Перейти до змісту

Антивірус Zillya.


Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня. Чи є тут хтось хто використовує антивірус Zillya? Цікавлять ваші враження від цого роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, zedawn said:

Чи є тут хтось хто використовує антивірус Zillya?

збоченці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

збоченці?

І то ж не лінь було реєструватися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

збоченці?

 

Ну, не знаю чи збоченці чи ні, але питання поставлене цілком серйозно. Є тут хтось хто мав з ним справу? Чи всі тут судять про нього враховуючи лише власні уподобання, а не досвід роботи з ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zedawn сказано:

 

Ну, не знаю чи збоченці чи ні, але питання поставлене цілком серйозно. Є тут хтось хто мав з ним справу? Чи всі тут судять про нього враховуючи лише власні уподобання, а не досвід роботи з ним?

Збираєшся запропонувати те Зілля, той Бур'ян?

 

 Я мав справу - згадую, як страшний сон. Гівно воно і є гівно.

В світлі останніх змін в Windows 10 - вмонтованого Дефендера більш, ніж достатньо!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sasha2008lk сказано:

Користувався колись, рідке гівно 

рідке, в смислі "жидкое" чи рідкісне? :) Чи і те і те?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cherman сказано:

Дійсно лайно, не знаю, хто в здоровому глузді буде його купувати.

цей "бур'ян" давно намагаються культивувати)) був шанс - його культивувати, коли наказували держпідприємствам (і не тільки державним) - чиїм софтом користуватись (або послугами якого провайдера користуватись), не встигли ))) Хтось - вирішив зайнятись реінкарнацією...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Zheny@ сказано:

рідке, в смислі "жидкое" чи рідкісне? :) Чи і те і те?

І те, і друге... десяте :mellow: Багато нехороших слів, давно було, але пам"ятаю, що не хотіло працювати з деякими спеціалізованими програмами, після кожного оновлення були якісь проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, zedawn сказано:

антивірус Zillya? Цікавлять ваші враження від цого роботи.

Два рази встановлював, перший встановив заради цікавості, поламав систему, в синій екран, перевстановлював Віндовс.

Другий раз встановив (подумав, випадковіть), почав той антизвір сканувати всі файли і диски, чотири години пройшло, компьютер завис, не вистачило мені терпіння, видалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стояв на машиниі. Стало діватися місце на системному диску. Воно, ущєрбне, навіть не вміло після себе темп-файли потерти!  Накачало їх 4Гб!  Апдейт файли, темпи - все на купу. 

Абзац.  Віруси? Нє - не чув!

Видалив і забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

Збираєшся запропонувати те Зілля, той Бур'ян?

 

 Я мав справу - згадую, як страшний сон. Гівно воно і є гівно.

В світлі останніх змін в Windows 10 - вмонтованого Дефендера більш, ніж достатньо!

 

згоден на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

варто зайти на сайт, глянути - коли там було оновлення

Screenshot_1.thumb.png.4315aeb36857ae34a313f8ef03cf1c12.png

image.thumb.png.c737b9075d5f6bbbe955d6f196468ec6.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм а де зілля в списку?

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

 

немає(видно пройлись засобами від бурянів), значить нетреба займатись місивом чогось свіженького тепленького і кольору дитячої несподіванки, юзаю аваст,  ліцензія(таки да домовився із жабою)

для 10ки і вбудованого досить, він так файно деякі активатори хрумає :) не встигаєш зайти розділ а перед очима купа паок шпок і всьо ;) 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть на декількох ПК в у нас в держ установі. Нічого поганого не скажу, ловить всяку всячину, видаляє всі "активатори" з системи. Легший за Аваст, НОД нової версії.

Потрібно спробувати на практиці, й самі зрозумієте... Дійсно, якщо Win 10 з актуальними оновленнями, Defender прекрасно справляється. Також гарно зарекомендував себе Total360.

Тут можна довго спорити що краще....Пробуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.01.2021 в 15:56, Абдул-Хамид сказал:

Стоїть на декількох ПК в у нас в держ установі. Нічого поганого не скажу, ловить всяку всячину, видаляє всі "активатори" з системи. Легший за Аваст, НОД нової версії.

Потрібно спробувати на практиці, й самі зрозумієте... Дійсно, якщо Win 10 з актуальними оновленнями, Defender прекрасно справляється. Також гарно зарекомендував себе Total360.

Тут можна довго спорити що краще....Пробуйте

Symantec колись в казначействі стояв, це в держ канторах можна ставити лінукс і не паритись взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/11/2021 at 11:42 AM, Zheny@ said:

Збираєшся запропонувати те Зілля, той Бур'ян?

 

 Я мав справу - згадую, як страшний сон. Гівно воно і є гівно.

В світлі останніх змін в Windows 10 - вмонтованого Дефендера більш, ніж достатньо!

 

 

Я не продавець, я - потенційний покупець :)

 

Чи означає остання фраза, що встановлювати окремий антивірус зараз не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/13/2021 at 3:56 PM, Абдул-Хамид said:

Стоїть на декількох ПК в у нас в держ установі. Нічого поганого не скажу, ловить всяку всячину, видаляє всі "активатори" з системи. Легший за Аваст, НОД нової версії.

Потрібно спробувати на практиці, й самі зрозумієте... Дійсно, якщо Win 10 з актуальними оновленнями, Defender прекрасно справляється. Також гарно зарекомендував себе Total360.

Тут можна довго спорити що краще....Пробуйте

 

Тобто з неліцензійною Віндоуз можуть бути проблеми?

 

Якщо не таємниця - в якій держ установі він використовується? І чому не на всіх машинах, а лише на частині? Єслі шо - можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, MACCEN said:

Symantec колись в казначействі стояв, це в держ канторах можна ставити лінукс і не паритись взагалі

 

В плані безпеки не бачу різниці між Віндоуз та Лінуксом. Обоє диряві як решето.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zedawn said:

В плані безпеки не бачу різниці між Віндоуз та Лінуксом. Обоє диряві як решето.

 

авторитетна думка

 

p.s. від людини яка декілька днів тому цікавилася "враженням від  роботи  Зілля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, zedawn сказано:

 

В плані безпеки не бачу різниці між Віндоуз та Лінуксом. Обоє диряві як решето.

Ну дири проскакують в Лінуксі.  Але якщо взяти по аналогії, пливти в лодці з пробоїною і взагалі без дна :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

 

авторитетна думка

 

p.s. від людини яка декілька днів тому цікавилася "враженням від  роботи  Зілля"

 

Невже людина яка їздить на Бентлі не може висловити свою думку запитавщи про враження від Запорожця?

 

(Про всяк випадок: я на Бентлі не їзджу :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zedawn сказано:

В плані безпеки не бачу різниці між Віндоуз та Лінуксом. Обоє диряві як решето.

сказав авторитетний чоловік , який збирається купувати антивірус із назвою "зілля", сайт якого востаннє оновлювався 5 років тому!

 

Чувак. Просто не позорся!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...