Перейти до змісту

Окуляри


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, yu2007 сказал:

І як я зрозумів з прочитаного і від лікарів, гаджети тут грають далеко не головну роль. 

порушений обмін речовин, як наслідок, а причин того може бути багато

4 часа назад, nickel сказал:

Морква :)

запитав у лікаря, чи може очна зарядка покращити зір - у відповідь він посміявся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  

4 часа назад, xc90 сказал:

Раз вже можна, запитаю з приводу профілактики, лікуванння (щось окрім чорниці ;)) - чи пробували якісь методи, щоб зір хоча б не падав далі і які результати.

 

4 часа назад, nickel сказал:

Морква :)

Спойлер

 

 

 

 

Змінено користувачем Holy
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Holy said:

порушений обмін речовин, як наслідок, а причин того може бути багато

 

 я читав про активний ріст дитини в певний період. Голова теж росте і «деформується» в процесі росту. І в багатьох (не у всіх, бо є ще й інші причини погіршення зору в дітей) «неправильно» виростає рогівка, щось типу потовщується. Внаслідок цього переломлення світла відбувається не в потрібному місці і дитина погано стає бачити далеко. 

Чи причина цьому порушення обміну речовин - я ХЗ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Holy сказал:

запитав у лікаря, чи може очна зарядка покращити зір - у відповідь він посміявся.

Лікар в окулярах?

До певної міри мені зарядка допомагала. Основне завдання вправ не покращити зір, а не дати погіршитися. Гуглимо "акомодація", "спазм акомодації", "профілактика спазму акомодації".

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі лінзи як і оправи повним ходом продаються в інтернеті, але чи захочуть в оптиці це взяти в роботу - невідомо. І для мене стало відкриттям, що на Аліекспресі можна замовити оправу одразу з лінзами. Більшість магазинів пропонує готові окуляри і тут нічого дивного, але є фірмові магазини, де можна замовити окуляри по рецепту, бо в мене різні лінзи на лівому і правому оці і готові мені не підійдуть. Китайцям відправляється фото рецепту і вони по рецепту роблять. Але це також поки без особистого досвіду. Якщо хтось має такий, то діліться враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Holy сказал:

...запитав у лікаря, чи може очна зарядка покращити зір - у відповідь він посміявся.

Вища освіта, а тим більше медична, автоматично не робить людину розумною. Він не правий. Є в сім'ї позитивний досвід вправ для очей. Радикально проблему не вирішило, але від постійного капання позбавило.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Кумарить весь час окуляри з собою совати з ризиком десь забути і залишитися на роботі без "очей". Тому планую купити декілька оправ в Китаї і замовити звичайні дешеві лінзи, щоб окуляри  валялися в місцях мого найчастішого перебування

У мене тато так робив. Мав дома, на роботі, і з собою. У нього  + був, постійно не одягав, дуже сердився сам на себе коли забував взяти з собою (поки одні були).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Майстер виставляє центри лінз в горизонтальній площині по рецепту, для цього лікарі заміряють відстань між зрачками. А от по вертикалі він виставив центр лінз мабуть по центру оправ, а окуляри  сидять на носі так, що центр оправи нижче зрачка, тому найкращий фокус ловиться коли дивишся трохи вниз. А коли дивишся в монітор на рівні очей, то голова рефлекторно трохи закидується назад, щоб очам було легше зловити фокус. Або приходиться окуляри піднімати максимально високо на перенісся, так що вії впираються в скло, що також некомфортно. Я б навіть не здогадався, що це косяк, якби не почав спілкуватися з більш досвідченими очкаріками.

Є ще біфокальні лінзи. Виглядають так ніби скло побите по горизонталі. Нижня половина лінз що б вниз дивитися, а верхня половина - прямо дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій брат для роботи (рихтовщик) купив собі окуляри в Епіцентрі за 100 грн. Потім ще додому такі ж купив. Цілком влаштовує.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

Мій брат для роботи (рихтовщик) купив собі окуляри в Епіцентрі за 100 грн. Потім ще додому такі ж купив. Цілком влаштовує.

До пори до часу , друже...Я такими окулярами собі зір посадив.. В оптиці підбирають під кожне око, а там, загальна оптика, і, з часом, дає про себе знати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Cherman сказал:

І такі ціни, це ще "далеко не предел". Круті лінзи від Цейс, Роденсток чи Сейко можуть вартувати і по 5к грн за одну штуку.

Знайомі поляки ходять в окулярах за 1000-1800 зл. Воготовляють в Німеччині по рецепту. Хоча можна купити і за 400 зл. А в бедронках за 7-13 зл.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sss381 сказал:

Більшість цих або схожих вправ я робив в маршрутці, по дорозі на роботу. :) Але після карантину в квітні-травні я ще не їздив маршруткою, або ровером, коли тепло було, або машиною, коли похолодало. От відсутність цих вправ і прискорила мою зустріч з офтальмологом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bublik007 сказал:

До пори до часу , друже...Я такими окулярами собі зір посадив.. В оптиці підбирають під кожне око, а там, загальна оптика, і, з часом, дає про себе знати.

 

Я читав Колю, як підбирають окуляри в оптиці.,то те не так, то інше... Брат купив і все влаштовує. І звичайно, що окуляри  на одну фокусну відстань, не можна нормально дивитись і в книжку, і в далечінь... хіба що буде крутілка якась підстройки фокусу на окулярах або автофокус як в фотоапаратах ))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув ніби є лінзи, в яких коли дивитись вниз фокусна відстань одна, а якщо через центр лінзи - інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ромко сказал:

Чув ніби є лінзи, в яких коли дивитись вниз фокусна відстань одна, а якщо через центр лінзи - інша.

Прогресивні. Знайомий запитував вартість в Люксоптиці, назвали 5000-7000 грн.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Cherman сказал:

Аби не прийшлося, коли ці окуляри перестануть влаштовувати, лікувати очі та купляти оправи з дорогущими лінзами. Очі, це не те, на чому варто економити.

 

Да ти капітан очевидність :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.12.2020 at 22:07, Cherman сказано:

Ну що є, то є.:) Просто, маю неприємний приклад одного родича, що реально дуже спортив собі і так слабкий зір, отакими окулярами.

А скажіть, якщо два ока однакові, наприклад -1,5. В чому реально різниця між лінзами в оптиці і базарі ( не берем до уваги плюшки типу покриття лінз, антиблік ,антидощ і тд) а просто от є в мене рецепт на -1.5. окуляри на базарі ,як пишуть за 100 грн, і за 1500 в оптиці, це я про самі лінзи, оправу до уваги не беремо, в чому та різниця і за що ми платимо?

Бо у мене на роботі чоловік каже, дурні і олігархи купують в оптиках, вже не одні окуляри купив на базарі, ціна 200-300 грн, ще й лінзи хамелеон :) а я реально і не знаю що відповісти, - сертифікат якості? Завезені з Німеччини, Франції, чи як самі дешеві в оптиках - з Кореї (але тим не менше одна лінза дорокше його двох і оправи разом взятих).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, NeoN сказал:

А скажіть, якщо два ока однакові, наприклад -1,5. В чому реально різниця між лінзами в оптиці і базарі ( не берем до уваги плюшки типу покриття лінз, антиблік ,антидощ і тд) а просто от є в мене рецепт на -1.5. окуляри на базарі ,як пишуть за 100 грн, і за 1500 в оптиці, це я про самі лінзи, оправу до уваги не беремо, в чому та різниця і за що ми платимо?

Бо у мене на роботі чоловік каже, дурні і олігархи купують в оптиках, вже не одні окуляри купив на базарі, ціна 200-300 грн, ще й лінзи хамелеон :) а я реально і не знаю що відповісти, - сертифікат якості? Завезені з Німеччини, Франції, чи як самі дешеві в оптиках - з Кореї (але тим не менше одна лінза дорокше його двох і оправи разом взятих).

 

 

Расстояние межцентровое должно совпадать со зрачками. Если так, то ок.

Линзы для очков от 100грн. Оправа, работа.

На рынке конвеерное производство, литье сразу по размеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Cherman сказал:

Лінзи в базарних окулярах самі по собі, фіговенькі, можуть не відповідати заявленим характеристикам.

Хамелеони, за 200грн  круто, дайте два, особливо якщо з ними в комплекті ідуть запасні очі.

Можно в оптике проверить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.12.2020 at 10:51, Cherman сказано:

То ж і перевірялись.

А як перевіряються? Що це за процес?

On 09.12.2020 at 22:32, romanc сказано:

Расстояние межцентровое должно совпадать со зрачками. Если так, то ок.

Линзы для очков от 100грн. Оправа, работа.

На рынке конвеерное производство, литье сразу по размеру.

А мені останній раз не міряли його, робив без рецепту просто по діоптріям зі старих окуляр. Великий мінус для моїх очей? (Лінзи брав дорогі, але як вони їх вирізають відносно оправи і між центрової відстані, то хз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Дивно, але не зміг знайти нормальний сайт з продажу окулярів. Щоб можна було задати діоптрії окремо для очей і щоб бачити розміри оправи хоча б на рівні Аліеспресу.

Якщо хтось стикався - скиньте, будь ласка, а тему чи приват.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...