Перейти до змісту

Вибір газової колонки


Рекомендовані повідомлення

Надумав замінити свого 17-річного юнкерса. 

Почитав сьогодні відгуки в неті про різні моделі і трохи в шоці)

Якісь хлопки газу, діряві теплообмінники за два-три роки, шум на півхати...

 

Бош - то добре, але хороший - задорого, як на мене. Плюс вже не хочу, щоб пальник постійно горів (в дешевих бошах п'єзозапал). 

 

Може хтось купував останнім часом і може щось порадити?

Дякую :) 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати номер майстра по газових колонках, дійсно толковий майстер. Колись в мене була проблема з китайською колонкую, 2 майстри приїзджали казали повна заміна, але він відремонтував і сказав що щє буде працювати. 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

Може хтось купував останнім часом і може щось порадити?

Дякую :) 

  

зазвоніть сюди О66 32Ч2723

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 раз пожалів, що замінив колонку, треба було нафіг відрізати, по закону треба переробляти проект, витратив купу часу і $$
в результаті шум і електричною витяжкою не можна користуватись

Змінено користувачем Holy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Holy said:

електричною витяжкою не можна користуватись

Чому? Можна ж поставити більшу решітку на витяжний отвір (збільшити його трохи за потреби), в якій буде і фланець для труби від електровитяжки, і отвори для природної вентиляції. Хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Чому? Можна ж поставити більшу решітку на витяжний отвір (збільшити його трохи за потреби), в якій буде і фланець для труби від електровитяжки, і отвори для природної вентиляції. Хіба ні?

Наколхозити-то можна будь-що, але тоді краще не пускати газовиків в квартиру. Але якщо не хочеш вчадіти, то краще газовиків слухатися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, nickel said:

Наколхозити-то можна будь-що, але тоді краще не пускати газовиків в квартиру. Але якщо не хочеш вчадіти, то краще газовиків слухатися.

Та ніби бачили газовики мій колхоз, нічого не казали. 

То виходить ніде не можна користуватись електровитяжками, якщо в кухні є хоч один газовий прилад, та ж газова плита?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газовик казав, що якби не заборонено, якщо усвідомлено користуватися, але краще не користуватися, бо одного разу ти чи жінка, діти, теща ітд. втикануть і буде біда.
Є ідея зробити через реле, тобто при вкл. колонки роз'єднувати дріт на витяжку (щоб неможливо було увімкнути), але поки не вникав як саме це зробити, може через датчик тяги, якщо в когось є інші ідеї, то ласкаво просимо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Та ніби бачили газовики мій колхоз, нічого не казали. 

Та вони багато що бачать і на що закривають очі. Хоронять-то не вони і не своїх. 

1 час назад, yu2007 сказал:

То виходить ніде не можна користуватись електровитяжками, якщо в кухні є хоч один газовий прилад, та ж газова плита?)

Плити не стосується, лише колонки і котли. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, то просто заборонено одночасна робота колонки і електровитяжки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 Що цікаво, жоден газовщик не може процитувати правило, яким це забороняється. Хоча б номер правила чи дбн. Але мозги компосують знатно.

Причина насправді досить серйозна і полягає у тому що може виникнути зворотня тяга з усіма сукупними наслідками. Як на мене то щоб вчадіти то треба щоб колонка постійно була включена. Але ж насправді мало хто вмикає колонку на дуже довгий час. Ну хіба що ванну прийняти. В мене на колонці є датчик зворотньої тяги, який її вимкне.

18 часов назад, Holy сказал:

100 раз пожалів, що замінив колонку, треба було нафіг відрізати, по закону треба переробляти проект, витратив купу часу і $$

Згоден на всі 100% Це ще той геморой. Сам так само замінив колонку, ще й взяв російську "НЕВА" (тоді це була дуже класна колонка, і фактично єдина на той час на нашому ринку, яка не мала п'єзозапалу, а працювала на батарейках). Зараз проблема у тому що неможливо знайти запчастини. Хоч там все китайське. Коли була проблема з прокладкою на газовому редукторі, то ледь знайшов майстра, який погодився це відремонтувати. 

Враховуючи ціни на газ, мабуть її взагалі краще демонтувати. Але невідомо як далі будуть розвиватись події. Бо ціна на електрику теж може добряче підрости.

В мене зараз бойлер на іншій хаті. В місяць це близько 200кВт. Множимо на 1,68=336грн. Колонка+плита в мене брала близько 50кубів по ціні у 7,99 це 399,5грн. Це сім'я 4 чоловіки.

При цьому немає усіх приколів з колонкою від газовщиків. Немає характерних проблем з температурою води, більша безпека. 

Але якщо все ж таки надумаєте міняти колонку, то по любому треба буде міняти проект. Бо інакше це вважатиметься самовільною заміною і газовщики мають повне правло припинити подачу газу. В любому випадку це буде потрібно узаконювати.  

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу запропонувати колонку Термет "Колонка водогрiйна газова TermaQ G19-01 (макс 19,2 кВт)" (Польща) 4883 грн, Арістон бренд Італія виробництво китай без модуляції на батарейках "Колонка газова Ariston FAST 10L NG" 3780 грн, і Арістон бренд Італія виробництво китай з модуляцією "Газова колонка Ariston FAST EVO ONT B 11" 4883 грн. якщо зацікавить тел. 0955042878

Змінено користувачем dimon18
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Тю, то просто заборонено одночасна робота колонки і електровитяжки?

якщо є можливість то спробуйте парапетні колонку чи котел (чи 2 в одному),  у мене окремо в будинку стоїть напольний газовий котел (парапет) і окремо колонка.  Сім'я 5 людей дорослих, газ в місяць (літо) колонка і плита 25-30м.куб.

поставили і бойлер (100л), але з нього вранці на роботу може тільки 3 людини прийняти душ, по світлу виходило десь 18кВт в день, грубо 500 в місяць. так що і по грошах вигідніше поки газ, що буде далі із світлом......   варіант ставити сонячні батареї але їх окупність -  страшно (зелений тариф на дачах не доступний), і здається це поки для дому просто піар і понти у кого є зайва 10зелені....

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Тю, то просто заборонено одночасна робота колонки і електровитяжки?

Пиздець "просто". Ситуація. І це люди не спали. Якби спали, то вже ніхто б не прокинувся.

2 часа назад, Electronshik сказал:

@yu2007 Що цікаво, жоден газовщик не може процитувати правило, яким це забороняється. Хоча б номер правила чи дбн. Але мозги компосують знатно.

Ну назвуть вони тобі такий пункт. Це щось змінить?

7.3 Забирання зовнішнього та викид витяжного повітря
7.3.1 При проектуванні забирання зовнішнього повітря та викиду назовні витяжного повітря слід передбачати наступне:
- викид назовні витяжного повітря слід здійснювати так, щоб унеможливити загрозу для здоров'я людей чи шкоду для будівлі або навколишнього середовища.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, nickel said:

Пиздець "просто". Ситуація. І це люди не спали. Якби спали, то вже ніхто б не прокинувся.


Однак власником у квартирі самовільно: Виконано перепланування (знищено стіну між кухнею та кімнатою). Демонтовано газовий котел, перенесено його та закрито кухонними меблями. Демонтовано димовідвідну оцинковану герметичну трубу та змонтовано гофровано. Крім того, зменшено її діаметр з 130 мм до 110 мм, а також зім’яті кромки, що надає повний доступ димових газів у квартиру. Закрито природні вентиляційні канали примусовою витяжкою, як в кухні, так і в санвузлі. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:


Однак власником у квартирі самовільно: Виконано перепланування (знищено стіну між кухнею та кімнатою). Демонтовано газовий котел, перенесено його та закрито кухонними меблями. Демонтовано димовідвідну оцинковану герметичну трубу та змонтовано гофровано. Крім того, зменшено її діаметр з 130 мм до 110 мм, а також зім’яті кромки, що надає повний доступ димових газів у квартиру. Закрито природні вентиляційні канали примусовою витяжкою, як в кухні, так і в санвузлі. 
 

Ти те саме збираєшся робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Блін, з чого ти взяв?

 

15 часов назад, yu2007 сказал:

Можна ж поставити більшу решітку на витяжний отвір (збільшити його трохи за потреби), в якій буде і фланець для труби від електровитяжки, і отвори для природної вентиляції. Хіба ні?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Пиздець "просто". Ситуація.

Не пиздець. Я, перед тим, як здійснили перший пуск газу, проходив інструктаж у Волиньгазі. Після чого отримав посвідчення про його проходження. І лише після цього розпломбували і пустили газ в квартиру. І там про це все розповідали. І у вікнах обов'язково мають бути провітрювачі, які повинні постійно давати доступ повітря. Без них також не роблять пуск газу.

Але все-одно це бомба в квартирі. Ти не застрахований від поломки котла, яка дасть витік десь вночі. Тим більше, що ТО котла - на свідомості власників і Волиньгаз це ніяк не контролює.  Я вже мовчу про те, що якийсь алкаш, розумово відсталий, старий маразматик, дитина чи просто через втик залишиться відкрита конфорка і бабах. Тому я вважаю, що треба відмовлятися від того газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, nickel said:

 

 

І що?)) 
в мене так зроблено з 2004го, і газовики це бачили, і казали, що все норм)
Коли написали про «заборону» електровитяжки, я подумав не про зворотну тягу, а про те, що мабуть вимагають, щоб отвір природної вентиляції не був наглухо закритий трубою від електровитяжки. Тому й написав, що є решітки одночасно з фланцем і відкритими пазами, через які відбувається природня вентиляція, коли витяжка не працює.


А ти вже щось собі нафантазував))

Spoiler

B5B8FDB2-EC4F-4DA8-A994-0A7F2DA7C4AE.jpeg.d705be28754ca96f0059f7c6bdcfd510.jpeg

 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

І що?)) 
в мене так зроблено з 2004го, і газовики це бачили, і казали, що все норм)
Коли написали про «заборону» електровитяжки, я подумав не про зворотну тягу, а про те, що мабуть вимагають, щоб отвір природної вентиляції не був наглухо закритий трубою від електровитяжки. Тому й написав, що є решітки одночасно з фланцем і відкритими пазами, через які відбувається природня вентиляція, коли витяжка не працює.


А ти вже щось собі нафантазував))

Є на Фейсбуці колишній бордівець Сергій Навроцький, який професійно займається вентиляцією. Звернися до нього, він тобі пояснить, чому витяжка і газова колонка в один вентиляційний канал не норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, volks said:

Я, перед тим, як здійснили перший пуск газу, проходив інструктаж у Волиньгазі.

Про електровитяжки щось розповідали? 
 

це виходить в усіх новобудовах  з газовими котлами люди живуть без електровитяжок на кухні і у ванній?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Про електровитяжки щось розповідали? 

Так. Казали, що заборонено. Але всі все-одно всі ставлять.

Я , наприклад, витяжку вмикаю виключно при відчиненому вікні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Є на Фейсбуці колишній бордівець Сергій Навроцький, який професійно займається вентиляцією. Звернися до нього, він тобі пояснить, чому витяжка і газова колонка в один вентиляційний канал не норм.

Блін, Микола, в мене звичайний хрущ, і для газової колонки окремий канал (комин). А ти вирішив, що я пропоную продукти згоряння у вентканал для природної вентиляції відводити?))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, volks said:

у вікнах обов'язково мають бути провітрювачі, які повинні постійно давати доступ повітря.

А окремий сигналізатор чадного газу стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...