Перейти до змісту

Потрібна порада: апгрейд процесора в старому ноуті


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

для конкуреції - може і добре, але в мене великі сумніви що вийде щось путнє, це вже не друге, це "третє пришествіє" інтела на ринок відеокарт (мож помиляюсь, але вони якусь коротку спробу робили після і740)

в них пасивні затичкі мали би вийти нормальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь
2 minutes ago, alexvvv said:

Ще на Socket 370 були материнки з двома типами пам'яті 

чіпсет - бачиш? в інтела - такого нема, хоча і чисто інтеловські плати були рідкістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Інтел більш універсальні.

Типу тим, що недоступний апгрейд між поколіннями? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

Типу тим, що недоступний апгрейд між поколіннями? 

Типу тим що весь софт під них заточений, і банально ігри;) Що ж вас фанатиків так бомбить. Я взагалі на четвертому поколінні сижу, і навіть не i7) Хоча якщо хтось піджене якусь рязань - не побрєзгую:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Типу тим що весь софт під них заточений, і банально ігри;) Що ж вас фанатиків так бомбить. Я взагалі на четвертому поколінні сижу, і навіть не i7) Хоча якщо хтось піджене якусь рязань - не побрєзгую:D

До виходу райзена я би і сам інтел взяв, але зараз він не актуальний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, alexvvv said:

До виходу райзена я би і сам інтел взяв, але зараз він не актуальний. 

А ще райзен зовсім не втрачає в ціні з часом, а навпаки дорожчає :) , твоє посилання на олх на попередній сторінці гарний тому доказ)) 


інвестуйте гроші в продукцію амуде, дохідність буде вища за державні облігації!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

А ще райзен зовсім не втрачає в ціні з часом, а навпаки дорожчає :) , твоє посилання на олх на попередній сторінці гарний тому доказ)) 


інвестуйте гроші в продукцію амуде, дохідність буде вища за державні облігації!!)))

Зараз береш простенький дешевий проц на ам4 перших поколінь, який вже впав у ціні і апгрейдишся коли ціна падає на сучасні топи, чи не така логіка апгрейду?   

 А якщо хочеш інвестувати - то купуй топовий інтел:

Core i9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, alexvvv said:

А якщо хочеш інвестувати - то купуй топовий інтел:

яка все ж таки - різностороння борда, тут тобі і вірусологи, і валютні спекулянти, вже дойшло до обговорення дій топовий компаній...

хто там зараз "директор інтела"? "індус якийсь"? вигнати нафіг, фігньой страдає, все ж так просто ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 minutes ago, yu2007 said:

А ще райзен зовсім не втрачає в ціні з часом, а навпаки дорожчає

варто купити з десяток і закопати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше, на амд - збирали ігрові компи під топові ігрулі, виходило на 50-150 (можу помилятись) баксів дешевше. Якщо врахувати що і зарплати (доходи) були не ті, можливо, воно якось себе і виправдовувало.

Мабуть, воно і зараз - так само, але, тут вже інша тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

в них пасивні затичкі мали би вийти нормальні

нащо цей сарказм? коли інтел "експерементував" з відеочіпами - технології були зовсім не ті, пам'ятаєте 3DFX Vodoo2 аж 8 Мб, цеж жопаний звіздєц був... 

коштувало як два фольксвагена на польских номерах )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

нащо цей сарказм? коли інтел "експерементував" з відеочіпами - технології були зовсім не ті, пам'ятаєте 3DFX Vodoo2 аж 8 Мб, цеж жопаний звіздєц був... 

коштувало як два фольксвагена на польских номерах )))

Це не сарказм, часом треба затичкі з підтримкою 4к, апаратним декодуванням і пасивним охолодженням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, alexvvv said:

Це не сарказм, часом треба затичкі з підтримкою 4к, апаратним декодуванням і пасивним охолодженням.

Навіщо? Невже вбудована Вега не вміє цього робити?

Spoiler

Я использовал Ryzen 3 2200G, который был выпущен более года назад, и понял, что его аппаратное декодирование видео VP9 не очень хорошо поддерживается Firefox. Заикание очень заметно с видео 4K VP9 и все еще присутствует с видео 149p VP9 в меньшей степени. Чтобы отдать должное Firefox, он отлично поддерживает аппаратное декодирование VP9 с i5-8400 в моей основной установке.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Навіщо? Невже вбудована Вега не вміє цього робити?

для пк без інтегрованого відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, alexvvv said:

для пк без інтегрованого відео

Навіщо брати пк з процом без інтегрованого відео і ставити затичку, коли є проци з інтегрованим відео і можливостями затички? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Навіщо брати пк з процом без інтегрованого відео і ставити затичку, коли є проци з інтегрованим відео і можливостями затички? 

Не всі проци мають вбудовану графіку, а виводити відео треба, наприклад пк використовується для компіляції прог 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, alexvvv said:

Не всі проци мають вбудовану графіку, а виводити відео треба, наприклад пк використовується для компіляції прог 

:D

Власники ПК, які використовуються для "компіляції прог", - це ще та бідота, в якої немає грошей, щоб скласти потужний комп, і єдина їхня надія - на затички від Інтел)))

 

Чого лише ті адепти АМД не попридумують, щоб показати свою "багатограмотність")) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, alexvvv сказано:

Не всі проци мають вбудовану графіку, а виводити відео треба, наприклад пк використовується для компіляції прог 

це пздц... на райзені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 років користувався процессорами інтел. Проблем особливо не було, крім одного разу перегріву під 100с на топовому кулері  залман. Зараз думаю нового ПК брати на основі Ryzen 5 3600. І мені цікаво почути, що ж може на амуде піти не так? Я в основному в інеті сиджу, граю деякі іграшки, віртуальними машинами балуюсь (це потрібно для програмування), тому пам'яті хочу брати як мінімум 32ГБ, звісно одні ссд диски.  Якщо маєте конкретні випадки щоб якась программа кришилась чи щось не йшло на амуде, наведіть приклади. Бо я ще в розумах: інтел чи амд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, SpiritMen сказал:

20 років користувався процессорами інтел. Проблем особливо не було, крім одного разу перегріву під 100с на топовому кулері  залман. Зараз думаю нового ПК брати на основі Ryzen 5 3600. І мені цікаво почути, що ж може на амуде піти не так? Я в основному в інеті сиджу, граю деякі іграшки, віртуальними машинами балуюсь (це потрібно для програмування), тому пам'яті хочу брати як мінімум 32ГБ, звісно одні ссд диски.  Якщо маєте конкретні випадки щоб якась программа кришилась чи щось не йшло на амуде, наведіть приклади. Бо я ще в розумах: інтел чи амд.

за місяць часу після апгрейду поки все літає й жодних проблем, а далі видно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

:D

Власники ПК, які використовуються для "компіляції прог", - це ще та бідота, в якої немає грошей, щоб скласти потужний комп, і єдина їхня надія - на затички від Інтел)))

 

Чого лише ті адепти АМД не попридумують, щоб показати свою "багатограмотність")) 

Прикинь, компілювати проги, запускати віртуалки, потрібен багатоядерний проц і відеокарта затичка.

Коли там інтела 8 ядер в десктоп викотили? От на розетці два найдешевші 8-ядерники інтел і амд, оцінити порядок цін тобі регілія дозволяє?

image.thumb.png.ab175c2b40edceb8cf2211bae497e7c8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Cherman сказано:

Сцука, ніщеброди кончені. Сидять, красноглазі перед тим монітором, нє, щоб на пілота-міжнародника вивчитись.

або хоча би плитку клали врешті-решт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, alexvvv сказано:

яка 1с, ти шо, от де будуть використовувати:

https://www.ixbt.com/news/2020/03/04/amd-el-capitan-cpu-gpu.html

ти сам то той Епік юзав?  Чи лише по статтям заказним судиш?

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

От на розетці два найдешевші 8-ядерники інтел і амд, оцінити порядок цін тобі регілія дозволяє?

Ті 8 ядер будуть робити так само, як Інтеловських 6. Чи навіть 4.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

це пздц... на райзені?

Так, на  робочих станціях Ryzen Threadripper також немає інтегрованих карт, а там проци вже 64 ядерники випускають на техпроцесі 7нм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ті 8 ядер будуть робити так само, як Інтеловських 6. Чи навіть 4.

А нащо, ти їм це розказуєш? Був би - сюрпрайз...  ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...