Перейти до змісту

Антивірус Zillya.


Рекомендовані повідомлення

2 minutes ago, Zheny@ said:

сказав авторитетний чоловік , який збирається купувати антивірус із назвою "зілля", сайт якого востаннє оновлювався 5 років тому!

 

Чувак. Просто не позорся!

 

 

Я був не правий у своєму твердженні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zedawn сказано:

Невже людина яка їздить на Бентлі не може висловити свою думку запитавщи про враження від Запорожця?

Людина, яка їздить на "Бентлі", може купити "Запорожця" на решту від заправки "Бентлі" до повного. Спробувати. і віддати бомжам, щоб мали де  сидіти, щоб не мокнули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zedawn сказано:

 

Я був не правий у своєму твердженні?

на 101% неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zedawn сказано:

 

Хай буде так.

так і є.

1) скільки ти лінуксів за життя поставив? \

2) скільки ти знаєш вірусів написаних на лінукс. (отут спробувати бути чесним без Гугля, мабуть, не вийде)

3) Скільки ПК, з тих, що ти знаєш із ЛІнуксом, були пошкоджені одним із відомих вірусів на ЛІнукс?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, я тут не для дебатів. Лінукс знаю нє по наслишкє. Запусти Метасплойт. А там стільки цікавого для роботи з Лінуксом знайдеш. Думка про його силу зміниться.

 

Між іншим. Чому ти вирішив, що сайт Зілля не оновлювався 5 років. Ось лінк на статтю з іхнього сайту. Датована 31.12.2020. https://zillya.ua/zillya-bazha-vam-uspikhiv-ta-tilki-vdalikh-rishen-u-2021-rotsi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, zedawn сказано:

 

Тобто з неліцензійною Віндоуз можуть бути проблеми?

 

Якщо не таємниця - в якій держ установі він використовується? І чому не на всіх машинах, а лише на частині? Єслі шо - можна в приват.

Чому не на всіх? Тому що на всі поки немає можливості придбати ліцензію.

Чому Zillya? Тому що в порівнянні з іншими продуктами, приваблива ціна та присутній "Експертний висновок ДССЗЗІ України №1110 від 28.05.2020, рівень оцінки Г-2", що для нас важливо.

З неліцензійною Віндоуз можуть бути проблеми? Все залежить від того як її налаштувати, обслуговувати й так далі.

Лінукси також встановлюємо, якщо дозволяє техніка. Звідси беремо образи https://ualinux.com/uk/

Маємо власний репозиторій, з нього оновлюємося. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, zedawn сказано:

 

В плані безпеки не бачу різниці між Віндоуз та Лінуксом. Обоє диряві як решето.

А не "диряве" тоді що?

Маєте на увазі серверну частину чи о/с на пк?

На цю тему можна довго розмовляти... але якщо питання стоїть в роботі з документами, браузер, веб сервіси через веб інтерфейс, то надійнішого як ubuntu чи йому подібних не знайти.

З Windows часто проблеми з шифруванням файлів, ті самі kms активатори ще той подарунок. (якщо не ліцензійний звичайно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не має нічого не дирявого. Я вів не до того, що Лінукс поганий., а до того що не варто робити з нього панацею в плані захисту від вірусів та твсякої малварі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, zedawn сказано:

Та не має нічого не дирявого. Я вів не до того, що Лінукс поганий., а до того що не варто робити з нього панацею в плані захисту від вірусів та твсякої малварі.

вже краще Убунта, ніж Зілля.

Як сказав правильно @Абдул-Хамид

12 годин тому, Абдул-Хамид сказано:

в роботі з документами, браузер, веб сервіси через веб інтерфейс, то надійнішого як ubuntu чи йому подібних не знайти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2021 в 08:35, Абдул-Хамид сказал:

Чому не на всіх? Тому що на всі поки немає можливості придбати ліцензію.

Чому Zillya? Тому що в порівнянні з іншими продуктами, приваблива ціна та присутній "Експертний висновок ДССЗЗІ України №1110 від 28.05.2020, рівень оцінки Г-2", що для нас важливо.

З неліцензійною Віндоуз можуть бути проблеми? Все залежить від того як її налаштувати, обслуговувати й так далі.

Лінукси також встановлюємо, якщо дозволяє техніка. Звідси беремо образи https://ualinux.com/uk/

Маємо власний репозиторій, з нього оновлюємося. Якось так...

 

Я не хочу спорити, але знаючи що в нас в держ. установах ставлять софт той який коштує ну просто не реальні гроші (ліензції на той же Windows кусаються навіть для міжнародних компаній не тільки в СНГ, також у світі. Тому розиваються рішення які коштують значно дешевше чим Windows), тому прискіпливо відношусь до того, що рекомендують всілякі держ. органи.  І хз чи в той Зілля не запихнули якийсь код СБУшніки чи ще якісь там контори по збору даних.

 

Так само в держ. установах користуютьс офісом який теж небезкоштовний, та та ж податкова сидить ВСЯ на Windows, можна й на Лінукс їх пересадити це буде дешевше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мед установ, судів, навчальних закладів і низки інших, діє знижка до 50% .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти бачив його нік - зедаун. Людина пости набиває, а потім в "політику" полізе.

Черговий "Карамба". - піде в БАН. 2 кліка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Шльома туди теж пішов?:)

да.

Бо я заіпався його висери в кожній темі читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...