Перейти до змісту

Ви не хочете приемно провести час?


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не знаю, я не вмію спілкуватись з неживими предметами :D

Може ти просто не в її смаку ;) . Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю "леді" уже засвітили на однокласниках. Ось виставлене там її фото - неякісне, але ті, хто уже знайомі з нею, впізнають.

IMG392-1218558401.jpg

Коли ж у мене випаде нагода сфотографувати її, то неодмінно це зроблю та виставлю на Ваш огляд - лучани повинні знати тружениць міста, готових допомогти їм провести приємно час. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галіме фото. Розтягнуте по ширині. І не така вона й страшна. Краси там, правда - не спостерігається, але ті, хто на незнайому дівчину (навіть легкої поведінки) кажуть "сраката потвора" - імхо, не дуже добре виховані. Певен, в очі їй це б ніхто з вас не сказав, Аполлони ви златокудриє, і красавци нєопісуємиє, разом взяті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о... а до мене підходила саме ця... можливо, в неї кілька перук?

Детектив набуває нових обертів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до мене ця підходила. І якщо я не помиляюся,то ніхто тут не казав, що вона схожа на Клаудію Шифер чи Лінду Євангелісту.

Було сказано, що вона приваблива, щось в ній є таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, шановні

поки ми тут флудом займаємось...варто призадуматись

в сусідній темі виникло питання, кого відправляти в Єгипет за цигарками "Клеопатра"

і було висунено пропозицію -- добитчика фотографії дівчини

думайте

:)

Вай!!! Зачепили за живе! Цигарки "Клеопатра" - перші, які я спробував у своєму житті...

Хто поїде до Єгипту за оними - привезіть і на мою долю одну пачку плс! :D

P.S. Соррі, що не зовсім по темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галіме фото. Розтягнуте по ширині. І не така вона й страшна. Краси там, правда - не спостерігається, але ті, хто на незнайому дівчину (навіть легкої поведінки) кажуть "сраката потвора" - імхо, не дуже добре виховані. Певен, в очі їй це б ніхто з вас не сказав, Аполлони ви златокудриє, і красавци нєопісуємиє, разом взяті...

сраката потвора для вуличної шльондри- це ще гарно...навіть культурно в порівнянні з тим, які вислови собі дозволяють ДЕЯКІ форумчни по відношенню до тих, кого вони знають давно і особисто. ;)

знайомі потенційні "клієнти" мадам признали в обрисах дівулі на фотографії нашу легенду Чи-Не-Бажаєте-Ви-Приємно-Провести-Час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галіме фото. Розтягнуте по ширині. І не така вона й страшна. Краси там, правда - не спостерігається, але ті, хто на незнайому дівчину (навіть легкої поведінки) кажуть "сраката потвора" - імхо, не дуже добре виховані. Певен, в очі їй це б ніхто з вас не сказав, Аполлони ви златокудриє, і красавци нєопісуємиє, разом взяті...

+1

Така пані і до мене підходила тричі.....одного разу я був сам і ледве йшов (як в анекдоті "Иду я культурно в туалет, а какая-то сволочь на галстук наступила"), а інші рази з друзями стояли біля Проміня. Але чи то фото погане, але здається то не вона.І в перуці я її не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош лінк на однокласників ;)

andynd, на Однокласниках є закрита група "Мы - лучане". Фотка була вивішена там в альбомі під назвою "Блондинка "Нежелаете ли провести приятно время"". Мабуть, також когось зачепило за "живе". :)

Думаю, по лінку ти все одно не зможеш зайти в закриту групу. Так що немає сенсу його давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош лінк на однокласників ;)

andynd, на Однокласниках є закрита група "Мы - лучане". Фотка була вивішена там в альбомі під назвою "Блондинка "Нежелаете ли провести приятно время"". Мабуть, також когось зачепило за "живе". :)

Думаю, по лінку ти все одно не зможеш зайти в закриту групу. Так що немає сенсу його давати.

Є така група. І я знайшла ту фотку, галіменька, а в тому альбомі вивішені фотки підстаркуватих путан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінк в ПМ :0004: немає коли шукати.. :)

А всім тим хто любить великі сраки (пробачте)..

icon_plus_1.gifсюди

от тепер порівнюйте..

доречі.. коли буде фото ... тоді й скажу!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галіме фото. Розтягнуте по ширині. І не така вона й страшна. Краси там, правда - не спостерігається, але ті, хто на незнайому дівчину (навіть легкої поведінки) кажуть "сраката потвора" - імхо, не дуже добре виховані. Певен, в очі їй це б ніхто з вас не сказав, Аполлони ви златокудриє, і красавци нєопісуємиє, разом взяті...

сраката потвора для вуличної шльондри- це ще гарно...навіть культурно в порівнянні з тим, які вислови собі дозволяють ДЕЯКІ форумчни по відношенню до тих, кого вони знають давно і особисто. :blush:

І ці ДЕЯКІ форумчани це сказали тобі особисто, чи виставили на всезагал на сторінках форуму? І чи не було все сказане ДЕЯКИМИ ворумчанами відповіддю на задане тобою цим ДЕЯКИМ форумчанам питання, мовляв, чого пацани тусуються з кльовими дівчатами, а заміж виходять за сірих мишок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ці ДЕЯКІ форумчани це сказали тобі особисто, чи виставили на всезагал на сторінках форуму? І чи не було все сказане ДЕЯКИМИ ворумчанами відповіддю на задане тобою цим ДЕЯКИМ форумчанам питання, мовляв, чого пацани тусуються з кльовими дівчатами, а заміж виходять за сірих мишок?

блін. не туда)))

навіть я про це не згадала )))) //мну переплюнули в злопам*ятності--хіхі//

Взагалі-то. ДЕЯКІ форумчани продемонстрували своє ставлення привселюдно саме у ЦІЙ темі. І висловлювання цих ДЕЯКИХ форумчан можна сприйняти неоднозначно, особливо тим, хто мну не знає, шановний :blush::):(:)

Мені подякувати Вам за "рекламу"?:D

ГГГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я не зрозумів, ти себе відносиш до "сракатих потвор"??
як на мене то зовсім вона не сраката і не потвора. але і мова в нас зараз про інший контенгент, так що давайте залишимо Forever Autumn в спокої, щоб не травмувати її чутливо-депресивну психіку, і повернемось до приємного проведення часу :D

Судячи з того що тут написали, в нас в місті діє угрупування "білявок", які допомагають чоловікам приємно провести час? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я затупив при зустрічі із нею (п'яний був троха..:D ) хотів перепитати - що саме мається на увазі "гарно провести час"? І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn я не зрозумів, ти себе відносиш до "сракатих потвор"??

а ти не мож шоб не підйо))))

сраката потвора для вуличної шльондри- це ще гарно...навіть культурно в порівнянні з тим, які вислови собі дозволяють ДЕЯКІ форумчни по відношенню до тих, кого вони знають давно і особисто.

відносила б - то зі мну б так гарно при зустрічах ніхто не щебетав, пра?:D ггг

да. кстатє а птічьках- ах- блін-йолки-каг-я-мог-забиць!

гдє мой падараг?!!!!!

а можна замовити ще один???(фу какая гадасць!).

Сливочка,

ну що пристали до моєї

чутливо-депресивної психіки
. це не психіка. це хуже )))

я ентага нє скриваю. каг гаваріл Діхвота: пєрєлом моска. с дєцтва.

а от з психікою проблеми у Вас, якщо взяти до уваги, що роздвоєння особистості - це є серйозна проблема:D

давайте залишимо цю тему, не викликаючи бажання поділитися з бАмондом історією хвороби :D

білява мадемуазель: минулого року (згідно докладів развєдки), послуга коштувала 60 долярів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

білява мадемуазель: минулого року (згідно докладів развєдки), послуга коштувала 60 долярів

Ну і інфляція в нас... чи то може хтось гарно торгувався!

Але ж якщо вона день в день "гарно проводить час" чи через день.. яка ж там блін каструля вже.. ??

**думки вголос**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...