Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, zverexe сказано:

хтось вкурсі чи можна перетнути кордон чоловікові за наявність документів пмж в ЄС? Можливо хтось з форумчан перетинав

 Не можна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dima4s сказано:

якщо він громадянин України від 18 до 60 і не має білого білета з виключенням з обліку,  нікуди не випустять

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Gendruk said:

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

Ніт, 

Quote

обмежено придатний

 

Змінено користувачем Fahrenheit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Gendruk сказано:

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

знятий з обліку і виключений з обліку це різні речі.
дивись статтю. якщо стаття по якій знятий має букву " а" або без букви, то більш за все що випустять. на 100% можеш глянути номер статті в законі. там табличка і до кожної статті пише чи випустять.
наприклад якась там "стаття 42а".  якщо а- то випустять. а от 42б чи 42в вже ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Dima4s сказано:

знятий з обліку і виключений з обліку це різні речі.
дивись статтю. якщо стаття по якій знятий має букву " а" або без букви, то більш за все що випустять. на 100% можеш глянути номер статті в законі. там табличка і до кожної статті пише чи випустять.
наприклад якась там "стаття 42а".  якщо а- то випустять. а от 42б чи 42в вже ні.

Дякую, спитав ради цікавості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gendruk сказано:

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/print1487078353429940#Text

Там є таблиця, шукай свою статтю і читай. Якщо коротко, то щоби виключили з військового обліку, то треба бути вже зовсім глибоким інвалідом. Всі інші у воєнний час - придатні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі цікава штука, як там жінки які боряться за те щоб бути на рівні з чоловіками користуються моментом евакуюватись чи якщо чоловікам неможна то й вони не їдуть :D

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Gendruk сказано:

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

 

Картоплю ж можеш чистити?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Gendruk сказал:

Тобто якщо я непридатний в мирний час і обмежено придатний в військовий час і знятий з військового обліку то я виїзний?

щоб була перемога потрібно щоб дуже добре працював тил, а роботи в тилу знайдеться завжди, від стірки одежи солдатам до готування їсти та копання окопів.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви розійшлися? Думаєте якби реально було цікаво то майже за два місяці не взнав би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...