Перейти до змісту

Куплю сім-ки робочі, українські


Рекомендовані повідомлення

В 21.08.2021 в 15:51, Harddriver сказал:

 

Щось в голові не склаається. Є Самсунг, конкретна модель - 1015. Ці телефони масово завозилися з  Польщі без укр/рос. мови Базарні ''прошивальщики'' лили в них одну і теж прошивку з IMEI 15 нулів. ЯК можна ідентифікувати користувача в мережі, якщо таких абонентів в місті - тисячі?

задача знайти потрібну людину, є ж приблизний опис люни наприклад, відсікаєм по пересуванню і так далі.

Доречі походка людини це як відбиток пальців, може змінити телефон і все таке інше, тебе вичислять "а я милого узнаю по походке" :) вже це давно така технологія є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.08.2021 в 15:51, Harddriver сказал:

 

Щось в голові не склаається. Є Самсунг, конкретна модель - 1015. Ці телефони масово завозилися з  Польщі без укр/рос. мови Базарні ''прошивальщики'' лили в них одну і теж прошивку з IMEI 15 нулів. ЯК можна ідентифікувати користувача в мережі, якщо таких абонентів в місті - тисячі?

Еммм... можливо по IMSI (SIM)? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.10.2021 в 22:20, MACCEN сказал:

задача знайти потрібну людину, є ж приблизний опис люни наприклад, відсікаєм по пересуванню і так далі.

Доречі походка людини це як відбиток пальців, може змінити телефон і все таке інше, тебе вичислять "а я милого узнаю по походке" :) вже це давно така технологія є.

 

Так, є таке. Людина швиденько вишукується по профілю дзвінків. Але якщо хомо сапієнс, а не мавпа тупоголова (міняти сімки, адреси, паролі), то соснуть тунца. Імхо :)

 

P.S. це все допоки не зайшов AI.

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Harddriver сказал:

 

Так, є таке. Людина швиденько вишукується по профілю дзвінків. Але якщо хомо сапієнс, а не мавпа тупоголова (міняти сімки, адреси, паролі), то соснуть тунца. Імхо :)

 

P.S. це все допоки не зайшов AI.

 

це хіба ще будеш міняти маршрути постійно + телефони вимикати так щоб була 100% гарантія що він нічого не передасть по мережі, думаю технологічно не важко зробити можливість міняти батарею в телефоні, а ні, зараз всі телефони з вбудованою батареєю тільки допомагають я думаю в пошуку, тому що хз чи він точно виключений чи вигляд тілки подає шо виключений.

 

Також читав в прошивках телефону теж зустрічаються бекдори та інша пошесть через яку можуть проникати як хакери так і "кому треба" :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...