Перейти до змісту

Вибір газової колонки


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Блін, Микола, в мене звичайний хрущ, і для газової колонки окремий канал (комин). А ти вирішив, що я пропоную продукти згоряння у вентканал для природної вентиляції відводити?))

Не зовсім так, але подумав, що в один. Але навіть не в один не норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

А окремий сигналізатор чадного газу стоїть?

Ніт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Не зовсім так, але подумав, що в один. Але навіть не в один не норм.

Що значить не норм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

газовики це бачили, і казали, що все норм)

 

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Що значить не норм?

Що газовикі були не праві. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, volks said:

Ніт.

В 2012 перероблювали всьому будинку газовий стояк, робили по-новому пуск, проводили інструктаж. І всім роздали сигналізатори, сказали, що згідно останніх вимог потрібно, щоб був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Що значить не норм?

має бути,  я подавав ксерокопію його книжки (де вказано його серійний номер) при зміні проекту, крім провітрювача у вікні, ще й заставили поставити решітку в дверях на кухню, так як була мала відстань між підлогою і дверми

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в батьків в панельці як колись перевіряли вентканали, то казали також, що заборонено примусові витяжки встановлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як людина, котра двічі приходила до тями в реанімації із-за отруєння чадним газом, авторитетно заявляю: краще не колхозити нічого. Навіть витяжку в сусідньому від колонки приміщенні.

 

У мене на квартирі (тоді ще зйомній) в кухні була колонка, виведена в канал.

 

Я ж, приймаючи ванну, вмикав витяжку - причому навіть не в кухні, у а ванній кімнаті. Напевно, датчик зворотньої тяги на колонці був неживий. І цього виявилося досить: колонка гріє воду, витяжка у ванній працює, закачує чадний газ... а в мене починається дике серцебиття. Потім руки тремтять і не слухаються, ноги стають ватяні. Ну а далі падаєш й тихенько відключаєшся.

 

До речі, вікно (щоправда, не на кухні, а в кімнаті) було на провітрюванні - і все одно чадний газ затягувало.

  • Збентежений 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Yarchik said:

Як людина, котра двічі приходила до тями в реанімації із-за отруєння чадним газом, авторитетно заявляю: краще не колхозити нічого. Навіть витяжку в сусідньому від колонки приміщенні.

 

У мене на квартирі (тоді ще зйомній) в кухні була колонка, виведена в канал.

 

Я ж, приймаючи ванну, вмикав витяжку - причому навіть не в кухні, у а ванній кімнаті. Напевно, датчик зворотньої тяги на колонці був неживий. І цього виявилося досить: колонка гріє воду, витяжка у ванній працює, закачує чадний газ... а в мене починається дике серцебиття. Потім руки тремтять і не слухаються, ноги стають ватяні. Ну а далі падаєш й тихенько відключаєшся.

 

До речі, вікно (щоправда, не на кухні, а в кімнаті) було на провітрюванні - і все одно чадний газ затягувало.

 

Дуже дивно. Що ж це за потужність у витяжки в ванній, що вона змогла створити зворотну тягу в сусідньому приміщенні? Двері у ванну і на кухню навстіж були відкриті? Канал колонки перевірявся? Тяга там в нормі, якщо не включати електровитяжку у ванній чи кухні?

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

 

Дуже дивно. Що ж це за потужність у витяжки в ванній, що вона змогла створити зворотну тягу в сусідньому приміщенні? Двері у ванну і на кухню навстіж були відкриті? Канал колонки перевірявся? Тяга там в нормі, якщо не включати електровитяжку у ванній чи кухні?

Х.з. це все. Двері в ванну - да, були відкриті. На кухні їх взагалі не було (там дизайнерська арка між коридором і кухнею). Я після другого разу (бо перший раз лікарі не змогли пояснити причину втрати мною свідомості) купив своє житло і з'їхав з тої квартири :) Тож не виясняв нічого.

 

А датчик зворотньої тяги таки не функціонував.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
В 19.08.2021 в 10:53, nickel сказал:

Не зовсім так, але подумав, що в один. Але навіть не в один не норм.

Так, напевно, в доброї половини Луцьку стоять витяжки. В любому випадку, якщо стоїть датчик чадного газу, напевно, все не так страшно.

@yu2007 , яку колонку ви вибрали?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Peace Duck said:

 

@yu2007 , яку колонку ви вибрали?

 

Бевешний бош, аналогічний старому юнкерсу, лише в свіжішому дизайні. Стала як рідна, навіть гачки для навішування колонки і газова труба (в мене підключення "жорсткою зцепкою") підійшли від старої колонки, нічого колхозити не довелося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 07.12.2021 в 23:49, yu2007 сказал:

 

Бевешний бош, аналогічний старому юнкерсу, лише в свіжішому дизайні. Стала як рідна, навіть гачки для навішування колонки і газова труба (в мене підключення "жорсткою зцепкою") підійшли від старої колонки, нічого колхозити не довелося.

А є резон брати б/в колонку? Он нові боши можна знайти за 6тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...