Перейти до змісту

Окуляри


Рекомендовані повідомлення

Є досвід свій і сім'ї по діагностиках. Отже, з досвіду - найкраще у ""Загурського"" на Грушевського. Приходите і кажете що потрібно зробити комплексне обстеження. Можна просте, а можна сказати що для діабетиків, тоді обстеження на більшій кількості апаратів (але і дорожче). Я останній раз був в 2016, за  ""діабетичне"" обстеження заплатив 700 грн., просте коштувало 400. В 2018 була дружина на простому, теж 400. Як зараз не знаю. Записатись можна і по телефону, на зручний час. Лікар - Коноваленко (жінка). Чому вона? Нормально доносить інформацію про проблеми вашого зору (що саме побачила), не лякає жахіттями що з вами може статися, якщо тут і зараз не розпочнете лікування, але і не приховує можливих проблем, відповідає на любі питання.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • 1 місяць потому...
В 12.10.2020 в 21:33, sss381 сказал:

Є досвід свій і сім'ї по діагностиках. Отже, з досвіду - найкраще у ""Загурського"" на Грушевського. Приходите і кажете що потрібно зробити комплексне обстеження. Можна просте, а можна сказати що для діабетиків, тоді обстеження на більшій кількості апаратів (але і дорожче). Я останній раз був в 2016, за  ""діабетичне"" обстеження заплатив 700 грн., просте коштувало 400. В 2018 була дружина на простому, теж 400. Як зараз не знаю. Записатись можна і по телефону, на зручний час. Лікар - Коноваленко (жінка). Чому вона? Нормально доносить інформацію про проблеми вашого зору (що саме побачила), не лякає жахіттями що з вами може статися, якщо тут і зараз не розпочнете лікування, але і не приховує можливих проблем, відповідає на любі питання.

Був я в Загурського. Клініка крутезна, не шкодую що пішов. Ціна обстеження на сайті була 800, але з мене взяли 650. Коноваленко виявилася хвора, тому записали до іншого лікаря. А от лікарем я не дуже вдоволений, тому його радити не буду але й ганити не збираюся, додатковий телефонний дзвінок закрив усі питання, але відчувалося дратування в голосі. Нічого страшного не виявили, дали рецепт на окуляри і тут я вже геть розгубився де і шо брати. Оправа в Загурського від 300 грн, але люди розказують що оправа з лінзами може вартувати і 1000 і навіть 3000 грн. Я чомусь думав що окуляпи дешевше коштують.

Порадьте мені де краще замовляти окуляри.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в оптику не заходив, бо все-рівно після крапель нічого не бачив, добре хоч попередили, що не бачитиму, то я жінку в якості водія взяв з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Порадьте мені де краще замовляти окуляри.

Можна заглянути в маленький магазині на Лесі Українки поблизу Кн. Пасажу (ще збоку пончики продають). Ніби трохи приємніші ціни були.

Оптика з червоною вивіскою, трохи раніше по вулиці - недешева: окуляри вийшли 2800грн. десь рік тому (оправа була одна з найдешевших, в районі 600-700грн).

Змінено користувачем Ozz
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми дитині спочатку кілька років замовляли в Оптиці, що біля Ранета на Молоді (бо там і обстежувалися в офтальмолога). Ціни недешеві, але може і якість відповідна, я не вникав.

 

А останній раз дружина вже купувала в оптиці на Грушевського (приблизно через дорогу від Променя). Ніби там дешевше. Та й тещі в село брали там окуляри взагалі "економ-класу".

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nickel сказал:

Порадьте мені де краще замовляти окуляри.

Де краще не скажу, але досвідом поділюся. По цінах Вас првильно орієнтували, і за ПЕРШИМИ окулярами доведеться трохи походити.

1. Оправа повинна ""сісти"" на вуха-ніс як влита, одягнув і : це моє. Це може бути як дешева оправа так і дорога.

2. Ваше обличчя у Вашій оправі повинне Вам подобатись.

3. Лінзи із скла чи пластику, хамелеони чи ні - це вже залежно від умов експлуатації. Скло не царапається але б'ється, пластик не б'ється але царапається, хамелеони ну х.з., на любителя.

4. Твердий чохол, для збереження. Тут легше, в магазинах типу ""Все по гривні"" є нормальні не дорогі (20-30 грн.)

    P.S. А коли звикнете до перших, то другі і т.д. можна на базарі на розкладках купляти за 50 разом з чохлом. Одягув, щось бачу в них, пішов.:) Там, правда, тільки + продають.

Якщо окуляри будуть використовуватись тільки вдома на № 2 можна не зважати.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Щойно, nickel сказано:

ок. Але трошечки згодом - багато роботи .

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

І я теж. Цікаво було б поспілкуватися на цю тему.

Давайте дочекаємося, коли Женя сюди пости перенесе і почнемо, а ці попросимо видалити, бо буде все перемішано і не зрозуміло.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом про читалки і зір. Зі слів тещі (дитячий офтальмолог) для ока пряме джерело світла не є природнім і це погано для зору. книги і читалки шкоди не несуть - бо в око потрапляє не пряме, а відбите від поверхні світло. монітори тв дисплеї телефонів і т д - є джерелом світла.  в цьому плані проектор для зору значно краще ніж телевізор (це не реклама кінотеатрів :))

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди думав що найгірше не світло, а тривале і незмінне положення кришталика.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.12.2020 at 10:33, nickel сказано:

Давайте дочекаємося, коли Женя сюди пости перенесе і почнемо, а ці попросимо видалити, бо буде все перемішано і не зрозуміло.

Готово.

 

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз вже можна, запитаю з приводу профілактики, лікуванння (щось окрім чорниці ;)) - чи пробували якісь методи, щоб зір хоча б не падав далі і які результати.

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, xc90 сказано:

Раз вже можна, запитаю з приводу профілактики, лікуванння (щось окрім чорниці ;)) - чи пробували якісь методи, щоб зір хоча б не падав далі і які результати.

нормувати навантаження. в мене провали зору відбуваються після робочих днів по 14-16 годин

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, nickel said:

Продавець - бабка дуже пенсійного віку

Точно, пригадав. Але я там був просто за компанію, а дружина вже знала, що дитині потрібно (після попередніх купівель в оптиці на соборності), то сильно ту бабцю і не діставали розпитуванням )))


В мене зір теж суттєво впав, але поки без окулярів. Від народження певно мав великий заділ (бачив далеко як «соколине око» :) ), і проведені за монітором тисячі ночей поки просто вплинули на те, що далеко бачу набагато гірше. 
А от з дитиною пічалька :(, за рік зір падав на 0,75-1. І як я зрозумів з прочитаного і від лікарів, гаджети тут грають далеко не головну роль. 
Дитина ходила в окулярах, минулого літа вирішили спробувати лінзи Парагон. Носяться їй нормально, але про результати говорити ще рано. 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До потенційних очкариків: Я думав це як оперативка в старому компі, докинув оперативки і комп знову шустрий як новий, тобто вдягнув окуляри і знову бачиш як молодий. Хєра. Окуляри працюють лише в певному діапазоні, на певну відстань. Мені виписали окуляри для читання, для коротких відстаней. Тому навіть телевізор дивитися в них незручно. Перший день спускав їх на кінчик носа, верхній край окулярів збігався з нижнім краєм телевізора. Опустив очі - втикаєш в телефон через окуляри, підняв - втикаєш в тєлік поверх окулярів. Тільки очам треба декілька секунд щоб перемкнутися на режим в окулярах чи без. Зараз очі звикли до окулярів, то тєлік вже можу й через окуляри дивитися. Але окуляри мають і негативну сторону - тепер не бачу без них навіть те, що бачив декілька днів тому до окулярів або потрібно більше часу побути без окулярів щоб очі звикли і змогли це побачити. Хоча лікар запевняла, що краще бути постійно в окулярах і такого ефекту немає і вона не розуміє чому так усі вважають. Є. Тому бережіть зір.

Тепер про самі окуляри. Майстер виставляє центри лінз в горизонтальній площині по рецепту, для цього лікарі заміряють відстань між зрачками. А от по вертикалі він виставив центр лінз мабуть по центру оправ, а окуляри  сидять на носі так, що центр оправи нижче зрачка, тому найкращий фокус ловиться коли дивишся трохи вниз. А коли дивишся в монітор на рівні очей, то голова рефлекторно трохи закидується назад, щоб очам було легше зловити фокус. Або приходиться окуляри піднімати максимально високо на перенісся, так що вії впираються в скло, що також некомфортно. Я б навіть не здогадався, що це косяк, якби не почав спілкуватися з більш досвідченими очкаріками. Знайомий замовляв окуляри в Люксоптиці, то при виборі оправи, на скельцях чорним маркером на тимчасових скельцях, позначили де знаходяться зрачки. Тому він немає таких проблем в окулярах як я. Ще один бал на користь Люксоптики, але знайомий мабуть не на Лесі Українки був.

"Корейські" лінзи виявилися не зовсім корейськими. Фірма - Японія, виробництво - Китай. Працюється за комп'ютером легше, антиблікове покриття трохи затримує синій спектр, до вечора очі не так змучуються як без окулярів. Але краї лінз трохи троять зображення, розбираючи його як призма на різні кольори. Наприклад по центру чорна буква, зліва на ній синя кайомка, а зправа жовта. Лінзи гідрофобні, але користі від цього для мене немає, на вулиці я ними не користуюся,тому конденсату на окулярах не буває. А от олеофобності капєц як не вистачає, я не можу витерти окуляри, щоб не було жирних розводів. І тряпочка фіброва є, і виправ її щоб була без жиру, хоча телефон вона і так добре терла. Руками навіть не чіпаю ту сторону тряпки, якою тру скло і все-рівно жирні розводи. Дуже важко витерти біля оправи, а коли окуляри приспущені, то якраз дивлюся через ту засалену ділянку. Хочеться їх спиртом протерти, але боюся, не знаю чи лінзам не зашкодить. Лінзи дуже схожі на лінзу фотокамери, хоч бери і сажею чисть як зеркалки чистять.

А як ви чистите свої окуляри?

Спойлер

Главные характеристики полимерного материала с индексом 1,61 - чистота и прозрачность - в сочетании со сферической геометрией делают эту линзу оптимальной как для "-" рефракций, так и для "+" рефракций с астигматикой (cyl до -4,00). Линза отличается высокой прочностью и эластичностью на изгиб и на разрыв. Рекомендуется для безободковых и полуободковых оправ.

 

  • Полимерный материал: MR-8
  • Коэффициент преломления: 1.61
  • Плотность, г/смЗ: 1.30
  • Коэффициент Аббе: 42
  • Пропускание света, %: более 99
 

HARD - сверхпрочное покрытие (8Н): препятствует образованию царапин, продлевает срок службы линзы,

MULTI (AR) - многослойное антибликовое покрытие: обеспечивает повышенное пропускание света, устранение бликов на внешней и внутренней поверхности линзы, снижение зрительной утомляемости. Остаточный рефлекс - зеленый.
HEMW - металлизированное покрытие: нейтрализует действие электромагнитных волн и защищает глаза от вредного воздействия компьютерной аппаратуры, снижает зрительную утомляемость при работе за компьютером.
HYDROPHOBIC - водоотталкивающее покрытие: препятствует образованию загрязнений и накоплению статического электричества, облегчает уход за линзой.
UV-400 - 100% защита от UV-излучения. 

lin_global_1-61-new1.jpg

 

 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 3
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

В мене зір теж суттєво впав, але поки без окулярів.

 

1 час назад, Dima4s сказал:

нормувати навантаження. в мене провали зору відбуваються після робочих днів по 14-16 годин

 В мене зір також падав не плавно. Пересидів за компом, хлоп і бачиш гірше, відпочив стало краще, але не так як було. Як важке - носиш-носиш, а тут взяв більше: хлоп і надірвався і вже навіть менше не можеш носити. Так само було в мене з зором, підірвав здоров'я, назад не повернеш.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, nickel said:

 А як ви трете свої окуляри?

Спиртом точно не ризикував би (в мене типу з напиленням для роботи перед комп'ютером). Витираю тканиною на зразок атласу, результат хороший.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, xc90 сказал:

Спиртом точно не ризикував би (в мене типу з напиленням для роботи перед комп'ютером).

От і в мене такі ж лінзи, тому очкую.

Цитата

Витираю тканиною на зразок атласу, результат хороший.

Мікрофібра

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Чомусь подумав про іншу (як в авто використовують).

В мене схожа до такої, тільки "фірмовіша" :)

Салфетка из микрофибры 270гр/м2 для стекол 35х40см голубая от производителя  UCMF 031

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, xc90 сказал:

Чомусь подумав про іншу (як в авто використовують).

В мене схожа до такої, тільки "фірмовіша" :)

Салфетка из микрофибры 270гр/м2 для стекол 35х40см голубая от производителя  UCMF 031

Жінка такими пил тре, треба буде нову в неї взяти для експерименту.

Знову ж таки з обміну досвіду між очкариками. В знайомого тряпочка з мікрофібри (схожа на атлас), а в мене скоріше схожа на спандекс (штучний замш), ті що йдуть в комплекті з телевізорами, то з мікрофібри тре краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки все понаписував, то вже шия болить вверх голову задирати. Але мусив то зробити, бо то такі знання, яких ніхто ніде не дає. І комусь можуть знадобитися і самому корисно буде з часом почитати.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...