Перейти до змісту

Куплю сім-ки робочі, українські


Рекомендовані повідомлення

Пропоную 50 грн за штуку  (оптом - дешевще ;) ). Заберу по-місту. Головне, щоб опізнавалисть мережею  і при поповненні можна було дзвонити.

spacer.png

 

:)

Обмін.можливий,,   є

   колекційні екземпляри ;)

 

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Harddriver сказано:

Пропоную 50 грн за штуку

а в чому прикол?  Новий стартовий - коштує дешевше, або й взагалі - безкоштовно можна взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де безкоштовно роздають?  Колись ходили промоутери по базару, але там здається поповняти треба на немаленьку суму зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Harddriver сказано:

А де безкоштовно роздають?  Колись ходили промоутери по базару, але там здається поповняти треба на немаленьку суму зразу.

Лайка - на одне прізвище 3 стартових, присилають поштою, якщо треба більше - замовляй на ту саму адресу, тільки вказуй інше (будь-яке) прізвище))

Ще десь роздавали в інтернеті залишки стартових пакетів, які розповсюджували на "атлас вікенд".

А от купувати на олх  за символічну плату - не раджу )) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У представителей по 55грн оптом. В магазинах можно спросить их координаты. Или у nokian

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказано:

Лайка - на одне прізвище 3 стартових, присилають поштою, якщо треба більше - замовляй на ту саму адресу, тільки вказуй інше (будь-яке) прізвище))

Ще десь роздавали в інтернеті залишки стартових пакетів, які розповсюджували на "атлас вікенд".

А от купувати на олх  за символічну плату - не раджу )) 

Я раз пробував лайку замовити, мені так і не прийшли. Тому якщо треба багато, хз як вони там присилають, як надійний варіант не розглядав би, але як халявний - спробувати варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, NeoN сказано:

Я раз пробував лайку замовити, мені так і не прийшли. Тому якщо треба багато, хз як вони там присилають, як надійний варіант не розглядав би, але як халявний - спробувати варто.

Надійно - це піти і купити в магазині, а в халяви - є свої недоліки ;) Хоча, це скоріш претензії до пошти, з моїх знайомих всім приходили.

Мені якось потрібні були для експерименту, замовив на одну адресу 5 комплектів - прийшли, потім - ще кілька разів замовляв - то для сигналки, то для роутера, на борді пару штук віддав...

А взагалі, маю 2 активні картки "лайки", якими користуюсь за кордоном в основному.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Надійно - це піти і купити в магазині, а в халяви - є свої недоліки ;) Хоча, це скоріш претензії до пошти, з моїх знайомих всім приходили.

Мені якось потрібні були для експерименту, замовив на одну адресу 5 комплектів - прийшли, потім - ще кілька разів замовляв - то для сигналки, то для роутера, на борді пару штук віддав...

А взагалі, маю 2 активні картки "лайки", якими користуюсь за кордоном в основному.

Отже мені не пощастило. Я замовляв теж для експерименту, відповідно не сильно потрібно було, а отже один раз, без наполегливості. Якби замовив десять комплектів, половина б прийшла точно)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується законопроект, по якому до 2025  зобовяжуть всіх привязати свою сімку до паспорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і буде як в кацапії, всякі мутні пацінчики, циганва  і спитого виду дропи  бродяги торгуватимуть сімками на вокзалах аж гай шумітиме :)

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Nokian сказано:

Планується законопроект, по якому до 2025  зобовяжуть всіх привязати свою сімку до паспорта.

Тим хто на контракті, як це загрожує? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Marshall сказано:

мда, тоді важче буде повідомлати по замінування вокзалу (наприклад)

Кому потрібна ліва сімка, той знайде, в Росії давно продаж тільки по паспортам. На вокзалі в Москві майже даремно роздавали. 

 P.S. Прощай таємниця персональних данних, все зводиться, щоб людей у стойло загнали, щоб перднути вільно не могли.

Змінено користувачем bormotuha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Marshall сказал:

мда, тоді важче буде повідомлати по замінування вокзалу (наприклад)

 

 

Нічо подібного. Таку фігню, як мобіла на базарі і сімка типу лукамобайл за 20 м тут-же   -   завжди можна знайти. Про самсунь з імейл-кодом 000000000000000 а взагалі мовчу :)

Або тіліпон провідний з "кракаділками" :) і ніяк не захищеним ящиком телекома в під'їзді. Багато варіантів...

Але я не про те. Якщо вірити Гуглю (андроід), то він мене бачить з точністю до будинку навіть без GPS. Що вже там говорити про GSM-data. Камери кругом понатикані, є софт що розрізняє обличчя навіть у масці. Погуглять "цифровой концлагерь, уйгуры", багато цікавого...

Епоха безпеки особистих даних скінчилася років з 10 тому. Вже зробили на 54 кубіт, йойойой, "куда катіцца етот мір" :wacko::angry2::D

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не казав що неможливо.

думаєте дитина яка не хоче йти в школу полізе в ящик укртелекома, чи піде до циган на вокзал сімку купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harddriver сказано:

Епоха безпеки особистих даних скінчилася років з 10 тому.

так отож, варто зробити паро дзвінків, походити з телефоном увімкненим, вийти в інтернет і ти вже засвітився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, alexvvv сказал:

, вийти в інтернет і ти вже засвітився.

Можна ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Harddriver сказано:

Про самсунь з імейл-кодом 000000000000000 а взагалі мовчу

це не тільки "всамвсунги" були, це була вразливість телефонів різних виробників на деяких моделях МТК процесорів.

Але, наївно думати, що імеі "000000000000000" якось зможе захистити, якщо у відповідних огранів - виникне бажання ))

Таки да - народ на цьому баблішка рубанув, маю на увазі - розвод з нулями ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.08.2021 at 10:56, bormotuha сказано:

в Росії давно продаж тільки по паспортам. На вокзалі в Москві майже даремно роздавали. 

задарма - також роздавали і роздають )) там сенс - зовсім в іншому,  картки - вже зареєстровані на якогось Рашида, чи Абдула.

Якщо коротко, сенс розводу в тому, що на номері - є активована підписка на платний контент, або - дешеві дзвінки тільки обмежений час (спецтариф), розповсюджувач - має відсоток. При поповненні - зразу відбудеться списання коштів, або - трохи пізніше ))
В гіршому випадку - моніториться активність за цим номером, а далі - можуть обнулити банківський рахунок. Тому і роздають ці стартові на Казанському, або на Київському, з розрахунку що хтось із раробітчан поведеться....

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

це не тільки "всамвсунги" були, це була вразливість телефонів різних виробників на деяких моделях МТК процесорів.

Але, наївно думати, що імеі "000000000000000" якось зможе захистити, якщо у відповідних огранів - виникне бажання ))

Таки да - народ на цьому баблішка рубанув, маю на увазі - розвод з нулями ))

 

Щось в голові не склаається. Є Самсунг, конкретна модель - 1015. Ці телефони масово завозилися з  Польщі без укр/рос. мови Базарні ''прошивальщики'' лили в них одну і теж прошивку з IMEI 15 нулів. ЯК можна ідентифікувати користувача в мережі, якщо таких абонентів в місті - тисячі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Saddy said:

На каждый хитрый болт есть жопа с гайкой.

 

я б сказав "на кожну гайку є болт з лівою різьбою" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...