Перейти до змісту

Де знайти вилку на таку розетку?


Рекомендовані повідомлення

15195462_preobrazovatel-napryazheniya-in

 

Перехідника не хочу, там будуть великі струми.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там універсальне гніздо з заземленням. Люба вилка повинна влізти. Чи треба вилку з третім піном?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба заземлення. Просто щоб влізло, і плотно сиділо.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді не думаю що потрібно хвилюватись. Це гніздо під круглі піни і під вилку з плоскими. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Harddriver сказано:

Перехідника не хочу, там будуть великі струми.

трохи не по темі, це ж напевно не в машину... який акум будеш брати? :0011:

чи це просто як приклад?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

трохи не по темі, це ж напевно не в машину... який акум будеш брати? :0011:

чи це просто як приклад?

 

 

100 а/ч кислотний.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Harddriver сказал:

15195462_preobrazovatel-napryazheniya-in

 

Перехідника не хочу, там будуть великі струми.

Фото просто розетки или такой инвертор?

600Вт в пике при 240В это не много.

А заряжать чем будешь?

У меня 2500ВА на 24 В и 1200ВА на 12В. С правильной синусоидой.  УПСы с внешними батареями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все простіше. Готуюся до віялових, яких може і не бути. Але, навіть так, то хай валяїться :)

 

P.S.

 

spacer.png

 

Китайскі вати правда треба ділити на 2/3

 

 

Зарядка - 100 а/ч кислотник. Правда там залишилося ампергодин  десь 80-90. Споживання - три циркуляційні  насоси на 40 вт. плюс насос нечистот, ват на 400, імпульсами. На дві години має хватити, як показує досвід з 90-х.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Harddriver сказал:

В мене все простіше. Готуюся до віялових, яких може і не бути. Але, навіть так, то хай валяїться :)

 

P.S.

 

spacer.png

 

Китайскі вати правда треба ділити на 2/3

 

 

Зарядка - 100 а/ч кислотник. Правда там залишилося ампергодин  десь 80-90. Споживання - три циркуляційні  насоси на 40 вт. плюс насос нечистот, ват на 400, імпульсами. На дві години має хватити, як показує досвід з 90-х.

Найкраща підготовка до віялових - не дивитися ахметовський канал Україна

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Harddriver сказал:

В мене все простіше. Готуюся до віялових, яких може і не бути. Але, навіть так, то хай валяїться :)

 

P.S.

 

spacer.png

 

Китайскі вати правда треба ділити на 2/3

 

 

Зарядка - 100 а/ч кислотник. Правда там залишилося ампергодин  десь 80-90. Споживання - три циркуляційні  насоси на 40 вт. плюс насос нечистот, ват на 400, імпульсами. На дві години має хватити, як показує досвід з 90-х.

Холодильник? Свет?

Лучше упс взять.

Из недорогих такой юзаю. 

https://www.moyo.ua/ibp_fsp_axpert_ms_1200va_w_o_batteries/392912.html

Будет поддерживать батарею заряженой и можно как стабилизатор использовать постоянно.

400Вт насос на старте возьмет мин 600Вт.

У меня одна кофемолка 500Вт,  можно сказать импульсами работает и насос 150Вт, при работе напоса пускаешь кофемолку и 1500Ва упс показывал максимальную занрузку, но не отрубался.

Ukc- это преобазователь с 12 в 240В. Он без зарядного устройства. А аккум нужно заряжать и подзаряжать.

 Если нужно супердешевый вариант, можно компьютерный упс бу без батарей купить с правильным синусом. Но там от 1000ВА идут на 24В.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Холодильник? Свет?

Лучше упс взять.

 

 

Ні. Насоси. Асинхронні двигуни. Ці тільки синусоїду сприймають. Робив експеримент -  заживив від звичайного UPS-а APC-500 (до речі, прекрасно сприймає автоакуми) асинхронний вентилятор - грівся і гудів на 60  відсотків потужності. Довелось від затії відмовитись - як серед зими насоси погорять, мало не покажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Harddriver сказал:

 

 

Ні. Насоси. Асинхронні двигуни. Ці тільки синусоїду сприймають. Робив експеримент -  заживив від звичайного UPS-а APC-500 (до речі, прекрасно сприймає автоакуми) асинхронний вентилятор - грівся і гудів на 60  відсотків потужності. Довелось від затії відмовитись - як серед зими насоси погорять, мало не покажеться.

Упсы разные бывают, есть с правильной синусоидой, я юзал апс 1500 плоские серверные и eaton 5115, 1000ва брал по 400грн. С апс гемор со сбросом счетчика, уже и кабель спаял. У меня тоже асинхронники.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого вони в зборі, навіть чистий неприкритий китай, (який не годиться для комп. техніки) . Хотілось би готове рішення в одному корпусі, але навіть найдешевший упс з синусоїдою від акума вартує від 3000  грн. Довелось купувати все по частинам, дешевше, і універсальніше, тепер любий рагульський замок щоб не заїхати в ліс відрізатиметься болгаркою (шутка :) )

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Harddriver сказал:

Дорого вони в зборі, навіть чистий неприкритий китай, (який не годиться для комп. техніки) . Хотілось би готове рішення в одному корпусі, але навіть найдешевший упс з синусоїдою від акума вартує від 3000  грн. Довелось купувати все по частинам, дешевше, і універсальніше, тепер любий рагульський замок щоб не заїхати в ліс відрізатиметься болгаркою (шутка :) )

За год добавили четверть в цене, я 2000Ва брал за 4200, уже старт от 5500.

Добавить еще аккум тяговый 100ач 12В от 4000грн.но для резерва и автомобильный пойдет.

На 800Вт. Я присылал ссыль, меньший этой же серии уже с модифицированой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.12.2021 в 14:22, Harddriver сказал:

15195462_preobrazovatel-napryazheniya-in

 

Перехідника не хочу, там будуть великі струми.

Десь було пару шт. Якщо ще актуально пошукаю та при наявності кину в авто а там якось пересічемось. Безвозмєздно. 066 366 88 04 бажано вайбер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


×
×
  • Створити...