Перейти до змісту

Досвід вступу ТРО


Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір,

чи є люди, як нещодавно вступили / на етапі вступу в ТРО в Луцьку, напишіть кілька слів про процес саме у нашому військоматі, черги час.

Просто в Києві планують зробити 2 тижневі навчання для ТРОшників, і це дуже класно, коли можна хоча б базу отримати.

 

Також, буду вдячний за інформацію по луцькому ТРО в інтернеті, може десь є відгуки, тільки не пусту з волиньньюс, де блаблабла.

3ob3qp-0x0-1280x720-o2p4kjpcivh2rlaks2gc

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна тема, але скоріше за все треба йти в воєнкомат за роз’ясненнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже "просто", спілкувався з командиром луцького тро, є моменти, людям дають базову підготовку ( мають дати), але люди підписують контракт, і в разі надзвичайно стану зобовязані за викликом явитись, також тро може бути застосоване не тільки за місцем тро, тобто і в житомирську і в донецьку обл.

Далі сьогодні потратив 6 годин з 11до 17, щоб подати заяву, заповнити автобіографію, і 4 форми, досить повільно рухались папери, при тому що було десь 15людей.

Завтра буду проходити медкомісію, обіцяють експресом усіх лікарів. Але це коштуватиме 600 грн), 300 аналіз на снід і 300 нарколог.

Ось приблизний список документів, тобто мінімум 2-3 дні вам доведеться потратити.

Хоча довго був, було більш-менш людське відношення, ну і спілкування з бажаючими.

Вразив юрист чи посадовець, який сказав, що від військомату відкупився, але зараз хоче в резерв, сказали візьмуть.

Нам потрібно мати резерв, хоча б з базовою підготовкою і краще іти зараз в мотивований підрозділ з мінімальним злагодженням, ніж потім вас будуть примусово кудись пхати і посилати.

 

IMG_20220223_160416~2.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був у військоматі, медкомісії не було, дзвонив командиру, той сказав, що пакуйте речі, якщо в нас буде потреба то нам подзвонять, якщо є ще бажаючі до вступу в тро, а точніше кажучи, до участі у військових діях чи патрулюванні, то можете писати в особисті, або/і підходити до військомаьту завтра зранку. Завтра буде нова інформація.

 

Усіх, хто хоче допомогти нашій армії без взяття зброї до рук, прошу завтра здати кров на станції переливання крові на пр. Волі, 47 з 8,30 треба мати ідентификаційний і паспорт не хворіти гепатитами та мати хоча б 50 кг ваги.

 

сьогодні я приїхав о 12,50 і бабка сказала, що вони тільки до 13 години(((( ну ще сказала, щоставлять генератор, чесно здивований цим совковим графіком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, тільки відео теорія, в 14 році ходив на деякі тренування, але люди треба, інша річ поки що навіть на таких бажаючих як я нема наказів, просто кордин пробують пробити всюди і чим більше нас буде тим краще, про ризик я все чудово розумію.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ТРО беруть з паспортом, завтра буду перевіряти, до того часу вже буду зібранний, якщо є бажаючі разом, пишіть на вабер 097_667 17 двадцять два

https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/5026206597418537

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав тут:
https://sprotyv.in.ua/?fbclid=IwAR03kqZCBtiyEO83x_Ykrc1IKqDb7L96FGDmJN1VTxzkGuMTpPp6OcJkTsw

Поїхав на вул. Привокзальна 14

Походив, побродив - ніякої тероборони там немає. 

@Revolver Ти за якою адресою ходив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots

я був у військоматі, але там ніхто толком нічого не сказав, зранку дзвонив командиру, він сказав, мол ти документи подав, ми викличемо, зараз побачив це оголошення від мін оборони, що беруть з паспортом, зараз пакую речі, завтра після десь на 9-10 піду до військомату, якщо там нічого не проясню буду дзвонити командиру тероборони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver Поняв, завтра продовжу квест. Мені обіцяли допомогти вийти на них.

Це якийсь сюрр - нафіга писати те чого немає, ще й під час війни?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

пишіть на вабер 097_667 17 двадцять два

А от з вайбером потрібно прощатись - його тотально моніторять, кожне повідомлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots сьогодні до командира тероборони тільки по ньому дозвонився, ну на цей же номер є телеграм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра їдемо в липляни в ТРО, якщо хтось встигне зібрати речі, можу забрати їдемо з дубенська - 40 квартал

@sergkots

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий в Ковелі каже паспорт, військовий, код і рахунок в приватбанку. Все інше видадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, NeoN сказал:

Хочете сказати гірше вайбера?

мабуть гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в липлянах. Ніхто ні паспорту, ні військового не дивився. Лише анкету заповнити і все.

 

1 час назад, deluxkangoo сказал:

Все інше видадуть

 

До речі. Ніхто на початках нічого не видає. В разі виклику потрібно мати все своє - від зубної щітки до того на чому спати. Так і сказали.

Так що терміново куплю комплект комуфляж штани, куртку 50 розміру, бєрці 44р. Або хто знає де можна придбати? Ринок, магазини зачинені. Бо може знадобитися вже завтра. Тел. 096 251 57 53

Змінено користувачем olf
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.02.2022 в 17:58, sergkots сказал:

А от з вайбером потрібно прощатись - його тотально моніторять, кожне повідомлення.

а як же наскрізне шифрування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

‼️ Луцьк! Терміново! ‼️
Збираємо чоловіків для відправки на Київ! Сьогодні!
З собою мати – теплий одяг, спальники.
Тел: (068)9957756, (050)5726714.
‼️ Максимальний репост!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...