранг: Новачок 1/14" ?

Посилання на коментар
  • Адміністратори
2 годин тому, SergLutsk сказав:

Так, погоджуся, для постів на кілька слів це особливо кидається в очі, висота порожнього білого простору... Але зверніть увагу в ліву частину посту і на розміри аватарки :)  Схоже це через такі її задані габарити ми і маємо таку стандартну висоту повідомлення.

І ще запитання: а що це за нова фішка з рангами "Ранг: Новачок 1/14" ?

 

нова система рангів та медальок

Посилання на коментар
48 хвилин тому, t0rik сказав:

 

нова система рангів та медальок

Ну це як би інтуїтивно було й так зрозуміло. Питання полягало в тому, що хотілось би побачити якісь пояснення щодо неї, алгоритми нарахування, принципи роботи. Наскільки я зрозумів з минулої версії форуму переїхала лише кількість повідомлень користувачів, а всі інші плюсики, мінуси, ранги, "мегафлудери" і т.д. це все обнулилось і ми всі стали новачками нубами 1-го рівня.

Посилання на коментар
10 minutes ago, SergLutsk said:

а всі інші плюсики, мінуси, ранги, "мегафлудери" і т.д. це все обнулилось і ми всі стали новачками нубами 1-го рівня.

Та ні, все збереглося

image.thumb.png.923cc8dbd48d63821cafc27db8a2038e.png

Посилання на коментар
1 minute ago, Bliksss said:

Цо це за фігня падає? типу як "сніжинки" - тільки у вигляді прямокутників різнокольорових...

святкове конфетті в честь апгрейду форуму

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
  • Адміністратори
6 годин тому, nickel сказав:

Ну хз. Швидко, сучайсно і по дибільному: на 24 дюймовому моніторі влазить аж два коротесеньких речення. Це не претензія до адмінів Борди, це претензія до сучасного дизайну, бо на інших ресурсах ця проблема повторюється, якщо ресурс намагається бути в тренді.

image.thumb.png.121aaf189c4e90dfec00c46721a18e97.png

 

в юзербарі зправа пімпа - Customizer. Larger font-size for posts.

 

 

Screenshot 2023-03-26 173705.png

  • +1 1
Посилання на коментар
  • Адміністратори
1 година тому, SergLutsk сказав:

Ну це як би інтуїтивно було й так зрозуміло. Питання полягало в тому, що хотілось би побачити якісь пояснення щодо неї, алгоритми нарахування, принципи роботи. Наскільки я зрозумів з минулої версії форуму переїхала лише кількість повідомлень користувачів, а всі інші плюсики, мінуси, ранги, "мегафлудери" і т.д. це все обнулилось і ми всі стали новачками нубами 1-го рівня.

 

Все буде згодом. Шось над-то шустро всі рипнулись.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
  • Адміністратори
7 хвилин тому, nickel сказав:

Нічого не міняється

 

не знаю, в мене на льоту шрифт міняєцця.

Посилання на коментар

Так, міняється, шрифт стає трохи більшим. Спочатку навіть не помітив. Але як було два поста на екран так і залишається. Справа не в розмірі шрифту

Посилання на коментар
2 годин тому, t0rik сказав:

 

не знаю, в мене на льоту шрифт міняєцця.

Він мав на увазі, що висота полів постів занадто велика, тобто що незалежно від об'єму самого повідомлення ще пару см тупо білого простору під ним. Але як я вже казав, тут ще впиратиметься в габарити аватарок зліва.

О, і вже є стрілочка "догори", сенкс

  • +1 1
Посилання на коментар
22 годин тому, nickel сказав:

Ну хз. Швидко, сучайсно і по дибільному: на 24 дюймовому моніторі влазить аж два коротесеньких речення. Це не претензія до адмінів Борди, це претензія до сучасного дизайну, бо на інших ресурсах ця проблема повторюється, якщо ресурс намагається бути в тренді.

15 годин тому, t0rik сказав:

 

в юзербарі зправа пімпа - Customizer. Larger font-size for posts.

 

 

Screenshot 2023-03-26 173705.png

 

 

Fluid width - тоді пристосовується під ширину екрана

  • +1 2
Посилання на коментар
1 hour ago, Werwolf777 said:

 

Fluid width - тоді пристосовується під ширину екрана

Це все не те. Як було два пости на сторінку, так і залишилося. 24" монітор - це 2,5 сторінки формату А4, а корисного тексту на новому форумі влазить на цей екран аж 2 коротеньких речення.

  • +1 1
Посилання на коментар
9 minutes ago, HelpBOT said:

Затисніть на клавіатурі кнопку Ctrl і крутіть коліщатко миші вниз, розмір сторінки стане меншим і більше повідомлень буде на екрані.

Хотілося б їх не тільки бачити, а ще й читати. А якщо сторінку зменшити в масштабі, то тоді прочитати текст неможливо через дрібний розмір шрифта. 

To all: не парьтеся через це. Це особливість сучасного дизайну і нічим не лікується. Зауваження було риторичним і не потребує порад.

Посилання на коментар

мінімальна висота поста впирається в розмір автарки (2) +різні паразитні проміжки (напр., 3)

image.png.26a030375b3595b4fa53b37334b814d7.png

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
  • Адміністратори
1 година тому, jack74 сказав:

мінімальна висота поста впирається в розмір автарки (2) +різні паразитні проміжки (напр., 3)

image.png.26a030375b3595b4fa53b37334b814d7.png

Рішанеш?

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...