Перейти до змісту

3g/4g Інтернет на час відпустки (шукаю)


Рекомендовані повідомлення

Бухгалтеру треба на час відпустки 4g чи 3g інтернет для віддаленої роботи на ноутбуці. Орієнтовно на два тижні. Що можна придумати? Цікавить усе: тарифи операторів, необхідне жилізо, оренда модема чи сімки  з безлімітним інтернетом, якісь акційні пакети операторів чи як тимчасова послуга/пакет. Можливо роздача ві-фі з телефону, є сімки водафона, лайфа. Але з малим пакетом інтернету - 7 гб на місяць.

 

Є ноутбук, є 3G модем Huawei E1550, був залочений під Київстар, але я його ніби-то розлочив DC-Unlocker-ом. "Ніби", бо не можу перевірити. Вставляю свою нано-сімку з перехідником і модем свариться на некоректну сімку. Воно й не дивно кількість контактів в стандартної сімки і нано відрізняється.

Спойлер

Как сделать микро сим из обычной симки?

Але DC-Unlocker пише:

Голосовые функции       : Включено
Статус SIM блокировки : Разблокирован

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик 7 гіг і швидкості 3g хватить для rdp 1c і медок + особистого кабінету платника податків вище криши. Тим більше вона зранку до ночі не сидітиме точно

Чи ще щось бухгалтер робить?

А якщо бракне інтернету - то можна повторно замовити пакет послуг

Ще брати одну сімку і морочитись модемами - не бачу сенсу. Не витратить вона стільки інтернетів на роботу. Це не відосіки онлайн дивитись

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, vampirich сказал:

Дик 7 гіг і швидкості 3g хватить для rdp 1c і медок + особистого кабінету платника податків вище криши. Тим більше вона зранку до ночі не сидітиме точно

Чи ще щось бухгалтер робить?

А якщо бракне інтернету - то можна повторно замовити пакет послуг

Ще брати одну сімку і морочитись модемами - не бачу сенсу. Не витратить вона стільки інтернетів на роботу. Це не відосіки онлайн дивитись

7 гіг - це особиста сімка якраз для відосіків онлайн на телефоні, а треба ще щось для роботи на ноуті. І не хочеться залишитися посеред відпустки без інтернету. В цьому випадку краще перебздєть. А повторно можна замовити лише 12 гіг на три місяці, тобто 4 Гіг на місяць, що також мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо їде по україні можу дати сім пару Все разом. Екстра (інтрнет безлімітний) тариф Київстар (2 тижні переживу без неї без проблем) :)

Змінено користувачем MACCEN
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MACCEN сказал:

якщо їде по україні можу дати сім пару Все разом. Екстра (інтрнет безлімітний) тариф Київстар (2 тижні переживу без неї без проблем) :)

Дякую! Буду мати на увазі і при потребі звернуся. Взнав, що на місці відпочинку буде ві-фі, тобто мобільний інтернет буде потрібний тільки під час переїздів. Поговорив з бухгалтером, щоб потерпіла з відосіками перед відпусткою і не витратила трафік, то можливо вистачить і її 7 гігабайт, плюс поруч зажди буде ще декілька телефонів, які підстрахують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо у когось ще є ідеї і думки по цьому поводу, то діліться. Відпустка в бухгалтера в кінці липня, є ще час та й може іншим пригодиться інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю, розшарювати свій інтернет мобільні оператори не дають в безлімітних тарифах. В лімітованих тарифах ніби таких заборон немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, nickel сказано:

Бухгалтеру треба на час відпустки 4g чи 3g інтернет для віддаленої роботи на ноутбуці.

як є можливість - однозначно треба 4джі! там пінг на порядок менший, ніж на 3джі, а для rdp - це важливо.

найпростіше - інет роздавати з тіліпона.

10 годин тому, nickel сказано:

7 гіг - це особиста сімка якраз для відосіків онлайн на телефоні

якщо не дивитись відосіки через rdp, то 7ГБ - це овер потреби для роботи з електронними таблицями

а для відосіків... ну, дитина 2-3, а то й 4ГБ здатна за день висмоктати. 3 за день, а не за місяць.

так що бери в @MACCEN сімку, поки пропонує.

 

по залізу - ліпше, імхо, телефон з підтримкою ЛТЕ, а не окремий модем, і тим більше - не окремий usb-модем типу Е1550 - це самий незручний варіант.

якщо в бухгалтера телефон на дві сім-карти - можна взяти в оренду сімку, доставити в основний телефон, або переставити одну сім-карту в кнопочний. але дуже бажано, щоб в основного телефона була підтримка ЛТЕ наших діапазонів, і жива батарея.

 

ще одне.

в середньому - в Київстара вважається краще покриття.

в моїх умовах - в МТСа найкраще покриття, і режим Н+ від МТС не сильно поступається ЛТЕ від КС.

а сусідський wifi - швидкість і стабільність сигналу поступаються Н/Н+ від МТС, тому треба точно знати, що

9 хвилин тому, nickel сказано:

на місці відпочинку буде ві-фі

- щоб він не був там номінальний :)

а от в нашому род.домі - що 3ж, що 4ж від МТС - вважай, що їх там немає, постійно злітає на едж, а от КС працює краще.

Змінено користувачем rrid
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

як є можливість - однозначно треба 4джі! там пінг на порядок менший, ніж на 3джі, а для rdp - це важливо.

згідний у тому моменті, якщо працювати треба постійно. А відпустка для того і відпустка щоб відпочивати. Тому підозрюю, що робота буде не постійна, а так, час від часу заглянути, проконтролювати. Тому і думаю, що конкретно у цьому випадку паритись 4g - необов"язково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Наскільки я пам'ятаю, розшарювати свій інтернет мобільні оператори не дають в безлімітних тарифах. В лімітованих тарифах ніби таких заборон немає?

і так, і ні.

в архівному регіональному "Дайте Ще!" від КС за 75грн./міс. - можна розшарювати, спочатку був шейп після 3ГБ на добу, потім ввели шейп 800кбіт/с після 40Гб від початку розрахункового періоду, але і з шейпом інтернет можна роздавати (при належній якості покриття - і далі можеш дивитись відео на ютубі, але в якості 360р, або й 480р, як в КС настрій хороший буде)

в "Інтернет Безмеж" від лайф за 70грн./міс. - також можна розшарювати, шейп 1Мбіт/с після 50Гб

в МТСа жлобська позиція в безлімітних (умовно) пакетах. наприклад, в тарифі Vodafone Unlim 3G за 140грн. - роздача заборонена, можуть заблокувати інтернет повністю, але за додаткових 50грн./міс - вже можна роздавати. шейп включається після 40Гб на 0.8Мбіт/с

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, rrid сказал:

так що бери в @MACCEN сімку, поки пропонує.

@MACCEN можеш спробувати роздати інтернет телефоном зі своєї безлімітної сімки? Бо в колеги також безлімітна сімка була, він вдома з неї розшарював інтернет на комп і грав в танки, але з часом оператор заблокував таку можливість, пояснив, що клієнти стали зловживати, тому в безлімітах блокують не саму можливість рошарювати інтернет, а ріжуть швидкість.

Цитата

якщо в бухгалтера телефон на дві сім-карти - можна взяти в оренду сімку, доставити в основний телефон, або переставити одну сім-карту в кнопочний. але дуже бажано, щоб в основного телефона була підтримка ЛТЕ наших діапазонів, і жива батарея.

В буха Редмі Ноут 7, Global ROM (привіт Нокіану) і один слот вільний.

17 минут назад, vampirich сказал:

згідний у тому моменті, якщо працювати треба постійно. А відпустка для того і відпустка щоб відпочивати. Тому підозрюю, що робота буде не постійна, а так, час від часу заглянути, проконтролювати. Тому і думаю, що конкретно у цьому випадку паритись 4g - необов"язково

Під час карантину зрозуміли, що бухгалтерія може працювати віддалено, тому бухгалтеру сказали: хочеш у відпустку - мусиш працювати як зазвичай. До цього у відпустку відпускали максимум на тиждень. На місці буде ще один бухгалтер, який підстрахує, але вони ведуть різні фірми, тому всього не зробить. Але що можна підтягнеться до відпустки, що не можна - буде робитися віддалено. Інколи вона від ноута не відходить, але в основному лише час від часу щось колупає.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... тоді це ніфіка не відпусстка, а лише можливість тиждень попрацювати віддалено 

Спойлер

Крупный Банк.

Время — 18. 00, все сотрудники сидят трудятся. Один из сотрудников выключает компьютер, одевает пиджак, берет портфель и уходит.

Все провожают его неодобрительным взглядом.


Следующий день. В 18. 00 тот же сотрудник выключает компьютер, одевает пиджак, берет портфель и уходит. Все продолжают работать и начинают недовольно шептаться.


Следующий день. В 18. 00 тот же сотрудник выключает компьютер, одевает пиджак, берет портфель и тут к нему подлетает коллега.

— Вася, как тебе не стыдно, мы сидим работаем, конец квартала, столько отчетов, нам тоже хочется вовремя домой а ты такой единоличник...

— Ребята, да я вообще в ОТПУСКЕ!!!

 

Змінено користувачем vampirich
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vampirich сказано:

згідний у тому моменті, якщо працювати треба постійно. А відпустка для того і відпустка щоб відпочивати. Тому підозрюю, що робота буде не постійна, а так, час від часу заглянути, проконтролювати. Тому і думаю, що конкретно у цьому випадку паритись 4g - необов"язково

ні :)

маю досвід використання rdp десь з 2011 по 2020, починаючи ще з Ю'Тела й інтертелекома

якщо ти будеш працювати через 3джі через юсб-модем типу Е1550 - то ти будеш більше дратуватись, ніж працювати.

в 3Ж, як і в 4Ж - декілька "поколінь", і останнє покоління 3Ж (Н+) дасть вищу швидкість, ніж перше покоління 4Ж (LTE Cat 1) і співмірний пінг.

халепа в тому, що гарно реалізована підтримка Н/Н+ зазвичай в тому залізі, яке гарно працює зі старшими поколіннями 4Ж (LTE Cat.4 і вище).

тому я й не міняв неосновну сім-карту в свіжому смарті - мені вистачало Н+ для rdp :)

але для роздачі ІНету зі смарту для перегляду на ноуті відео чи соц.мереж - таки варто паритись 4же :)

тим більше, що нікель нарешті написав, що залізо сучасне:

7 хвилин тому, nickel сказано:

В буха Редмі Ноут 7

 

і тут суть навіть не тільки в тому, що новіша технологія дає вищу швидкість, але й в тому, що фізично новіших апаратів з новими сім-картами - їх просто пропорційно менше. а чим менше абонентських пристроїв - тим менша конкуренція між ними, тим вища якість прийому (за інших рівних умов - звісно, що телефон, який не підтримує 4Ж, але розташований за 100м від базової станції, видасть "кращий інтернет", ніж телефон з підтримкою 4Ж, але розташований за 3км від БС)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, nickel сказал:

Наскільки я пам'ятаю, розшарювати свій інтернет мобільні оператори не дають в безлімітних тарифах. В лімітованих тарифах ніби таких заборон немає?

в мене сім пара шарить інтернет без прблем, не відчуваю дискомфорту.

Там дається вроді 6 гіг чи 3 гіга на максимальний швидкості далі її ріжуть, але ріжут тільки тоді коли база перевантажена, якщо там не на всю вона працює то не будуть різати. За декілька років тільки раз було так що я перелімітів скажем так.

Змінено користувачем MACCEN
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel https://www.lycamobile.ua/uk/bundle/all-in-one-m-2/

 

в Україні - рідко користуюсь, в основному - за кордоном.

80 грн. - 800хв. по Україні, 12 Гіг інтернету (ватафон 3ж), є і дешевші тарифи

якраз - встигаєш замовити безкоштовні сімки, зазвичай - приходять поштою за тиждень.

P.S. Маю ще один нерозпакований стартовий, але, я ще днів 10 на відпочинку ))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MACCEN сказано:

Там дається вроді 6 гіг чи 3 гіга на максимальний швидкості далі її ріжуть, але ріжут тільки тоді коли база перевантажена, якщо там не на всю вона працює то не будуть різати. За декілька років тільки раз було так що я перелімітів скажем так.

 

34 хвилин тому, rrid сказано:

спочатку був шейп після 3ГБ на добу, потім ввели шейп 800кбіт/с після 40Гб від початку розрахункового періоду, але і з шейпом інтернет можна роздавати (при належній якості покриття - і далі можеш дивитись відео на ютубі, але в якості 360р, або й 480р, як в КС настрій хороший буде)

 

Цитувати

«Безлім» означає, що інтернет-трафік не тарифікується та надається, якщо ви сплатили щомісячну плату за пакет послуг у повному обсязі.

Швидкість мобільного інтернету може бути обмежена до 0,8 Мбіт/с, якщо протягом місяця використано 40 000 МБ. Детальні умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» можна знайти тут.

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/alltogetherextra

 

неясно було, чи йдуть стандартні умови на "SIM для планшета послуга" - це якась особлива послуга, чи стандартна сім-пара, на що твоя відповідь здається вичерпною:

14 хвилин тому, MACCEN сказано:

в мене сім пара шарить інтернет без прблем, не відчуваю дискомфорту.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rrid сказано:

маю досвід використання rdp десь з 2011 по 2020, починаючи ще з Ю'Тела й інтертелекома

маю досвід використання rdp з 2008 по dial-up :) далі будем мірятися?))

і мені 3g вистачає цілком для робочих потреб

так, 4g краще, але... але чи воно там буде, де треба буде зв"язок саме мобільний

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Saddy сказал:

глянь ще цю тему

 

Дякую. Ми вже в приваті побалакали. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здаю тєму https://www.moyo.ua/vaucher-lifecell-6gb-internet-l/424158.html  ваучер лайф на місяць 6ГБ за 15 грн (перед покупкою перевіряти дату до якої активувати)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Polystar сказал:

здаю тєму https://www.moyo.ua/vaucher-lifecell-6gb-internet-l/424158.html  ваучер лайф на місяць 6ГБ за 15 грн (перед покупкою перевіряти дату до якої активувати)

С*ка, 21 століття, а вони ваучери паперові продають. Його неможливо купити в цифрі, щоб не пертися нікуди.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте людині відпочити, втомлені люди недобрі і злі :rolleyes:.

Краще другому бухгалтеру доступ надати до іншого п-ва на підстраховку, а то і роботи не буде, і відпочинок зіпсуєте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

Дайте людині відпочити, втомлені люди недобрі і злі :rolleyes:.

Краще другому бухгалтеру доступ надати до іншого п-ва на підстраховку, а то і роботи не буде, і відпочинок зіпсуєте.

Я тільки "за". Бухгалтер - моя дружина. Але таке селяві.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.06.2021 в 00:49, MACCEN сказал:

якщо їде по україні можу дати сім пару Все разом. Екстра (інтрнет безлімітний) тариф Київстар (2 тижні переживу без неї без проблем) :)

Якого формату в тебе сімка? Стандарт, мікро чи нано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2021 в 16:14, nickel сказал:

Якого формату в тебе сімка? Стандарт, мікро чи нано?

Під будь який розмір підійде з перехідником, нано

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...