Перейти до змісту

новая машина за $16-22k (то есть 75-100 килогривен)


Shkoder

Выбор новой машины  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Да ну какой я таксист, я нормальный обычный программист ;), я проезжаю максимум 15 в год :), просто люблю машинки побольше и помягче, а эта другая категория цен для новых авто вот и поднял разговор про б/у, т.к. у нас всетаки указан диапазон цен. Ну а вообще ну сторонник я б/у машин, плюсы называл, тоже один большой плюс в сторону б/у что через годика 2 мне уже например машинка надоест и захочу чет новое, а новую машинку согласись на 2 года не покупают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Не бачу в списку Рено Меган, як на мене достойна машинка до 100кілогривень, голосував би за неї.

З приводу б/в - а як довго нова машина залишається новою??? Проїхав пару тисяч (а може і сотень) і все - вже вона не нова а Б.У.

(Взагалі-то вона вже б.у. коли її тільки до салона доставили, мені особисто доводилось бачити як їх переганяють - так переганяють, що наздогнати нереально. Наступне - бачив ДТП за участю 2х таких гонщиків з луаза за участю туксона і акцента (на повороті біля парку, як на київську підніматись) вгадайте, що буде з тими машинами? - правильно - підрихтують покрасять і продадуть як нові. Ще один приклад - у товариша нова кемрі (3,5 ввт - звір) через 7 тик на ямках щось в районі стойки стало поскрипувати, загнав на СТО - кажуть "мабуть направляюча люка відкрутилась", зняли обшивку стелі і завмерли в - "так тут же криша переварена". В місці сварки тріснула стойка от вона і рипіла. Це при тому, що машина була куплена нова в салоні.) Так що зараз покупка нової це така ж лоторея як і б.у. , правда з ін. процентом виграшу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из данного диапозона стоит выбирать не только машину которая соответсвует цене покупки, но так же и цене обслуживания. Японцы без сомнений, как для меня, это лучшие машины, у них самые хорошие двигатели.., но принцып такой: "дешевая машина - дорогое ТО", остается выбирать такую машину, чтоб можно было пойти на базар купить недорого запчасть и самому ее поставить (мало ли чего по дороге может случиться). Я б из данного диапазона выбрал Chevrolet Lacetti, за такие деньги можно купить этот автомобиль в хорошей комплектации: хороший 1.6 DOHC двигатель, климат-контроль, подушки безопасности, ABS и прочие удобства, хоть их не так уж и много, но согласитесь этого достаточно. Машина достаточно эргономичная и приятная, есть выбор как с РКПП, так и с АКПП. Еще плюс будет то что такая модель марки Chevrolet учавствует в мировых гонках, в кузовном кольце, а это не мало значит, само за себя говорит, что двигатель и ходовая часть надежны, естественно что там машины специально готовят, но база та же самая.

Не плохой выбор был еще Opel, но сколько знаю владельцев новых опелей, никто позитивно не высказаля о своей машине, что касается Skoda или Seat, ездил на них, скажу просот - не приглянулись. Не плохой вариант на эти деньги Fiat Grande Punto, но Итальянец.., зх как с ремонтом будет... А смотреть на машинку типу Mercedes A-class в самой бедной комплектации, которая только бывает, ИМХО не стоит она этих денег, платить только за бренд и за то что она стакан на 100км бензы ест, при том что один нормочас ремонта стоит 210 грн, да и маленькая она...

Ну.., эт лично мое мнение о тех машинах на которых сам ездил и которые понравились, или не понравились... Были б японцы в обслуживании дешевле, без всяких сомнений взял бы Mitsubishi или Honda.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б из данного диапазона выбрал Chevrolet Lacetti, за такие деньги можно купить этот автомобиль в хорошей комплектации: хороший 1.6 DOHC двигатель, климат-контроль, подушки безопасности, ABS и прочие удобства, хоть их не так уж и много, но согласитесь этого достаточно.

Лачетті з клімат-контролем йде тільки в комплектації з 1,8 л двигуном. 1,6 - мінімальна (найдешевша) комплектація, з кондиціонером.

все тут: http://chevrolet.kiev.ua/dir/lacetti/compl.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу прощения, очепятка вышла... :) Имел ввиду 1.8, а написал 1.6. Lacetti 1.8 DOHC в полной комплектации, как раз почти что влазит в 100 тыс., еще 1.4 тыс сверху и как раз будет машинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dimon: Volvo S40 (+1)

Ваще раскажу историю одного таксиста про жестянку чери-амулет.... Как-то раз решил погрецца бедняга в своей новой (только что купленой и прошедшей обкатку в 2/5 тыс км), завелся.... тепло, класно... заснул... проснулсо от того как тачка горит = движка сгорела... вот и думай про непроверенные марки, без отзывов и т.д.

Лично по моим раскладам только б/у и как димон отписал....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

этот таксист просто идиот. в инструкции к машине наверняка написано черным по белому - если машина оборудована катализатором, не рекомендуется держать мотор на холостых больше 3-5 минут. причина очень проста - на плохом бензине (на и на хорошем иногда тоже) спекается катализатор, что аналогично плавному перекрыванию выхлопной трубы. мало ли что может случиться..

а в старой машине любой марки может через какую-нить щель тянуть в салон выхлопные газы. при движении это незаметно, а вот при подобном прогреве - запросто. угореть проще простого, так что таксисту еще повезло.

обрати внимание, за китайцев никто не агитирует. тем более, они почти все в ценовой категории до $16k. подходит разве что Chery Elara, но ее, как видишь, никто не выбрал. и правильно сделал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку самі реальні два конкуренти по росходу топлива,комфортабельності і винослівості до наших доріг то це kia Ceed(найбезпечніше авто свого класу) і Chevrolet lacetti!провірено таксі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kia Ceed и pro_Ceed помещаются в "психологический" диапазон с большой натяжкой и в минимальной комплектации. с Lacetti ситуация намного лучше, из владельцев на форуме я знаю только Yarchik, может он напишет как-нить пару слов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. про лач я знаю от двух владельцев: по городу - 13 литров.

это конкурентно по трасходу топлива? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По місту Лацик 13 літрів буде брати з двигуном 1,8 на автоматі з дуже агресивною манерою водіння. При нормальній (не спокійна, але й не стрітрейсерська), з включеним кліматом бере по місту - 11,5-12 літрів. Хіба що в Києві, з постійними пробками - там може й 13 літрів брати, але при таких умовах кожна машина буде більше жерти.

На механіці до 11 л можна вкластися, а з двигуном 1,6 - тим більше.

Підвіска на Лацику стоїть хороша, з дорогами справляється, і тримається добре. Місця в Лачетті вистачає і переднім, і заднім пасажирам.

Дитяча хвороба Лацика - рульова рейка, яка з часом починає постукувати (в мене ще не почала). Але багато хто й не знав, що в нього рульова рейка стукає, поки йому не показали.

Якщо брати машину до 100 тис. грн. - це хороший варіант. І сімейний, і в місті, і за містом. Є в універсалі (правда, тільки механічна коробка), є в хетчбекові, є в седані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайте телепрограммы "Экипаж" есть немало видеозаписей тест-драйвов современных машин за $16-22k, включая и мой любимый Hyundai Accent B) (правда обычный, 5-дверный, их тех, что у нас собирают)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем ! Ребята а помоему как-то все зацыклены на одних и тех же моделях авто: Шевики, черики, киа, хюндайки. Как вариант предлагаю отклонится на 7 килогривен вверх (то ест 107000 грн), и рассмотреть например модель Toyotа Corolla 10 поколения (движ 1,6 , 126 конячек под капотом и за это всё он просит 9 л по городу и 5,8 л за городом в механике, автомат по паспорту ещё экономичнее !!!) + made in Japan + спортивно-молодёжный интерер + много много всякой приятной електронной начинки. :)

Я подтянувши ремень на штанах, виклавши зубы на полку всё-таки заказал себе Тойотку :) , хотя не расчитывал брать авто выше 100 тысяц. Поэтому выходя из выше изложеного советую ребята выбросить с головы всех корейцев и китайцев (не в обиду нынешнем владельцам сиих авто), и переседать на Тойоты, Мицухи, Маздёны и т.д.

ЗЫ: Я не есть работником сервиса или салона выше изложеных авто, просто цены на корейские и японские авто на сегодняшный день практически одинаковые, а я не верю что корейцы стали делать авто лучше. !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vesyolkina - тобі сюди http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=24803, а мені наприклад щоб піднятись з 70 до 104 якось можно було не тільки зуби на полку витягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай а така дешевизна тойоти не спровокована їх зборкою на сибірських заводах? Наскільки я чув равчики збирають саме там, що мені не дуже подобається, хоча якість тойоти кажуть зберігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем ! Ребята а помоему как-то все зацыклены на одних и тех же моделях авто: Шевики, черики, киа, хюндайки. Как вариант предлагаю отклонится на 7 килогривен вверх (то ест 107000 грн), и рассмотреть например модель Toyotа Corolla 10 поколения (движ 1,6 , 126 конячек под капотом и за это всё он просит 9 л по городу и 5,8 л за городом в механике, автомат по паспорту ещё экономичнее !!!) + made in Japan + спортивно-молодёжный интерер + много много всякой приятной електронной начинки. :)

ЗЫ: Я не есть работником сервиса или салона выше изложеных авто, просто цены на корейские и японские авто на сегодняшный день практически одинаковые, а я не верю что корейцы стали делать авто лучше. !

Ти забув про обов'язкову доплату за колір "металік" в розмірі 1795 грн. Отже, вартість королки 107622+1795=109417.

Ну добре. А якщо мені потрібна велика машина (тому що в Королці з моїми габаритами тіснувато), коробка-автомат? Плюс спробувавши один раз клімат-контроль - я не погоджуся з "його обрубком" у вигляді кондиціонера. Ну, але клімат - це не основний критерій. То що - мені не диитися на корейців? Брати Камрі? Якраз корейці вдало заповнюють нішу бюджетних і досить непоганих авто. В нас зараз їдять Деу, яким зараз чимало років - і нічого.

Крім того, ті авто, які я брав - завжди бралися в максимальних комплектаціях, і ніколи не шкодував. А королка в максимумі коштує значно дорожче, ніж 107 тис. Хоча, можливо, як друга машинка для міста - я б розглядав. Але для мене також значення має дизайн. Я вже краще обрав би Ауріс чи Яріс, тому що Корола - ну не пре вона мене.

Проте, думаю, наступна моя машина (якщо це буде седан) - буде новий німець. Або з трикінечною зірочкою, або з біло-блакитно-чорним кружечком :) Якщо ж надумаю брати джип - то тут, очевидно, віддам перевагу японцям (і то тільки тому, що вони мають свого роду "середній клас" джипів, на відміну від німецьких виробників, де джипи часто являються найдорожчими екземплярами).

Але якщо надибаю по хорошій ціні Смарт в гарному стані (новий невиправдано дорогий :) ) - візьму його :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не верю что корейцы стали делать авто лучше. !

я звичайно спробую знайти оригінал статейки, але читав не так давно.

по американському рейтингу надійності їхнього іменитого автожурналу (рахують кількість звернень в сервіс з 1000 нових машин певної марки) чи то за 2007 рік, чи за перше півріччя цього року рейтинг виглядав так:

1. порше 2. тойота 3. хюндай!

так що краще японців корейці не стали звичайно, але стали якісними достатньо щоб багатьом кому при покупці нової машини треба як ти кажеш зуби консервувати, зрозуміти що деколи зовсім не обов'язково доплачувати 20-30% тільки за те що авто японець - необхідні йому якість, сервіс, навороти він отримає і в тому ж хюндай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай а така дешевизна тойоти не спровокована їх зборкою на сибірських заводах? Наскільки я чув равчики збирають саме там, що мені не дуже подобається, хоча якість тойоти кажуть зберігається.

Насправді зборка Короли, принаймі та що представляється в Україні, відбувається виключно в Японії, хоча хетчбек Ауріс, цього ж класу, складають в Англії та Туреччині. Про якість поки не можу судити, так як поки ще не являюсь власником цього авто. Обовязково відпишусь коли проїду першу 1000. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем ! Ребята а помоему как-то все зацыклены на одних и тех же моделях авто: Шевики, черики, киа, хюндайки. Как вариант предлагаю отклонится на 7 килогривен вверх (то ест 107000 грн), и рассмотреть например модель Toyotа Corolla 10 поколения (движ 1,6 , 126 конячек под капотом и за это всё он просит 9 л по городу и 5,8 л за городом в механике, автомат по паспорту ещё экономичнее !!!) + made in Japan + спортивно-молодёжный интерер + много много всякой приятной електронной начинки. :)

ЗЫ: Я не есть работником сервиса или салона выше изложеных авто, просто цены на корейские и японские авто на сегодняшный день практически одинаковые, а я не верю что корейцы стали делать авто лучше. !

Ти забув про обов'язкову доплату за колір "металік" в розмірі 1795 грн. Отже, вартість королки 107622+1795=109417.

Ну добре. А якщо мені потрібна велика машина (тому що в Королці з моїми габаритами тіснувато), коробка-автомат? Плюс спробувавши один раз клімат-контроль - я не погоджуся з "його обрубком" у вигляді кондиціонера. Ну, але клімат - це не основний критерій. То що - мені не диитися на корейців? Брати Камрі? Якраз корейці вдало заповнюють нішу бюджетних і досить непоганих авто. В нас зараз їдять Деу, яким зараз чимало років - і нічого.

Крім того, ті авто, які я брав - завжди бралися в максимальних комплектаціях, і ніколи не шкодував. А королка в максимумі коштує значно дорожче, ніж 107 тис. Хоча, можливо, як друга машинка для міста - я б розглядав. Але для мене також значення має дизайн. Я вже краще обрав би Ауріс чи Яріс, тому що Корола - ну не пре вона мене.

Проте, думаю, наступна моя машина (якщо це буде седан) - буде новий німець. Або з трикінечною зірочкою, або з біло-блакитно-чорним кружечком ;) Якщо ж надумаю брати джип - то тут, очевидно, віддам перевагу японцям (і то тільки тому, що вони мають свого роду "середній клас" джипів, на відміну від німецьких виробників, де джипи часто являються найдорожчими екземплярами).

Але якщо надибаю по хорошій ціні Смарт в гарному стані (новий невиправдано дорогий :) ) - візьму його :)

Цілком згідний з тобою на рахунок комплектації, собі заказав також повну (Sol) з автоматом, але не можу не заперечити з приводу габаритів всередині авто (сам я немалий 189 см вимахав), але в салоні на тесті, я себе цілком комфортно відчував, принаймі на передньому сидінні :). Взагалі то й колір "металік" не обовязковим є. Як варіант може бути червоний чи білий, який не потребує додаткової доплати, але при цьому звичайно втрачається естетичний вигляд.

В цілому можу сказати, що в кожен вибирає собі авто виходячи зі свої фінансових можливостей, звичайно ауріс краще за королу, а камрі краща за ауріс, але це вже інша цінова категорія в яку потрапляють вже серйозніші наприклад німецькі авто.

ЗЫ; Смарт мені також подобається, завжди мріяв побачити парочку таких машинок за кермом яких сиділи такі б високі дядькі як ми з тобою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то й колір "металік" не обовязковим є. Як варіант може бути червоний чи білий, який не потребує додаткової доплати, але при цьому звичайно втрачається естетичний вигляд.

всё! можно просто убиваться об стену!

тебе на баш.орг

это не место для приколов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ; Смарт мені також подобається, завжди мріяв побачити парочку таких машинок за кермом яких сиділи такі б високі дядькі як ми з тобою :)

Я був всередині. В довжину він досить просторний, тільки в ширину може бути тіснуватий.

Взагалі то й колір "металік" не обовязковим є. Як варіант може бути червоний чи білий, який не потребує додаткової доплати, але при цьому звичайно втрачається естетичний вигляд.

всё! можно просто убиваться об стену!

тебе на баш.орг

это не место для приколов.

Шура, а в чому ти прикол побачив?

Я знаю, що білий колір кузова у багатьох виробників іде без покриття "металік", про червоний - не знаю.

Звичайно, багато хто до цих пір вважає, що "металлік" - це сріблястий колір кузова.

Але це далеко не такий прикол, щоб постити його на баш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно не хочеться лишній раз зупинятись на темі виборі кольору авто, але поки деякий народ "убивается об стену" розкидаючись постами, поясню що 10 Корола представлена в 8 кольорах, 2 з яких не "металік" (білий та червоний), відповідно за них непотрібно доплачувати.

P.S. Вибачаюсь за офтоп і якщо когось образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"доплата за цвет", "доплата за предпродажку" и прочие "доплаты" - всего лишь накрутка придуманная конкретным салоном себе в карман и к реальной цене она не имеет никакого отношения. хорошо поторговавшись можно всегда эти доплаты снизить (иногда до нуля). другое дело, что салоны исскуственно создают дефицит машин, ждать их нужно несколько месяцев, присутствует очередь по записи и задатки. а в такой ситуации особенно не поторгуешься - не хочешь доплатить на лапу, твоя машина уйдет другому страждущему. особенно это касается салона Mitsubishi и моделей типа Lancer и Colt, а также Renault. с корейцами проще - такого понятия как "доплата за металлик" нет ни у Hyundai, ни у Kia. доставка машин "оттуда" в течение месяца-двух. а пятидверный Accent можно купить сегодня на завтра и выбрать цвет/комплектацию прямо на стоянке УАХ на Трункина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чомусь ніхто не згадав про Fabi-ю. Її ціна багато краще влазить в діапазон топіка, ніж Октавії. Якраз до неї я зараз приглядаюсь. Конкретно до хетчбека, хоча можна подумати й про універсал.

Взагалі, як у нас в Луцьку зі Шкодою? Маю на увазі технічне обслуговування і т.і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально з обслуговуванням, але реально не дешево. Хоча зараз все недешево.

Тобто є речі які приємно вражають, як виточений ними болт для кріплення захисту картера за 5 грн ( було то роки 2 тому), а от коли наприклад акумулятор новий, той самий який в твоєму авто, коштує не більше 500 грн на базарі, а на шкоді 1000. Таких речей вистачає. Хоча авто надійне, і не буває щоб щось робили якісно і дешево. Обслуговування в автосалоні, це така річ через яку треба самому пройти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...