Перейти до змісту

Як то , Вбити людину?


Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, Cherman сказано:

В мене Manhunt була одною з улюблених ігор.

неосилив - скучно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як не дають ножем користуватися до певного віку,так я би не давав,або дуже обмежував користування смартфонами до 13 років.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

так я би не давав,або дуже обмежував користування смартфонами до 13 років.

в тебе - є можливість не торгувати смартфонами....або, принаймні - "вести разьяснительную работу среди населєнія"

я вже уявляю, як відмовляєш "жирного" клієнта...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю,що ти уявляєш,я в міру можливості таку роботу веду.

Хоча цим має займатися держава.

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Хоча цим має займатися держава.

Чим?

Шо ти верзеш?

 

Держава має займатися регулюванням цін, а не вихованням дітей. Цим мають батьки займатися. І відповідно виховувати.

Найпростіше спригнути на державу і ПК ігри.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Держава має займатися регулюванням цін

Не дай боже держава буде займатися регулюванням цін.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Не дай боже держава буде займатися регулюванням цін.

не на все.

коли відпустили ціну на соціалку - подорожчало все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Чим?

Шо ти верзеш?

 

Держава має займатися регулюванням цін, а не вихованням дітей. Цим мають батьки займатися. І відповідно виховувати.

Найпростіше спригнути на державу і ПК ігри.

 

То школи не держава має утримувати?

В тебе самого скільки дітей?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

То школи не держава має утримувати?

В тебе самого скільки дітей?

Я тобі приклад навів, чим має держава займатися.

Колись і без шкіл люди були добріші і не дурніші теперішніх.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Держава має займатися регулюванням цін, а не вихованням дітей. Цим мають батьки займатися. І відповідно виховувати.

Цінами має займатися ринок. А на рахунок держави.. В мене вже давно склалося враження, що держава давно забила болт на все. Тому і такий результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тенденція така, щто зарплата не встигає за цінами, підняли мінімалку херась ціни зросли на все.

Чомусь в Європі та США умовно як колись коштував компютер класний 1000 доларів так і коштує, так само як кросівки коштували 100 доларів так і коштують, ціна на айфон теж не зросла, він як був умовних 500-1000 так і є.

 

Що значить ринок?

Хтось завіз товар в білу платит всі податки не може продати щос дешевше умовно чим 100 гривень, тоді буде в мінусі, а хтось завіз товар в чорну й може те саме продати за 50 грн. так де тут ринок?

Змінено користувачем MACCEN
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

підняли мінімалку херась ціни зросли на все.

Поганий з тебе економіст.

Це наслідок.  

Щоб підняти тобі ЗП, потрібно десь той % взяти. Ніхто не піде собі в збиток, і буде недозаробляти. будуть піднімати ціни на послуги / продукцію і т.д.

БО звідкись його потрібно взяти!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Поганий з тебе економіст.

Це наслідок.  

Щоб підняти тобі ЗП, потрібно десь той % взяти. Ніхто не піде собі в збиток, і буде недозаробляти. будуть піднімати ціни на послуги / продукцію і т.д.

БО звідкись його потрібно взяти!

 

Щоб піндяти мені ЗП повинна чуть впасти маржа в цепочці нахлєбніків які ліплять до товару який завод продає за 1 грн. в магазин прилітає вона вже по умовних 5 грн.

 

В мене ноутбук 4 річної давнини коштував $1000 ціна такого ж тільки новішого й потужнішого так само $1000.

Змінено користувачем MACCEN
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MACCEN сказано:

Щоб піндяти мені ЗП повинна чуть впасти маржа в цепочці нахлєбніків які ліплять до товару який завод продає за 1 грн. в магазин прилітає вона вже по умовних 5 грн

Ти й не зрозумів.

 

Є вартість собівартість умовної хлібини, припустимо 20 грн. В яку включена мінімальна ЗП ВСІХ, хто брав участь у її створенні.

Якщо мінімальна ЗП виросла у всіх на умовних 10%, то як зміниться вартість тієї умовної хлібини?

При чому, що маржа (накрутка) кожної наступної ланки, яка її продає - не змінилася. Вони як ліпили 5% чи 5 Грн, так і ліплять.

 

Зрозумів?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ти й не зрозумів.

 

Є вартість собівартість умовної хлібини, припустимо 20 грн. В яку включена мінімальна ЗП ВСІХ, хто брав участь у її створенні.

Якщо мінімальна ЗП виросла у всіх на умовних 10%, то як зміниться вартість тієї умовної хлібини?

При чому, що маржа (накрутка) кожної наступної ланки, яка її продає - не змінилася. Вони як ліпили 5% чи 5 Грн, так і ліплять.

 

Зрозумів?

Вот цікаво скільки коштує хліб у Польщі і як так вони там умудряються платити їм нормальні зарплати при тій ціні на хліб ??? І супермаркетам вигідного його продавати.

Хто тут з вас двох пояснить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, weldermaster сказано:

Вот цікаво скільки коштує хліб у Польщі і як так вони там умудряються платити їм нормальні зарплати при тій ціні на хліб ??? І супермаркетам вигідного його продавати.

Хто тут з вас двох пояснить?

від 1,8 Зл  до 4 Зл.

ЗП підвищують щороку і доганяють до мінімалки ЄС.

І ціни буває ростуть теж на продукти.

Один рік картопля 0,9-1,3 зл, інший 1,5-3,0 зл.

Як і  яблука і все решта.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Zheny@ сказал:

від 1,8 Зл  до 4 Зл

12,6 - 28,0 грн. Середня ціна 20грн. 

Так виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, weldermaster сказано:

12,6 - 28,0 грн. Середня ціна 20грн. 

Так виходить?

у нас теж хліб має різну ціну.

Яйця дорожчі, ніж у нас.

Все це уже злісний оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ездили несколько раз в Венгрию, цены- шок. Дешевле нашли только сахал ( 25грн) и подсолнечное масло (50грн, но и оно дорожает каждую неделю.) Мясо примерно как у нас. Но цыпленок гриль, на вид г 700- 135грн.

Овощи в 2-5 раз дороже, это в супермаркетах, вдоль дорог фермерское чуть дешевле, но все равно дороже чем у нас. Бенз 38грн, газ 27. 

В аутлет центре лишь в одном магазине конкретно распродажные цены, в остальных как в наших магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діти, перш за все, хочуть бути популярними. Вони готові ризикувати власною небезпекою не тільки для того, щоб отримати схвалення однолітків та заради лайків і збільшення підписників, але і за для того, щоб випробувати себе та визначити межі своїх страхів й можливостей.

 

Саме бажання випробувати межу своїх можливостей  і стало на мою думку причиною та мотивом чотирьох ударів ножем.

Лише 

ми, батьки  можемо вчасно  та правильно донести дітям, який світ насправді.

Але спочатку хтось має батьків цьому навчити.

 

Ось тут  повна версія.

https://24tv.ua/shvidka-zond-chim-minimalno-mozhe-obernutisya-naysvizhishi-novini_n1729012

 


 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MACCEN сказал:

Чомусь в Європі та США умовно як колись коштував компютер класний 1000 доларів так і коштує, так само як кросівки коштували 100 доларів так і коштують, ціна на айфон теж не зросла, він як був умовних 500-1000 так і є.

:0016: прикаліст )) а в нас що не так ? як коштував компьютер класний 1000 долларів так і коштує . як зараз помню, свій перший телевізор funai, здаєтся 19 дюймів, купував за 252 доллара, в перерахунку на той курс, так зараз до 6800грн - 8 сторінок, від 19 дюймів до 40 https://hotline.ua/av/televizory/?priceTo=6800&p=7 Хто винуватий, що в нас бананова республіка ? Закордонним виробникам глибоко монопісуально, які в нас зарплати і який курс доллара, їх товар як коштував, здебільшого, так і коштує, в вільно конвертованій валюті

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, MANJAK11 сказал:

:0016: прикаліст )) а в нас що не так ? як коштував компьютер класний 1000 долларів так і коштує . як зараз помню, свій перший телевізор funai, здаєтся 19 дюймів, купував за 252 доллара, в перерахунку на той курс, так зараз до 6800грн - 8 сторінок, від 19 дюймів до 40 https://hotline.ua/av/televizory/?priceTo=6800&p=7 Хто винуватий, що в нас бананова республіка ? Закордонним виробникам глибоко монопісуально, які в нас зарплати і який курс доллара, їх товар як коштував, здебільшого, так і коштує, в вільно конвертованій валюті

 

Я те саме мав на увазі, що ціна практично в тому ж ЄС не міняється, а у нас постійно зростає.

Чому в Італії пачка спагеті 1 кг коштує 1 євро, на їхню зарплату можна придбати 1500 пачок, в нас нехай такі ж самі рівнозначні коштують по 40 грн, нехай середня в Луцьку 10 000 грн. це 333 пачки всього :)

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, MACCEN сказал:

 

Я те саме мав на увазі, що ціна практично в тому ж ЄС не міняється, а у нас постійно зростає.

Чому в Італії пачка спагеті 1 кг коштує 1 євро, на їхню зарплату можна придбати 1500 пачок, в нас нехай такі ж самі рівнозначні коштують по 40 грн, нехай середня в Луцьку 10 000 грн. це 333 пачки всього :)

 

ти дійсно цього не розумієш ? чи просто прикалуєшся ?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...