Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, paksivatova сказано:

Кілька днів тому (а саме в суботу)була на кордоні,Устилуг.

Перед самим кордоном,за кількамот метрів бачила картину як на обочині мами дітей водять в туалет

от так і живуть...

 

людей було тьма,як блох

я відчула себе в якомусь кіно на базарі в афганістані

 

причому що море людей на піший,що море машин ,кілометрів так на 10

 

вчора чи сьогодні десь в новинах мені попадали статті,що вже на кордоні черга 0 -і Устилуг,і Ягодин

 

А по темі,хто знає перевірену людину,що їздить з Луцька в Польщу?

Мені потрібно передачу передати в Жешув.Або ,як варіант,довезти до якогось польського міста і відправити поштою
 

 

 

 

 

Номер в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кого є реальна інфа, що зара робиться Ягодин/Устилуг? На який перехід краще везти (щоб там пішки перейшли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jack74 said:

в кого є реальна інфа, що зара робиться Ягодин/Устилуг? На який перехід краще везти (щоб там пішки перейшли)

На угринові вчора швидко перейшли, сьогодні трохи довше. Віддаєш на посту техпаспорт і везеш під перехід, не стаючи в чергу тих, хто їде на авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мадяры быстро раздуплились. Чергм только из неопланов. Легковые пусто.

УЖГОРОД УМЕНЬШИЛАСЬ, НО ЕЩЕ МНОГО.

Screenshot_20220302-093426_   UA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, yu2007 сказал:

На угринові вчора швидко перейшли, сьогодні трохи довше. Віддаєш на посту техпаспорт і везеш під перехід, не стаючи в чергу тих, хто їде на авто.

Ви вже також намилилися в Польщу ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, weldermaster said:

Ви вже також намилилися в Польщу ? )))

Ага, залишилась дрібниця, змінити стать)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На закарпатских границах нет очередей совсем.

Германия, Чехия, Словакия убрали плату за проезд для украинцев

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Ага, залишилась дрібниця, змінити стать)

Взять на иждивение минимум троих детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось їде,або знає номера груп у Львові?

Треба привезти сьогодні двох пенсіонерів зі Львова до Луцька ,в 19.00 з алізничного вокзалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Хтось їде,або знає номера груп у Львові?

Треба привезти сьогодні двох пенсіонерів зі Львова до Луцька ,в 19.00 з алізничного вокзалу

Ищи в Луцких группах, кто везет своих на эвакуацию на Польшу, обратно пустые будут ехать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я сумніваюся, що з них хтось потім вернеться до нас.

Цитата

Українські біженці отримають у ЄС посвідку на проживання, роботу та освіту, - директива Джерело: https://censor.net/ua/n3321115

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Black Overlord сказал:

Щось я сумніваюся, що з них хтось потім вернеться до нас.

 

На 90 дней дают.

А за 90 мы в ЕС будем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, NoGood сказал:

Перевіз своїх дівчат в Польщу, зараз поляки кажуть робити статус біженця.  відверто скажу ми такий крок не обдумували поки, хотілось би просто на деякий час перебути.  хто підкаже які у нас є варівнти? Можна не робити поки такий статус? Можуть повернутися і при потребі знову виїхати ?

Зараз там приймають нові закони під нас. 

Обіцяють можливість перебування до 3 років, мед страховка, дозвіл на роботу. Діти будуть в школах.

Якщо ви хочете кататися туди сюди, або їхати працювати в інші країни, то це не ваш варіант.

 

Статус біженця актуальний для тих хто поїхав по українським паспортам. Бо іншого вибору в них не має. 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Зараз там приймають нові закони під нас. 

Обіцяють можливість перебування до 3 років, мед страховка, дозвіл на роботу. Діти будуть в школах.

Якщо ви хочете кататися туди сюди, або їхати працювати в інші країни, то це не ваш варіант.

 

Статус біженця актуальний для тих хто поїхав по українським паспортам. Бо іншого вибору в них не має. 

 

різниці немає за яким паспортом заїхала дружина та діти, якщо на біометриці то можеш бути 90 днів далі оформляти біженця, якщо по укр. то через 15 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MACCEN сказал:

 

різниці немає за яким паспортом заїхала дружина та діти, якщо на біометриці то можеш бути 90 днів далі оформляти біженця, якщо по укр. то через 15 днів.

Ще добавлю цікаву інфу. Зі слів дружини. Вчора набирали групу біженців на Голандію. А Голандія це вам не Польща.  Якщо дозволять працювати тим біженцями в Голандії, то це джек пот )))

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, weldermaster сказал:

Ще добавлю цікаву інфу. Зі слів дружини. Вчора набирали групу біженців на Голандію. А Голандія це вам не Польща.  Якщо дозволять працювати тим біженцями в Голандії, то це джек пот )))

 

Так оплата праці в Голландії найвища, а є один ньюанс - клімат(вологість 120%) і сама країна знаходиться чотири метра нижще рівня моря. Короче тиск змінюєтся щопівгодини.
Головне! - отримати "суфі номер", цього достатньо щоб працювати будь-де.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, MACCEN сказал:

 "суфі номер", цього достатньо щоб працювати будь-де.

Що це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, weldermaster сказал:

Що це таке?

це наш аналог індифікаційного номеру, також там напевно всі знають англійську, тих хто не знає напевно й немає

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MACCEN сказал:

це наш аналог індифікаційного номеру, також там напевно всі знають англійську, тих хто не знає напевно й немає

Наврядчи дозволять працювати біженцю в Голандії, Німетчині якщо оформив біженство в Польщі. Але і на тому добре буде, якщо дозволять залишитися в Польщі. Як мед то ложкою )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Наврядчи дозволять працювати біженцю в Голандії, Німетчині якщо оформив біженство в Польщі. Але і на тому добре буде, якщо дозволять залишитися в Польщі. Як мед то ложкою )))

це все ЄС, також там треба розуміти дуже фіговий клімат, кажуь після 35 рахуй вже хврий, не зря там такі зарплати і т.д.

 

якщо вже вирішили я б їхав в Німеччину, там зараз менше біженців, але мову важче вивчити чим ту ж польску, також треба подумати чим все життя займатись, або бути готовим перевчитись, на універсальну професію. Я просто можу уявити скільки там людей і їх треба кормити і т.д., поки устаканиться то діти виростуть. а це навантаження на їхніх тих, хто працює та платить податки тому вони будуть робити все можливе щоб люди вивчили мову й пішли на роботу та на свої хліба - це моя думка.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Наврядчи дозволять працювати біженцю в Голандії, Німетчині якщо оформив біженство в Польщі. Але і на тому добре буде, якщо дозволять залишитися в Польщі. Як мед то ложкою )))

це все ЄС, також там треба розуміти дуже фіговий клімат, кажуь після 35 рахуй вже хврий, не зря там такі зарплати і т.д.

 

якщо вже вирішили я б їхав в Німеччину, там зараз менше біженців, але мову важче вивчити чим ту ж польску, також треба подумати чим все життя займатись, або бути готовим перевчитись, на універсальну професію. Я просто можу уявити скільки там людей і їх треба кормити і т.д., поки устаканиться то діти виростуть. а це навантаження на їхніх тих, хто працює та платить податки тому вони будуть робити все можливе щоб люди вивчили мову й пішли на роботу та на свої хліба - це моя думка.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, MACCEN сказал:

також там треба розуміти дуже фіговий клімат, кажуь після 35 рахуй вже хврий, не зря там такі зарплати і т.д.

Шо ти байки тут розказуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...