Перейти до змісту

Пошук шин


Amor

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, romanc сказано:

При том что и бренды имеют разные ценовые линейки. И бюджетная линейка будет по качеству как  бренд второго уровня, но чуть дороже, за имя. Но количество брака у первых, вторых гораздо меньше , чем у той же росавы и китайского ноунейма

Китайський ноунейм цілком має ім'я. Hankook, наприклад. (В мене зараз така зимова, на ту зиму мінятиму)

Китайці скуповлюють стару гуму, наварюють протектор і продають далі.  Це не значить, що вона погана. Ні.

Це відомі бренди (були :) ).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Китайський ноунейм цілком має ім'я. Hankook, наприклад. (В мене зараз така зимова, на ту зиму мінятиму)

Китайці скуповлюють стару гуму, наварюють протектор і продають далі.  Це не значить, що вона погана. Ні.

Це відомі бренди (були :) ).

 

 

Hankook - корейская контора.

Наварка - вообще отдельная тема, и не только китайская. Там гораздо больше факторов, по которым шина в негодность может прийти.

Я помню те времена, когда свои шины в наварку сдавали...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди ви старі діваєте? є в нас якісь пункт куди можна здати? щоб не викидати чи не закопувати в клубму))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, romanc сказано:

Hankook - корейская контора.

Наварка - вообще отдельная тема, и не только китайская. Там гораздо больше факторов, по которым шина в негодность может прийти.

Я помню те времена, когда свои шины в наварку сдавали...

Я мав досвід роботи в складі шин. Тако 350 000 шин під одним дахом.  В Ризі. Фірма latakko.

Так от, Хенкук - то китай.

Дійсно Японія, то Yokohama. В них свої контейнери і пливе все морем.  Навіть складені в контейнері вони таким чином, щоб не мнулися і не гнулися.

На відміну від інших брендів, які пакують аби більше!

1526651868136299790.jpg

 

used-tire-container-loading--e1554947068

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Dima4s сказал:

куди ви старі діваєте? є в нас якісь пункт куди можна здати? щоб не викидати чи не закопувати в клубму))

Продать или оставить шиномонтажу.

Я знаю две системы утилизации. Пиролизное сжигание и на крошку резиновую

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Cherman сказано:

От якраз питання безпеки мене цікавить найбільше. Взимку - ожеледиця, влітку - аквапланування при дощу.

Все ж Імениті бренди тут без заперечення лідери.

 

Якийсь Всунь-Хуй-В-Чай - це і літатимеш влітку і крутитимешся взимку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки памятаю то хенкок була корейська кантора https://en.wikipedia.org/wiki/Hankook_Tire
можливо завод якийсь в Китаї стоїть їх, але ця ж тема шо і вся техніка з Китаю європейських брендів
goodyear або michelin це дійсно якісні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zheny@ сказал:

Я мав досвід роботи в складі шин. Тако 350 000 шин під одним дахом.  В Ризі. Фірма latakko.

Так от, Хенкук - то китай.

1526651868136299790.jpg

 

used-tire-container-loading--e1554947068

 

Я про бренд, а не страну изготовителя.

Недалеко от меня в Венгрии 2 или 3 завода шинных первого эшелона марки.

Ну а в Китае думаю заводы у большинства производителей.

https://m.hankooktire.com/ru/company/our-history.html#1960

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Все ж Імениті бренди тут без заперечення лідери.

 

Якийсь Всунь-Хуй-В-Чай - це і літатимеш влітку і крутитимешся взимку.

 

Есть и другие варианты, гуля вылезет, отбалансировать не смогут, кривое, или спускать постоянно....

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Cherman сказал:

От якраз питання безпеки мене цікавить найбільше. Взимку - ожеледиця, влітку - аквапланування при дощу.

У всех шин есть предел, у кого-то он выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не інфа з Вікі чи іншого нета.

Кажу ж. Працював на великому складі автомобільних шин.

І повторюю те, що говорили самі працівники!

 

БУв відвертий китай типу "**Lion / кінг / **"  чи подібні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На літо собі купив Debica Presto UHP 2 (2021 року випуску), вони чуть твердіші ніж Kormoran, але порівняно не так бистро зношуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2021 в 16:35, Саня сказал:

Купив пару шин Orium High Perfomance 215/60R16 з безкоштовною доставкою у ascania-shina.com


як взагалі враження від резини? Дуже цікавить як себе поводить м’яка боковина

 

23 часа назад, Litovets сказал:

Я то придивляюсь до фулда екоконтрол хп2, бріджстоун екопія еп300 і якшо трохи доплатити то бріджстоун туранза т005


ну це вже крутіша резина. я хочу щось трохи бюджетніше. взагалі мені найбільше подобається щось на гарантії, знаєш що навіть якщо вилізе гуля можна обміняти

 

4 часа назад, romarker сказал:

На літо собі купив Debica Presto UHP 2 (2021 року випуску), вони чуть твердіші ніж Kormoran, але порівняно не так бистро зношуються.

 

І як враження? Відгуки ніби класні на неї, ще й ціна низька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Amor сказал:

взагалі мені найбільше подобається щось на гарантії, знаєш що навіть якщо вилізе гуля можна обміняти

Наскільки я знаю то таке тільки в нокіана є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, romanc сказал:

https://yokohama-rpz.ru/

Думаю в Украину офицалы с раши будут везти, как и нокиан

Бюджетний бріджстоун у нас тож мейд ін раша, принаймні екопія еп300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Litovets сказал:

Наскільки я знаю то таке тільки в нокіана є. 

Ну ще в шипшини. Але на послуги їхнього шиномонтажу спустиш більше ніж вартість 5того колеса

 

доречі не знайшли якогось великого магазину де можна подивитись резину? Сьогодні продзвонював по магазинах, таке відчуття що всі продають з одного складу. Кількість та ж сама, тільки ціна міняється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Amor сказал:

доречі не знайшли якогось великого магазину де можна подивитись резину? 

Ні, але сьогодні геть не мав часу шукати. Правда з сайту шинидискикомюа (мав необережність до них позвонити) самі звонили і питали чи я ше не надумав в них шось купити:) хоча ціни в них більш-менш непогані і по 80 грн. за колесо доставка.

18 минут назад, Amor сказал:

Сьогодні продзвонював по магазинах, таке відчуття що всі продають з одного складу. Кількість та ж сама, тільки ціна міняється...

Це по наших місцевих, чи з інших регіонів? Бо якшо кийовські то да, в них там є якісь оптові склади те всі роздрібні магази таряться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, згадав, консультант того шинидискикомюа мені нахвалював фулду екоконтрол ХП2, мол вона краща ніж бюджетний бріджстоун (та ж екопія еп300) в плані комфорту а в іншому на тому ж рівні і зроблена в словенії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Litovets сказал:

Це по наших місцевих, чи з інших регіонів? Бо якшо кийовські то да, в них там є якісь оптові склади те всі роздрібні магази таряться.


це суто по місцевих. В мене трохи час піджимає. Тому хотілось би на місці взяти, але якщо буде суттєва різниця то замовлю

 

27 минут назад, Litovets сказал:

До речі, згадав, консультант того шинидискикомюа мені нахвалював фулду екоконтрол ХП2, мол вона краща ніж бюджетний бріджстоун (та ж екопія еп300) в плані комфорту а в іншому на тому ж рівні і зроблена в словенії.

 

золота середина. як показує практика супер преміум геть не вартий своїх коштів (в плані ціна/якість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.04.2021 в 15:51, Litovets сказал:

Яшо хочеться розширеної гарантії то варто глянути в сторону бренду Нокіан, але він весь руський і як на мене якийсь геть мягкий.

Багато скарг на хакка грін... в експлуатації ніби все ок (машина майже сама котиться), але ресурс якийсь не значний. В мене після 7 років використання протектора достатньо, а ніби корд руйнується - гуму починає "крутити".   І на шиномонтажі кажуть що в багатьох така проблема з хакка грін.

 

Наш шиномонтажник рекомендував спробувати Matador, казав хороша гума (у власності Continental), але якийсь він "дубовий" здався... 

А я захотіла щось японське :) і так склались обставини що побачили Toyo (саме виробництва Японія, ще й "свіжа") і відразу ж на місці в Луцьку і придбали.

По враження дуже "ковтає" ями (тихий приглушений звук), а от по коченню поступається нокіан. А по витривалості - час покаже.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розширена гарантія не варта своїх грошей (там треба дотримуватись певних правил: заміна гуми в чіткі проміжки часу, в певних СТО і т.д. і т п) і дуже рідко в перший 1-2 роки з гумою щось трапляється.

 

Дивилась гуму вживу:

-в Епіцентрі (якщо є на сайті то можна ще й замовити з безкоштовною доставкою).

-тут https://22tires.com/ (на автомийці ера).

- на Задворецькій (талфорт) - завжди думала що там завищені ціни, а от і не завжди.  Магазин - ок, а шиномонтаж - лайно (дуже довго і ну якось не то).

 

Ще проїзджаючи повз бачила багато гуми тут http://zahidshina.com/ але не заходила. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На многие шины первого и второго эшелона есть сравнительные тесты на наших и европейских сайтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

Ще проїзджаючи повз бачила багато гуми тут http://zahidshina.com/ але не заходила. 


Вчора заїжав на перехресті набережної і стрілецької. Вибору майже ніякого, 2-3 бренди в різних розмірах. Менеджер порадити нічого не може і взагалі таке відчуття що йому пофігу. На мій розмір була тільки преміорі, казав що ще підвезуть на днях щось але він поняття не має що там везуть. Мені не сподобалось

 

В Україні коли маєш з кимось справу то постійно таке відчуття ніби тобі королева робить мега послугу, хоча ставлення має бути зовсім інше до покупця

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, romanc сказал:

На многие шины первого и второго эшелона есть сравнительные тесты на наших и европейских сайтах.


аби ще тести були адекватними. Може бути що в кімнатних умовах шина супер. Буде дорогу тримати, не аквапланує, не стирається а гулі будь лізти від переїзду колії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...