Перейти до змісту

Пошук шин


Amor

Рекомендовані повідомлення

Цікаво почути хто і де купує шини до авто? Вже дня 2 шукаю варіанти, магазинів багато, а вибрати щось адекватне важко. Також цікаво почути по гарантіях хто користувався (правда чи в більшості відмовляють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я зимнюю у них покупал.

Встигни! Знижки на літні шини. Промокод LITO21 http://dx.ua/cueQw

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, romanc сказал:

Я зимнюю у них покупал.


Дивився на їхній сайт. В них ніби 1 рік розширеної гарантії?

 

 

—-дочитав, це тільки на ТОП бренди

Змінено користувачем Amor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но пытались подзаработать, позвонили, вам свежее шины +50грн или прошлой поставки. Прошлая оказалась 5 месяцев отроду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

А скільки пробігу в рік має бути?

Залежить від карантинних умов від 20 до 40 тис :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Amor сказал:

Вже дня 2 шукаю варіанти, магазинів багато, а вибрати щось адекватне важко. 

То ще нічого, я вже тиждень собі мозок виношу пошуком літніх шин. Цілу купу статей і оглядів перечитав/передивився. 

Думаю що для початку треба оприділитись з брендом/моделлю бо де купити то вже не так і важливо.

Якшо хочеться розширеної гарантії то варто глянути в сторону бренду Нокіан, але він весь руський і як на мене якийсь геть мягкий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Litovets сказал:

То ще нічого, я вже тиждень собі мозок виношу пошуком літніх шин.


І як завжди самий оптимальний варіант буде той який хотів ще з самого початку купити :D

Зараз я зупинився на Kormoran. Ще й знайшов варіант з гарантією два роки, але по їхніх умовах прилипаєш до обслуговування в шиномонтажі продавця шин. Навіть не знаю чи воно того варте

 

про гарантію думаю бо минулого разу купив нові шини і через 500км зразу ж гуля полізла на одному, прийшлось купляти нове. А потім від’їздив ще 25тис і хоть би що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив пару шин Orium High Perfomance 215/60R16 з безкоштовною доставкою у ascania-shina.com

Вони є офіційними представниками бренда Orium в Україні. Запропонували безкоштовну доставку. Зараз хочу докупити ще пару, але ціна суттєво виросла: 1696 грн. проти 1526 грн. два тижні тому.

Tigar, Taurus, Orium, Strial та ще кілька брендів виготовляються на одному й тому ж заводі в Сербії. Шини продаються під різними брендами і є різні шляхи їх потрапляння в Україну. Асканія-шина завозить Orium офіційно. Сервіс сподобався. Замовлення прийшло швидко і без зайвих зволікань.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Amor сказал:

І як завжди самий оптимальний варіант буде той який хотів ще з самого початку купити :D

Зараз я зупинився на Kormoran. Ще й знайшов варіант з гарантією два роки, але по їхніх умовах прилипаєш до обслуговування в шиномонтажі продавця шин. Навіть не знаю чи воно того варте

 

про гарантію думаю бо минулого разу купив нові шини і через 500км зразу ж гуля полізла на одному, прийшлось купляти нове. А потім від’їздив ще 25тис і хоть би що

Корморан непоганий варіант. Зараз якраз стоять зимові Корморан, мені дуже сподобалось як вони себе показали цієї зими, правда трохи жорсткі на всяких стиках, але зате авто рулиться непогано, хіба при 130-140 в затяжних поворотах трохи відчувається плавання, при 170 на сухому покритті авто цілком кероване, але ж то зимова гума як не як.

Тому також розглядав літні Корморан роуд перформенс, але подивився їх вживу і не сподобалось що мягка боковина, мені здається що буде авто "плавати" на них враховуючи мій стиль водіння.

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку є магазини/склади з великом вибором шин? Щоб можна було приїхати і подивитись/потрогати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Litovets сказал:

Корморан роуд перформенс, але подивився їх вживу і не сподобалось що мягка боковина, мені здається що буде авто "плавати" на них враховуючи мій стиль водіння.


а я навпаки прочитав що через м’яку боковину дуже комфортно стає при їзді нашими дорогами і що цікаво не вилазять гулі. А це дуже актуально з розміро 225/45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що точно буду брати Kormoran, але не розумію яка різниця між Tigar, Taurus i Kormoran. В Інтернеті поки інформації не можу знайти. Пишуть різниці ніякої, ну тільки в ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв Lassa Driveways, мені дуже сподобалась гума, поки краще чим штатний Continental КПК5, тихіша, стійкіша, краше "ковтає" ями.

Купував на Шина-Сервіс. Дорожче чим і інтернеті на 150 грн на колесі, але безкоштовний шиномонтаж і економія на доставці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Думаю що точно буду брати Kormoran, але не розумію яка різниця між Tigar, Taurus i Kormoran. В Інтернеті поки інформації не можу знайти. Пишуть різниці ніякої, ну тільки в ціні

Компанія Kormoran була заснована в 1994 р в Варшаві. Компанія спеціалізується на виробництві шин і дисків для автомобілів.

Компанія Kormoran Polska Sp.z.o.o. входить до складу відомої в усьому світі фірми Michelin під назвою Michelin Polska Sp. z.o.o. і займає одне з перших місць по асортименту експонованих виробів, якості сервісу і обсягом продажів.

Автомобільні шини марки Kormoran випускаються на заводах Michelin в Польщі, Угорщині та Румунії. Присутня на ринку автомобільних коліс більше десятиліття, компанія Kormoran змогла зарекомендувати себе як виробники надійною, висококласної продукції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Amor сказал:


а я навпаки прочитав що через м’яку боковину дуже комфортно стає при їзді нашими дорогами 

Воно то так, але я люблю щоб авто чітко і точно реагувало на повороти керма. Тому готовий трохи пожертвувати комфортом аби не було такого що авто на дорозі як холодець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, ISV сказал:

Автомобільні шини марки Kormoran випускаються на заводах Michelin в Польщі, Угорщині та Румунії. 

Мій зимовий корморан сноу виготовлений в сербії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

Я взяв Lassa Driveways, мені дуже сподобалась гума, поки краще чим штатний Continental КПК5, тихіша, стійкіша, краше "ковтає" ями.


Доречі мені теж радили турецьку, тільки Starmaxx

 

1 час назад, Litovets сказал:

Воно то так, але я люблю щоб авто чітко і точно реагувало на повороти керма. Тому готовий трохи пожертвувати комфортом аби не було такого що авто на дорозі як холодець.

 
в такому розмірі як мені треба не думаю що будуть проблеми з управлінням :)

По відгуках управління ніби супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Amor сказал:

в такому розмірі як мені треба не думаю що будуть проблеми з управлінням :)

Ну да, при  розмірі 225/45 має бути норм рульожка навіть на росаві)

Мені то тре 205/55 а з такою висотою профіля не все так однозначно, все таки різниця більше 10 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то придивляюсь до фулда екоконтрол хп2, бріджстоун екопія еп300 і якшо трохи доплатити то бріджстоун туранза т005

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Cherman сказал:

Цікаво, оці всі корморани, ласса та інші бренди другого ешелону, сильно гірші за лідерів? Є зміст економити, якщо до того користувався лише продукцією тих виробників, що поставляли в свій час шини в Формулу-1?

Не скажу за всі бренди другого ешелону, але наскільки я зрозумів з тої купи інфи яку перечитав/передивився, ті молодші бренди які відносяться до іменитих брендів (корморан, тігар до мішлєна, гудєр так само має молодші бренди) використовують ті самі розробки і технології що і старші, але в основному попередніх поколінь.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Cherman сказал:

Цікаво, оці всі корморани, ласса та інші бренди другого ешелону, сильно гірші за лідерів? Є зміст економити, якщо до того користувався лише продукцією тих виробників, що поставляли в свій час шини в Формулу-1?

В функціональному плані не думаю, можливо по комфорту.

Але думаю, точно не гірші на різницю 4-6 тисяч гривень на комплекті.

 

По літніх до того в мене були Pirelli, Continental, то Lassa мені більше подобається, але Lassa 21 року, то думаю гума 10 і 15 гоку явно по гіршим технологіям була зроблена, тому і не знаю чи таке порівняння об’єктивне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Cherman сказано:

Цікаво, оці всі корморани, ласса та інші бренди другого ешелону, сильно гірші за лідерів?

Мій зимовий досвід ще на 9-ці, показав, що таки хороша гума є хороша гума.

Нова гума, поставлена (умовно вчора), їду до тещі. Зима, ожеледиця і мене суне і розвертає на мості через Прип'ять. При тому, що швидкість була не така вже й велика. Я б сказав - мінімальна.

 

Попередня зимова гума (Debica) - була класною.

 

Тому є сенс переплатити за гуму!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Litovets сказал:

Не скажу за всі бренди другого ешелону, але наскільки я зрозумів з тої купи інфи яку перечитав/передивився, ті молодші бренди які відносяться до іменитих брендів (корморан, тігар до мішлєна, гудєр так само має молодші бренди) використовують ті самі розробки і технології що і старші, але в основному попередніх поколінь.

При том что и бренды имеют разные ценовые линейки. И бюджетная линейка будет по качеству как  бренд второго уровня, но чуть дороже, за имя. Но количество брака у первых, вторых гораздо меньше , чем у той же росавы и китайского ноунейма

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...