Перейти до змісту

Пошук шин


Amor

Рекомендовані повідомлення

Доречі, не знаю на скільки це помітно в реальному житті, але кажуть, що шини з вищим індексом швидкості більш стійкі до появи гуль. Як на мене це логічно, в них міцніша боковина.

P.S. І я навіть не знаю скільки раз рівняв диски, чи на дорозі запаску ставив, бо по ободу вже свистіло і не тримало повітря, але гуль не було. Може щастить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Нарешті можу відписатись про свій досвід. Збирався купити Kormoran/Taurus/Tigar High Performance. По відгуках наче непогана резина і м’яка, але лякало що боковина може бути занадто м’яка і полізуть гулі (а це в мене саме часто відбувається). Довго вагався і натрапив на відповідь romarker про Debica Presto UHP 2 і вирішив взяти цю модель. Купував в Інтернеті на infoshina через саму низьку ціну+дешева доставка. Хотів купити в Луцьку, але у всіх наших ціна 1700-1800 за колесо, а в Інтернеті з доставкою 1500. Але як завжди економія вилазить в тому що буде стара резина (звичайно проконсультувався при купівлі який рік резини). По приїзду просто офігів, резина була 2021 рік 16 тиждень (а я забирав її на 17 тиждень).

Поки дуже задоволений. Тиха, м’яка і добре тримає дорогу. Від’їздив вже тиждень, поки жодних нарікань немає

Спойлер

047E628F-D256-4419-8E3A-3463AB402232.thumb.jpeg.8eab8165f8bc2acd88a448bb894f9335.jpeg970F863D-91CC-416E-A34F-C3FBBBF7AAE0.thumb.jpeg.1acb242fc8f9cd37c282e0151949be7b.jpegF20395E4-28BC-4F9D-A70A-766476EC6A2A.thumb.jpeg.473c65382b128a4f56c2bbda72f9ce88.jpeg4B81A08A-62C4-407F-B853-182896E0AA74.thumb.jpeg.148c404aff623c7832912b3b2a809182.jpeg

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Останнім часом хтось десь купляв шини у Луцьку? Можливо в когось ціни хороші, чи шиномонтаж безплатний при купівлі шин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Останнім часом хтось десь купляв шини у Луцьку? Можливо в когось ціни хороші, чи шиномонтаж безплатний при купівлі шин?

Спитайте в Богдана біля модерна на заправці ОККО. Сам брав кілька разів у нього можна говорити (О5О18Ч 9595)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2021 at 12:24, Amor сказано:

Останнім часом хтось десь купляв шини у Луцьку? Можливо в когось ціни хороші, чи шиномонтаж безплатний при купівлі шин?

Ось тут і тут при купівлі шин, безкоштовний шиномонтаж, але цін на шини не порівнював з іншими продавцями. Якщо замовляти в інтернет магазині, то можна зекономити на доставці від Делівері, зараз там проходить акція на доставку шин. Не раджу затягувати з купівлею шин, з кожним днем ціна росте, порівнюю зі своїми недавно купленими.

Змінено користувачем romarker
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.10.2021 в 14:37, sobchuk30k сказал:

Сашка Мостоцький з Ківерець,шинний магнат.067-351-6768


Ціна +- нормальна. Шиномонтаж окремо оплачується

 

2 часа назад, romarker сказал:

Ось тут і тут при купівлі шин, безкоштовний шиномонтаж, але цін на шини не порівнював з іншими продавцями. Якщо замовляти в інтернет магазині, то можна зекономити на доставці від Делівері, зараз там проходить акція на доставку шин. Не раджу затягувати з купівлею шин, з кожним днем ціна росте, порівнюю зі своїми недавно купленими.


Сьогодні купив, що дивно для мене - в епіцентрі. Ціна вища, але якщо врахувати відшкодовані бали то дешевше. Та й чек дають нормальний. В випадку чого, хоч якийсь доказ де і коли купив

 

А делівері не дуже вразила цінами, акційна ціна на 15‘‘ диск 45 грн (за чотири - 180грн), замовляв новою поштою - вийшло 190грн (це звичайна ціна, не враховуючи наложений платіж)

Змінено користувачем Amor
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Настала необхідність придбати пару нових шин,обдзвонив всі відомі магазини Луцька,також і те що рекомендували вище,і виходить так,що якщо брати гуму в інтернетмагазинах то навіть з урахуванням доставки виходить на гривень двісті як мінімум дешевше. Чи то я чого не знаю чи то так воно і є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wasistdas сказано:

Настала необхідність придбати пару нових шин,обдзвонив всі відомі магазини Луцька,також і те що рекомендували вище,і виходить так,що якщо брати гуму в інтернетмагазинах то навіть з урахуванням доставки виходить на гривень двісті як мінімум дешевше. Чи то я чого не знаю чи то так воно і є!

звернися до @ЙОЖИК

о-666-48-77-93

Скажи, що Женя з Борди порадив.

 

Поясни, що саме хочеш, які шини, розміри і т.д.

 

Я брав у нього до свого авто - таку гуму

Поговори.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.11.2021 at 21:43, Zheny@ сказано:

звернися до @ЙОЖИК

о-666-48-77-93

Скажи, що Женя з Борди порадив.

 

Поясни, що саме хочеш, які шини, розміри і т.д.

 

Я брав у нього до свого авто - таку гуму

Поговори.

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...